cichun1995
Dołączył/a: grudzień 2012
Kwidzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potrzeba kolejnej podwyżki ewidentnie, jak co pół roku TRZEBA MU JĄ DAĆ! przecież to BOSKO LAJONEL
0
Messi ewidentnie potrzebuje podwyżki, nie wiem na co czeka Bartolomeo :/
0
ooo już skumałem pan Stoiczkow jest Korwinistą xD Tylko cała "Autonomiczna Katalonia" jest lewicowa (komunistyczna jak to mówi nasz drogi Janusz) twój idol raczej skrytykował by Cię za popieranie jej :D
0
i z tego co czytam to Katalonia jest najbardziej zadłużonym regionem w Hiszpanii także życze powodzenia samej KAtalonii xD
0
patrz Monako? Ale przecież katalończycy nie chcą mieć nic wspólnego z Hiszpanią z ich wszystkich protestów wnioskuje że nie chcą grać w PD czy Pucharze Króla :D
0
Lewacy ???? HAhahahaahahha właśnie ci z "Katalonii" to lewica a przeciwko nim jest cała prawica hiszpańska. Nie kojarzycie konszachtów katalońców z komuchami ? xD
0
taaaaak "independencia, indepencdencia" ale 5 mld od rządu hiszpańskiego to chcecie. W życiu Katalonia nie poradziła by sobie bez Unii i Hiszpanii. Przecież jak kibicom nie podoba się Hiszpania, jej symbole i wgl całą liga, klub może wycofać się z rozgrywek ligi HISZPAŃSKIEJ nit jej nie broni :) możecie stworzyć włąsną ligę w której najgroźniejszym przeciwnikiem bedzie Hospitalet
0
Bale najlepszy piłkarz Premier League sezonu 2012/13 ale oczywiście według Was nie zasługiwał. Poproszę choć o szczyptę obiektywizmu :/
0
bronić ojca złodzieja, hmmmmmmmmmm... ja tam bym nie bronił
0
możesz mi powiedzieć dlaczego w takim razie Boski Lajonel wpłacił 5 mln ojro na rzecz hiszpańskiego skarbu państwa we wrześniu? pewnie na cele charytatywne ? :)
0
Pewnie prosi o obniżenie obecnego i dlatego zaszła pomyłka no tak....
0
Jak Messi biega po nowy kontrakt co 1,5 roku to nikt nic nie mówi! Wyrzucić go na zbity pysk, coraz wiecej z nim problemów! WEB !
0
Po co nam Lajonel, mamy Najmara, a nasz kochany Argentyńczyk jest złodziejem i nie bezpodstawnie tak go nazwałem, zostało mu to udowodnione ;)
0
Dobrze mówi, po co tepy Leoś się wgl wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia, na dodatek jest złodziejem. Barca to więcej niż klub!
0
Pieniądze potrzebne, na zapłacenie kary za kradzież :)
0
"Warto jednak dodać, że zawodnik Realu Madryt aż cztery bramki zawdzięcza rzutom karnym, a Królewscy są zespołem, który dostaje najwięcej jedenastek w pięciu największych ligach Europy.
Trzeci w klasyfikacji najlepszych strzelców jest Leo Messi, który ma na koncie osiem goli w dziesięciu spotka" hahahahahahahahaha to wszystko tłumaczy xD, wyczuwam kompleks :D
0
haha "Messiemu nie kasa w głowie", nie pied**** głupot wiadomo, że kocha Barce i jest jej oddany ale to nie zmienia faktu iż co roku śmiga do zarządu z prośbą o nowy kontrakt. Nikt w drużynie nie lata po podwyżkę tak często jak On. Btw, a dodanie do klubów które niby jakieś zapytania skladały Realu to juz wgl żenada i kompromitacja Mundo zresztą jak każdy inny "news" dotyczący Madrytczyków kochanych przez katalończyków ;)
0
No tak Leonard woli wydawać na jedzenie niż na fryzjera, ach ten miły chłopaczek :)
0
Czy tylko mi się wydaje czy Lajonelowi się trochę przytyło ?
0
Tu nie chodzi o szacunek (na który "Il Capitano": xD nie zasługuje), kibice Barcy chcą dopiec kibicom Realu, chociaż mało wiedzą o sytuacjii Ikera. Przecież na Camp Nou zawsze źle życzą piłkarzom Realu czemu teraz miałoby być inaczej ;)
0
co roku podwyżka xD widze Lionelowi wiecznie mało gotóweczki
0
http://sport.fakt.pl/larisa-riquelme-wyznala-ze-leo-messi-oferowal-jej-pieniadze-za-seks,artykuly,423315,1.html
hoho, ten Leoś :)
0
hahahaahahahahahahaahhahahaahhaahhahahahaha
0
gra reprezentacja a SPORT i Mundo piszą o transferach Barcy xD hahahahaha żałosne gazety :)
0
ten Sport i Mundo Deportivo to jakiś żart rozumiem, że są pro Barcelońskie ale bez przesady wczroaj swoje mecze w LM grały Real i Sociedad a oni na okładkę WIELKIEGO Najmara xD i jeszcze jadą po Bejlu który nie zagrał ani jednego całego meczu w Realu xD
0
jak "dwójka" to 3-4 tygodnie odpoczynku ;)
0
oooo taaaak Perez ogłosił upadłość 2 dni temu :/
0
no z "AtHletico" to na pewno nie :/
0
Nie rozumiem po co Piquet się w ogóle wypowiada na temat Realu, któryś raz już. Rozumiem tą nienawiść ale niech już dorośnie i weźmie przykład z innych :/ A i jak już jedziecie po Alvaro to prześledźcie jego twittera i porównajcie go z tym Piqueta xD i zastanówcie się który jest mądrzejszy. Arbeloa razem z Xabim to najinteligentniejsi i najmądrzejsi piłkarze w szatni Królewskich. Pozdrawiam ;)
0
tak wgl nie przegracie do końca sezonu ;)