chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym, aby piłka trafiła do Andresa, to wielki piłkarz, lecz nie doceniany tak jak powinien.
0
Cuence przyda się siłka :D
0
Super. TVP się rozwija w dobrym kierunku ale z tą Borussią to już przesada, tego samego dnia gra United z Realem to będzie ciekawszy mecz.
0
10 bramek do Drogby? Załatwimy to połowy lutego :)
0
Świetna wiadomość i motywacja dla drużyny :)
VeB!
0
Powiem tak: Pierdolenie kotka za pomocą młotka. Już wiele zespołów próbowało ograć Barcelone defensywą, nie wszystkie odnosiły sukces grą na autobus, wymienione jest 3 na 20 przykładów takich meczów.
0
Bingoo
Marcelo, nie rozśmieszaj mnie, już Colentrao lepiej sobie radzi, a Jordiemu to do kostek nie sięgają. Alba zasługuje na ten tytuł i nikt inny. Sześciu zawodników w dreamteam to swietny wynik tym bardziej, patrząc na liczbe głosów na Inieste i Generała mją po 132 i 123 a trzeci jest Pirlo z 66pkt a to jest przepaść punktowa na korzyść naszych pomocników.
VeB!
0
k37
Jeśli będzie tak jak mówisz z tym diamentem to szykuje się nowy Ronaldinho, jeśli będzie zarażał futbolem swoich kolegów, to kto wie czy nie nowa La Pulga :)
0
Takie umiejętności w wieku 11 lat to wielki talent. Jeśli ściągnie go o sebie któraś z czołówki europejskich drużyn, za 10 lat będzie niesamowity Cassiano z Brazylii :)
VeB!
0
Czuje, że będzie pogrom z Espanyolem i licze na Cesca w wyjściowej 11 :)
VeB !
0
Xavi - zawodnik meczu
Alexis - jak od pół roku nic nie pokazał prócz symulowania w polu karnym. Stuprocentowa akcja po wrzutce Pedro w pole, to po prostu błazenada, nie trafić w piłkę, zawodnik takiej klasy, mój owczarek niemiecki by zdobył bramkę.
0
Po powrocie Davida na boisko (po kontuzji), myślałem że będzie lepiej ale się zawiodłem. On jednak powinien mieć Spalony na drugie imię. Problem z mądrymi transferami zawodnik na zawodnika będzie rozwiązany, jeśli Villa poleci na wyspy a Neymar przyleci z Santosu :)
VeB !!
0
GOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOL GOLGOL
Kocham tego komentatora :D
VeB!
0
Villa jest jednocześnie w wyjściowym i w rezerwowym mam nadzieje że tam zostanie a w wyjściowym będzie Pedro :)
VeB
0
Kocham Cie generale
0
Rozpisywać futbol na liczby to jest czysty idiotyzm. Przez te 40 lat futbol tak ewoluował że te statystyki są tylko czysto teoretyczne. To jest gra zespołowa a nagrody indywidualne które padają, świadczą o kondycji całej drużyny a nie tylko jednego zawodnika.
0
Messi wejdzie od 1 minuty. Znając jego zacięcie i chęć do gry będzie to dla niego bardzo ważne. Piłka z niego wychodzi :)
Jedziemy po 3pkt i rekord :)
VeB!
0
Uwielbiam generała. Jest moim ulubionym piłkarzem. Stanowi serce nie tylko w Barcy ale również w reprezentacji, gdy na boisku jest Xavi, wszystko ma swój porządek. O jego wizji gry nawet nie będę się rozpisywał bo to jest coś niesamowitego. Fajny artykuł, już wiem, gdzie wybiorę się na wakacje żeby spotkać Xaviego hehe.
VeB!
0
Dobrze, że Chelsea nie wyszła z grupy, nie będzie autobusu w fazie pucharowej, no może jeden autobusik - Celtic . Banfica powinna wyjść z grupy zamiast Celticu, są lepsi i grają bardziej spektakularny i co ważne otwarty futbol.
