0

Cholerny szczur, niech sobie wsadzi te materiały, bo Barca i tak pokaże klasę. To chyba nie jest do końca fair play, skoro inny trener pomaga zniszczyć głównego rywala zanim sam się z nim spotka co? Drodzy pracownicy FIFA, może zajmiecie się tą sprawą, a nie tylko ściąganiem kar z Ibrahimovicia ?!

0

To są właśnie cholerne mecze reprezentacji. Latanie na stadiony, inne strefy czasowe i klimat, kontuzje malowane. Mam tylko nadzieję, że nikomu się nic nie stanie na tym wypadzie do Azji w czerwcu który to fundują szejkowie arabscy. W innym wypadku wakacje będą mieli przekichane, a to skutkuje wynikami przez cały sezon.

0

Pisałem, w artykule na temat sprawy w której PSG odwołało się do UEFA i mówiłem, że na 90% zostanie zmniejszona. Na to, jaki faul Ibra popełnił i tak przymknęli oko. Znieśli karę tylko dlatego, że to pozytywnie wpłynie na widowisko i całą grę na boisku.

0

Mamy trenera panowie :)

VeB!!!

0

Na Celtę będzie się trzeba przede wszystkim nastawić na duuużo biegu. Onie nieustannie, cały czas biegają. Taka jest ich taktyka, jednak nie jest ekstremalnie trudno utrzymać się przy piłce, oni raczej czekają na błąd i biegną :) Trzeba będzie uważać na kontry :)

VeB!!!

0

Oczywiście, że tak. Olewając ligę jednocześnie olewamy europejskie puchary.

0

Ja tam czekam z niecierpliwością na artykuł pt. "Vilanova wrócił do Barcelony", chociaż ten też jest całkiem niezły :)

VeB!!!

0

Shadow_Man
Znam bardzo dobrze system bramek u siebie i na wyjeździe. Chodziło mi o to, że nie musimy wygrać, bo remis również jest nam bardziej na rękę niż chłopakom Ancelotti'ego, ale dzięki za poprawkę :)

0

zdzidek2
Przed meczem z Milanem na San Siro 99% kibiców przewidywało taki wynik, a wiemy wszyscy jak się skończyło. Osobiście remis 1-1 będę uważał za sukces, bo na Camp Nou w razie remisu my przechodzimy. Nie można lekceważyć przeciwnika!! Do cholery czy to portal realu, że wypisujecie takie głupoty, że Leo hat-trick a mecz się skończy 5-0??? Przeciwnika nie należy się bać, ale szanować trzeba i nie wypisujcie takich bzdur. To jest Liga Mistrzów a nie piąta liga Uzbekistanu i na każdego przeciwnika trzeba uważać, nawet gdybyśmy grali z Legią Warszawa, to tylko dlatego, że graliby z Barceloną, na pewno solidnie by się przygotowali do meczu i nie oddali go za darmo. Pokory !!! i jeszcze raz pokory!!!

0

Baaardzo chciałbym zobaczyć Kuna w Barcelonie, nawet, jeśli skutkiem byłoby odejście Davida. Villa jest świetnym zawodnikiem, bardzo zasłużonym dla klubu i na pewno zobaczymy go niedługo w programie "Barcelona Legends". Wszyscy go szanujemy, jednak klub stawia na młodych i utalentowanych zawodników, David utalentowany jest, ale ma swoje lata. Jednak myślę, że Aguero i tak nie zobaczymy w Barcelonie, bo Madryt ma go jako priorytet na swojej liście transferowej i walnął mu tak lukratywną ofertę, że nawet Korea by się za tyle kasy wycofała z wojny. Znamy ten "klub" i wiemy jak to wygląda.

VeB!!!

0

Uff, całe szczęście, że tylko tydzień.

0

Ja zrobiłbym mini eksperyment. W obronie postawiłbym kolejno Alves,Pique,Masche,Song. Alves latałby po skrzydle bardziej wysunięty, a ostatnią linię formacji tworzyliby Pique Masche i Song pomagający na Lewym skrzydle. Song grał już w Arsenalu na pozycji obrońcy i wychodziło mu to dobrze, wolę jego niż Montoyę w takim spotkaniu. Efektem byłby zmniejszony polot na lewym skrzydle, ale 3 zamiast 2 obrońców. Trzeba zagrać o wiele uważniej w defensywie niż na San Siro, bo znowu będą nerwy i stres, a przecież nie o to chodzi.

