champion
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kłobuck
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
paws - kiedy Rexach był trenerem Barcy to spece z C+ wymawiali REKSACZ więc chyba mieli rację :)
0
To już lepiej białe z czerwonym krzyżem.... lepsze były żółte a i niebieskie są ok.
0
Dzięki FCB Leo wogóle gra w piłkę,sponsorowali jego kuracje hormonem wzrostu.A zapędów gwiazdorskich nie ma więc myśle że nie ma o czym gadać
0
MeczÓw Panowie,meczÓw :) a nie meczy
0
Notabene zła wiadomość dla rywali Realu.Teraz może tam być tylko lepiej.Ale to dobrze,większą satysfakcją będzie pokonać mocny Real :) Życzę Im dobrego prezydenta
0
Równia pochyła w dół :) a taki cwaniak
0
Należało mu się, wygrał praktycznie wszystko w klubie i strzelał mnóstwo goli.Nie ma sensu pisać że nie osiągnął nic z reprezentacją bo jeśli ktoś w roku '08 zdobył coś z rep ( Xavi,Torres ) to w klubach nie ugrali nic.Leo miał dobrą jesień ale to jednak za mało było.
0
No jest postęp z roku na rok.Myśle że jak będzie miał 35 lat to będzie klasa światowa :)
0
To jaką ktoś teraz ma formę nie ma znaczenia bo pierwszy mecz 1/8 pod koniec lutego to wiele może się zmienić.Chciałbym Arsenal bo byłoby dobre ofensywne widowisko :)
0
Valdes powinien dzisiaj na wszelki wypadek wybijac po autach :)
0
Jak ktoś ma tyle kasy co Titi to przed ślubem pisze z żoną intercyzę i później nie ma takich kłopotów
0
A niech celebruje jeśli trafi,kogo On obchodzi....
0
Najważniejsze mecze to będą w kwietniu i maju więc lepiej żeby wtedy był zdrowy i wypoczęty niż ryzykować teraz odnowienie się urazu
0
tak,opluł go a on spojrzał i nic... Proponuję zabrać koszulkę Dudy i dać do analizy w celu znalezienia DNA Leo... jak w CSI
0
Biada Im
0
Dla mnie bomba,świetna robota
0
na dzień dzisiejszy miałby problem załapać się do podstawowego składu
0
Atletico bez Simao traci dużo w pomocy.Jak zagramy skutecznie to będzie dobry wynik bo okazji pewnie będzie jak zawsze od groma
0
Anders,ewentualnie Valdes. Chłopaki juz dłuuugo w drużynie są
0
No,w końcu będzie coś widział w biegu oprócz piłki :)
0
A/B - to się nazywa przywiązanie do klubu - szacun :)