0
Moim zdaniem Valdes powinien dostać 10. Wybronił WSZYSTKO co tylko można było wybronić. Wyciągnął karnego, później jeszcze dobitke. Nie chcem nikogo krytykować ale gdybym ja wystawiał oceny, bez wachania dostałby 10.
0
Ciuus
Mieliśmy również wypały. Ot pierwszy najmłodszy przykład Alves, czy uważasz, że 30 mln nie zwróciło się? Z transferami ZAWSZE wiąże się ryzyko. Masz racje, Neyamr na predyspozycje by sporo grać indywidualnie ale pamientasz Ronaldinho albo nawet teraz Messi, czasem gdy zagra indywidualnie niektórzy mają pretensje, że mógł do nich zagrać. Myśle, że Neymar dochodząc do Barcelony będzie świadomy, jak będzie musiał grać bo do siebie to on nie dostosuje stylu gry ale on będzie to musiał zrobić w stosunku do klubu. Nawet trenerzy nie mają nic do powiedzenia gdy zaczynają kariere w barcy, jak nie pasuje to jest "out", tak samo można zrobić z Neymarem, nie musi skończyć mu się kilkuletni kontrakt w Barcy zanim z niej odejdzie prawda :) ?
0
Nie rozumiem o co wam chodzi. Jeśli jest taka okazja dlaczegoby nie pozyskać Neymara. W tym sezonie 60% bramek zdobył sam Messi, możeby rozłożyć trochę ten procent, wtedy zespół zarobi na nieprzewidywalności. Jeśli chodzi o 40mln to również nie rozumiem pretensji co do niektórych, skład stanowią prawie wszyscy wychowankowie, więc fundusze na transfery są (w końcu to Barcelona a nie np. Widzew). Niektóre kluby wydają co okno transferowe ponad 40mln (nie mam na myśli tylko PSG czy Man City). Moim zdaniem Neymara czeka przyszłość w Barcelonie, a i on sam chciałby grać w Europie.
0
Bardzo dobrze, że Chelsea nie wyjdzie z grupy. Koniec z autobusami w fazie pucharowej. Ale fajnie byłoby sie spotkać za roczek dwa z klubem prowadzonym przez Pepa :) Już widze, jak wszyscy piłkarze barcy poszliby się z nim uściskać :)
VeB!
0
PSK_FANATYK
Messi to nie jest Nasri. On ma ZAWSZE chęć do gry, chyba, że sytuacja jest wyjątkowa. Poza tym formę trzeba podtrzymywać jak najlepszą. No i bić kolejne rekordy :D
VeB!
0
Dobry skład, dobrze, że wystawił Pedro zamiast Davida, bo jest bardziej ruchliwy a to się przyda bardziej w meczu z nieco wolniejszym Spartakiem, jednak liczę na Ville od 70 minuty :)
VeB !
0
Trzeba się będzie decydować na skład z dwoma środkowymi Pique i Bartrą, bo Puyi z całym szacunkiem choć jeden z najlepszych obrońców na świecie to ma swoje lata a Bartra musi zacząć się oswajać w pierwszej drużynie :)
VeB !!
0
1.Messi
2.Ronaldo
3.iniesta
4.Xavi
5.Oscar
6.Falcao
0
Ta dzisiejsza bramka w okno któtszego słupka powinna liczyć się jako dwie :D Oczyswiscie żartuje ale jak zobaczyłem z jakiego kąta strzelał w krótszy róg bramki lewą nogą po prostu poezja.
VeB !!
0
Świetny artykuł, a przymiotników opisujących Inieste nie ma, przecudowny człowiek :)
0
Ahh wolałbym Davida od pierwszej minuty ale oby Alexis odbił sie od dna bo to będzie ciężki mecz, Celtic jest bardzo zmotywowany. Coś czuje piękne widowisko i oby Messi wyciągnął smoczek ze skarpety :)
VeB!