0

paws - kiedy Rexach był trenerem Barcy to spece z C+ wymawiali REKSACZ więc chyba mieli rację :)

0

To już lepiej białe z czerwonym krzyżem.... lepsze były żółte a i niebieskie są ok.

0

Dzięki FCB Leo wogóle gra w piłkę,sponsorowali jego kuracje hormonem wzrostu.A zapędów gwiazdorskich nie ma więc myśle że nie ma o czym gadać

0

MeczÓw Panowie,meczÓw :) a nie meczy

0

Notabene zła wiadomość dla rywali Realu.Teraz może tam być tylko lepiej.Ale to dobrze,większą satysfakcją będzie pokonać mocny Real :) Życzę Im dobrego prezydenta

0

Równia pochyła w dół :) a taki cwaniak

0

Należało mu się, wygrał praktycznie wszystko w klubie i strzelał mnóstwo goli.Nie ma sensu pisać że nie osiągnął nic z reprezentacją bo jeśli ktoś w roku '08 zdobył coś z rep ( Xavi,Torres ) to w klubach nie ugrali nic.Leo miał dobrą jesień ale to jednak za mało było.

0

No jest postęp z roku na rok.Myśle że jak będzie miał 35 lat to będzie klasa światowa :)

0

To jaką ktoś teraz ma formę nie ma znaczenia bo pierwszy mecz 1/8 pod koniec lutego to wiele może się zmienić.Chciałbym Arsenal bo byłoby dobre ofensywne widowisko :)

0

Valdes powinien dzisiaj na wszelki wypadek wybijac po autach :)

0

Jak ktoś ma tyle kasy co Titi to przed ślubem pisze z żoną intercyzę i później nie ma takich kłopotów

0

A niech celebruje jeśli trafi,kogo On obchodzi....

0

Najważniejsze mecze to będą w kwietniu i maju więc lepiej żeby wtedy był zdrowy i wypoczęty niż ryzykować teraz odnowienie się urazu

0

tak,opluł go a on spojrzał i nic... Proponuję zabrać koszulkę Dudy i dać do analizy w celu znalezienia DNA Leo... jak w CSI

0

Biada Im

0

Dla mnie bomba,świetna robota

0

na dzień dzisiejszy miałby problem załapać się do podstawowego składu

0

Atletico bez Simao traci dużo w pomocy.Jak zagramy skutecznie to będzie dobry wynik bo okazji pewnie będzie jak zawsze od groma

0

Anders,ewentualnie Valdes. Chłopaki juz dłuuugo w drużynie są

0

No,w końcu będzie coś widział w biegu oprócz piłki :)

0

A/B - to się nazywa przywiązanie do klubu - szacun :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?