champion
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kłobuck
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ debiut Bakero :)
0
Spokojnie,ludzie nie dajcie się prowokować!
Mecz emocjonujący ale chyba nikt z was nie myślał że Inter się otworzy? Pique ładna brama,trzeba grać w lidze żeby jedno trofeum uszczypnąć
0
Przecież to też gra z jego strony...
0
było widać NASZYCH :)
0
ciekawe też co z Toure
0
większość z Was ocenia tu ostatnie 25 minut gry.... żal to czytać. Na rewanż powinien być Andres i Abidal, w obronie mamy kim grać a Arsenal bez cesca i pewnie limit szczęścia dziś wykorzystał
0
przed meczem taki wynik brałbym w ciemno,brawo Barca,brawo Zlatan i Valdes!
0
Al FCB - Był Van Bommel i Deco.
Te kontuzje to nie jest normalne,który to już rok z rzędu z taką ilością kontuzji?
0
Muszą się wziąć w garść bo wyglądają jakby na wycieczkę przyjechali
0
jak w poniedziałki jak we wtorki i śr LM chyba o to mu chodziło nie? mózg powinien pracować nawet w soboty popołudniu...
0
Kolacja z Pepem chyba poskutkowała ;]
0
Jest jeszcze rewanż,zagramy możliwie lepszym składem,wyciągniemy wnioski i będzie dobrze.Zimny prysznic potrzebny i niech gadają o kryzysie ;]
0
nareszcie coś się dzieje bo 60 minut to flaki z olejem
0
witam,nie oglądałem nigdy meczu przez te programy,więc pytanie : na którym programie będzie płynna transmisja przy internecie 512 ?? z góry dzięki
0
I dla Puyola zaczynać brakować miejsca... Czyhrynski i Pique są na razie nie do ruszenia a prawa obrona tym bardziej,ale rywalizacja tylko podnosi poziom więc to raczej dla nas kibiców problemem nie jest
0
gregu
kompromitujesz się stylem wypowiedzi (w d** byłeś i g*** widziałeś),
ja się nie podpisuje pod jego herezjami bo uważam że Eto'o jak i Valdes zasługuja na to by dalej bronić barw Barcelony,ale też nie za wszelką cenę.
0
gregu jak na razie to Ty się kompromitujesz
Wiadomo że agent chce więcej niż można a klub mniej niż powinien i prawie zawsze tak wyglądają negocjacje.I jestem prawie pewien że się dogadają,bo Valdesowi też zależy na grze w FCB
0
Przeciez chłop ma rację,na taki tytuł trzeba pracować latami
0
wole pyskatego i aroganckiego Eto'o który strzela
0
Piknie :) zawsze mi się bardziej podobała większa ilośc pasów
0
fcmichal - chyba "fuera,fuera" ale pewien całkiem nie jestem
0
Zachował się brutalnie fakt,należy mu się kara na kilka spotkań + kara finansowa ja bym jeszcze dołożył jakieś prace społeczne i wszystko.Grac będzie dalej i wierzę że już tak po raz drugi nie zrobi.A gadanie Pepe że zakończy karierę to taka zagrywka pod publikę żeby ewentualnie nie dostać za wysokiej kary.
0
Dajcie sobie już spokój z tym Realem....
0
No myślę że dziś Yaya należycie zajmie się "Leo Messim z Bayernu" i nie zostawi mu miejsca wcale
0
Poprawka,Klose na 100% nie zagra z nami
0
Nie wiadomo czy Klose się wyleczy do meczów z nami,ale i tak będzie ciężko
0
Z Grzesiem Rasiakiem będzie rywalizował o miano gwiazdy Championship
0
Świetny artykuł :)
0
Jeśli faktycznie chce odejść to najlepiej teraz.Można zarobić kupę kasy a nie ma ludzi niezastąpionych.
0
Ale brzmiało to wiarygodnie