1

@Coutinho007 W tym sezonie trochę im umniejszasz. :)

0

Dawaj, Ronnie! Tu to jest dopiero wyrównane spotkanie.

0

@tobiasson92 „To jest żałosne”. :D

1

@Lucassito Do żula mam więcej szacunku.

1

Uspokoiłem puls, przełączyłem na snookera. Polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba trzeba przesiąść się na snookera. Ale Selby’emu trzęsie się ręka.

1

Czuję się wydymany w dupkę, zresztą przyzwyczaili nas już do tego.

0

Nawet ostatnie Paderbron w lidze niemieckiej przegrało niżej. :D

6

Ter Stegen takim meczem wygra miejsce w I składzie reprezentacji. :D

1

Lenglet, do 4 razy sztuka.

3

Marciniak zwlekał, bo myślał, że Legia gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trzeba czekać do 75. minuty i fajny kurs na X2, PSG tego nie przegra.

2

Wchodzi żółw Ninja.

0

@myscooter Atalanta właduje 2 gola i będzie pozamiatane.

0

@neeed Nie czas na takie poświęcenia.

2

@NaFazieHitman Chciał być namba łan.

0

Tuchel położy tym mecz, nie wpuszczając Mbappe od II połowy.

13

1

W końcu skończyli, teraz można obejrzeć X-Mena.

2

@Piotr,1985 Ja nawet na powtórce nie widziałem. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@18wojtek99 Albo Messiego raczej, dobranoc. :D

1

@mekston Higgins stracił w moich oczach ustawianiem spotkańi braniem łapówek. Oby Selby zrównał się.

2

@Damian11 Zależy od formy. Przez kilka ostatnich lat ocierał się o ten top, ale jeśli już gra na swoim poziomie, to masz rację. :)

1

@El Madridista. Bo aż dziwne, że chłop wszystko chrzani. Zawsze, gdy mu nie szło, to strzelał fochy i walił na palę, a tu źle wyglada.

1

@student97r Trump chyba choruśky.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?