0

Ależ debiut Bakero :)

0

Spokojnie,ludzie nie dajcie się prowokować!

Mecz emocjonujący ale chyba nikt z was nie myślał że Inter się otworzy? Pique ładna brama,trzeba grać w lidze żeby jedno trofeum uszczypnąć

0

Przecież to też gra z jego strony...

0

było widać NASZYCH :)

0

ciekawe też co z Toure

0

większość z Was ocenia tu ostatnie 25 minut gry.... żal to czytać. Na rewanż powinien być Andres i Abidal, w obronie mamy kim grać a Arsenal bez cesca i pewnie limit szczęścia dziś wykorzystał

0

przed meczem taki wynik brałbym w ciemno,brawo Barca,brawo Zlatan i Valdes!

0

Al FCB - Był Van Bommel i Deco.

Te kontuzje to nie jest normalne,który to już rok z rzędu z taką ilością kontuzji?

0

Muszą się wziąć w garść bo wyglądają jakby na wycieczkę przyjechali

0

jak w poniedziałki jak we wtorki i śr LM chyba o to mu chodziło nie? mózg powinien pracować nawet w soboty popołudniu...

0

Kolacja z Pepem chyba poskutkowała ;]

0

Jest jeszcze rewanż,zagramy możliwie lepszym składem,wyciągniemy wnioski i będzie dobrze.Zimny prysznic potrzebny i niech gadają o kryzysie ;]

0

nareszcie coś się dzieje bo 60 minut to flaki z olejem

0

witam,nie oglądałem nigdy meczu przez te programy,więc pytanie : na którym programie będzie płynna transmisja przy internecie 512 ?? z góry dzięki

0

I dla Puyola zaczynać brakować miejsca... Czyhrynski i Pique są na razie nie do ruszenia a prawa obrona tym bardziej,ale rywalizacja tylko podnosi poziom więc to raczej dla nas kibiców problemem nie jest

0

gregu

kompromitujesz się stylem wypowiedzi (w d** byłeś i g*** widziałeś),

ja się nie podpisuje pod jego herezjami bo uważam że Eto'o jak i Valdes zasługuja na to by dalej bronić barw Barcelony,ale też nie za wszelką cenę.

0

gregu jak na razie to Ty się kompromitujesz

Wiadomo że agent chce więcej niż można a klub mniej niż powinien i prawie zawsze tak wyglądają negocjacje.I jestem prawie pewien że się dogadają,bo Valdesowi też zależy na grze w FCB

0

Przeciez chłop ma rację,na taki tytuł trzeba pracować latami

0

wole pyskatego i aroganckiego Eto'o który strzela

0

Piknie :) zawsze mi się bardziej podobała większa ilośc pasów

0

fcmichal - chyba "fuera,fuera" ale pewien całkiem nie jestem

0

Zachował się brutalnie fakt,należy mu się kara na kilka spotkań + kara finansowa ja bym jeszcze dołożył jakieś prace społeczne i wszystko.Grac będzie dalej i wierzę że już tak po raz drugi nie zrobi.A gadanie Pepe że zakończy karierę to taka zagrywka pod publikę żeby ewentualnie nie dostać za wysokiej kary.

0

Dajcie sobie już spokój z tym Realem....

0

No myślę że dziś Yaya należycie zajmie się "Leo Messim z Bayernu" i nie zostawi mu miejsca wcale

0

Poprawka,Klose na 100% nie zagra z nami

0

Nie wiadomo czy Klose się wyleczy do meczów z nami,ale i tak będzie ciężko

0

Z Grzesiem Rasiakiem będzie rywalizował o miano gwiazdy Championship

0

Świetny artykuł :)

0

Jeśli faktycznie chce odejść to najlepiej teraz.Można zarobić kupę kasy a nie ma ludzi niezastąpionych.

0

Ale brzmiało to wiarygodnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?