VeB!!!

0

Świetna wiadomość, Busi jeszcze nie jedno trofeum zdobędzie z Blaugraną. Wie co robi :)

VeB!!!

0

To jest po prostu kosmos. Leo ma 25 lat a już ma na koncie tyle rekordów, że sam na pewno nie wie dokładnie jakich i drugie tyle do pobicia, a przed nim jeszcze co najmniej 5 lat gry na kosmicznym poziomie. On jest niesamowity, dla nikogo innego puki co nie jest to osiągalne.

VeB!!!

0

Jednym słowem podsumowując wszyscy pieprzą o fair play, sprawiedliwości itp. ale za plecami i tak swoje robią.

0

Nie zdziwię się, jeżeli to będzie prawda. Niech już UEFA losuje sobie kogo chce, ale oby kluby się do tego nie mieszały ustawiając wyniki, bo to nie futbol tylko hazard.

0

iniessi
Yaya nie przejdzie do Realu. Moim zdaniem oni poszukają jakiegoś młodego, kreatywnego zawodnika a Yaya ma już trzydziechę na karku ;)

0

GenerałXavi
Hahaha, rozwaliłeś mnie, Puyol by poprowadził, Iniesta z boku kierowcy a Leo z tyłu ;P

0

No chyba nikt nie wątpi w to, że Pep nie zrobi z Bayernu Barcelony. To chyba normalne, że mając zupełnie innych zawodników o innych aspektach a do tego inna liga. Pep jest tak kreatywnym człowiekiem, że kwestią czasu pozostaje puchar LM dla Bayernu :)

0

mamel
Zgadzam się z tobą, jestem przekonany, że zdołają dojść do finału, chociaż kibicuje Hiszpanii bo tam mam ulubionych zawodników, to wierzę w Argentynę. Franciszek I ich pobłogosławi i mogą podbijać boiska na MŚ :D

VeB!!!

0

Widać, że Abidal podczas ostatniego meczu Barcy B wzmocnił relacje z zawodnikami rezerw :)

0

A mecz będzie sędziował Viktor Kassai, ten sam który sędziował ostatni mecz z Milanem na Camp Nou :)

0

Myślę, że gdyby to nie była LM i gdyby nie grali z Barceloną UEFA nawet by się spojrzała na ten wniosek. Dla widowiska i tym podobnych pierdół które przynoszą popularność i pieniądze UEFA pewnie zastanowi się nad wnioskiem. Szanuję Zlatana jako zawodnika, taka technika przy takim wzroście i sile to naprawdę jest ewenement, szkoda tylko, że ma trochę mało oleju w głowie bo pewnie nadal grałby w Barcelonie :)

VeB!!

0

Messiego nie da się ogarnąć słowami, on jest niesamowity.
Tak z innej beczki to Pinto zagra następny mecz przeciwko swojej dawnej drużynie :P

VeB!!!

0

Jeśli Leo strzeli dziś bramkę, to będzie miał kolejny rekord polegający na strzeleniu bramki każdemu zespołowi z ligi. Jak wszyscy dobrze wiemy jemu nie zależy na rekordach, ale na pewno będzie szukał bramki :) Stawiam dziś na ławkę, Thiago,Song i Adriano powinni wyjść w podstawowym.

VeB!!!

0

Liczyłem na PSG lub Borussię. Są to "średniacy" tej ligi i myślę, że nie będzie ekstremalnie ciężko, ale też nie za łatwo. Chciałbym świetne widowisko :)
VeB!!!

0

A nie mówili kiedy i na jakim stadionie?

0

Hahahahahahahaha Strasburger by nie pogardził takim dowcipem.

0

Ja chciałbym finał ze Starą Damą.

0

Jest jakakowiek nawet obcojęzyczna transmisja na Cyfrowym Polsacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?