0

@BarcaInfo Inter?

0

@TR3YWAY Jak ten typek u Ciebie na avku? :D

11

Walka z zakładaniem poszewek to nierówna walka.

1

@FCMichalo Nie ma za co. Ta metoda działa u mnie od 10 lat. :D

2

@FCMichalo Dwója i gazu od c***a!

0

Dobranocka z klasykiem.

7

Ona jest pedałem, właśnie się dowiedziałem. Że duszą i ciałem, ona jest pedałem.
https://zapodaj.net/images/3cf8afb9560e4.jpg

0

Coś w tym jest.


3

Trochę czuję się jak ta matka po odpadnięciu Barcy i Legii.
https://zapodaj.net/images/1986ff7d598b0.jpg

0

@sidzej Cześć, Sidzej. Ty żyjesz. :)

0

@msmsms Możesz kupić przez internet i zwrócić w ciągu 14 dni. Nie zaszkodzi się przekonać. :)

0

@D10SLEO 30 minut po postawieniu kuponu. Lamusy.

0

@msmsms Całe życie miałem Androida, ale przesiadłem się na iOS Iphone 11 i prędko nie wrócę.

3

@Kettger Jakie by nie były, są za duże na ich umiejętności i zaangażowanie.

0

@Kettger Bez przesady. Ekstraklapa to poziom płacowy 3 ligi niemieckiej.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Spotles Co się dzieje?

3

Legia, Legia kurczak.

0

@Xavyol Jedynka na kuponie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB Dziena.

3

Co tak gały, w mordę jeża wywalacie? Normalna chawira, nieee?
https://zapodaj.net/images/3343146a5dae8.jpg

4

@Hanok Warto. Chciałbym móc znowu obejrzeć pierwszy raz.

0

@norbi77 Nigdy nie zapomnę tej brameczki w LM!


2

@Coutinho007 Szkoda tego chłopa. Piotr Wańko, który targnął się na własne życie po fali memów z tą rolą. :)

0

@chudymc Ja tak mam po oglądaniu ulicznych wyścigów motocyklowych.
Polecam 1:06 :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Solimalhio Kiedy 12-letni Zlatan wyjeżdżał z rodzinnego domu, powiedział do ojca:

"Od teraz to ty jesteś głową rodziny".

0

@BarcaaVEB Niebo płacze, bo odchodzi jeden z nas. :D

0

@badiveb Teraz modne pożegnania. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?