0

potrzeba kolejnej podwyżki ewidentnie, jak co pół roku TRZEBA MU JĄ DAĆ! przecież to BOSKO LAJONEL

0

Messi ewidentnie potrzebuje podwyżki, nie wiem na co czeka Bartolomeo :/

0

ooo już skumałem pan Stoiczkow jest Korwinistą xD Tylko cała "Autonomiczna Katalonia" jest lewicowa (komunistyczna jak to mówi nasz drogi Janusz) twój idol raczej skrytykował by Cię za popieranie jej :D

0

i z tego co czytam to Katalonia jest najbardziej zadłużonym regionem w Hiszpanii także życze powodzenia samej KAtalonii xD

0

patrz Monako? Ale przecież katalończycy nie chcą mieć nic wspólnego z Hiszpanią z ich wszystkich protestów wnioskuje że nie chcą grać w PD czy Pucharze Króla :D

0

Lewacy ???? HAhahahaahahha właśnie ci z "Katalonii" to lewica a przeciwko nim jest cała prawica hiszpańska. Nie kojarzycie konszachtów katalońców z komuchami ? xD

0

taaaaak "independencia, indepencdencia" ale 5 mld od rządu hiszpańskiego to chcecie. W życiu Katalonia nie poradziła by sobie bez Unii i Hiszpanii. Przecież jak kibicom nie podoba się Hiszpania, jej symbole i wgl całą liga, klub może wycofać się z rozgrywek ligi HISZPAŃSKIEJ nit jej nie broni :) możecie stworzyć włąsną ligę w której najgroźniejszym przeciwnikiem bedzie Hospitalet

0

Bale najlepszy piłkarz Premier League sezonu 2012/13 ale oczywiście według Was nie zasługiwał. Poproszę choć o szczyptę obiektywizmu :/

0

bronić ojca złodzieja, hmmmmmmmmmm... ja tam bym nie bronił

0

możesz mi powiedzieć dlaczego w takim razie Boski Lajonel wpłacił 5 mln ojro na rzecz hiszpańskiego skarbu państwa we wrześniu? pewnie na cele charytatywne ? :)

0

Pewnie prosi o obniżenie obecnego i dlatego zaszła pomyłka no tak....

0

Jak Messi biega po nowy kontrakt co 1,5 roku to nikt nic nie mówi! Wyrzucić go na zbity pysk, coraz wiecej z nim problemów! WEB !

0

Po co nam Lajonel, mamy Najmara, a nasz kochany Argentyńczyk jest złodziejem i nie bezpodstawnie tak go nazwałem, zostało mu to udowodnione ;)

0

Dobrze mówi, po co tepy Leoś się wgl wypowiada na tematy o których nie ma pojęcia, na dodatek jest złodziejem. Barca to więcej niż klub!

0

Pieniądze potrzebne, na zapłacenie kary za kradzież :)

0

"Warto jednak dodać, że zawodnik Realu Madryt aż cztery bramki zawdzięcza rzutom karnym, a Królewscy są zespołem, który dostaje najwięcej jedenastek w pięciu największych ligach Europy.
Trzeci w klasyfikacji najlepszych strzelców jest Leo Messi, który ma na koncie osiem goli w dziesięciu spotka" hahahahahahahahaha to wszystko tłumaczy xD, wyczuwam kompleks :D

0

haha "Messiemu nie kasa w głowie", nie pied**** głupot wiadomo, że kocha Barce i jest jej oddany ale to nie zmienia faktu iż co roku śmiga do zarządu z prośbą o nowy kontrakt. Nikt w drużynie nie lata po podwyżkę tak często jak On. Btw, a dodanie do klubów które niby jakieś zapytania skladały Realu to juz wgl żenada i kompromitacja Mundo zresztą jak każdy inny "news" dotyczący Madrytczyków kochanych przez katalończyków ;)

0

No tak Leonard woli wydawać na jedzenie niż na fryzjera, ach ten miły chłopaczek :)

0

Czy tylko mi się wydaje czy Lajonelowi się trochę przytyło ?

0

Tu nie chodzi o szacunek (na który "Il Capitano": xD nie zasługuje), kibice Barcy chcą dopiec kibicom Realu, chociaż mało wiedzą o sytuacjii Ikera. Przecież na Camp Nou zawsze źle życzą piłkarzom Realu czemu teraz miałoby być inaczej ;)

0

co roku podwyżka xD widze Lionelowi wiecznie mało gotóweczki

0

hahahaahahahahahahaahhahahaahhaahhahahahaha

0

gra reprezentacja a SPORT i Mundo piszą o transferach Barcy xD hahahahaha żałosne gazety :)

0

ten Sport i Mundo Deportivo to jakiś żart rozumiem, że są pro Barcelońskie ale bez przesady wczroaj swoje mecze w LM grały Real i Sociedad a oni na okładkę WIELKIEGO Najmara xD i jeszcze jadą po Bejlu który nie zagrał ani jednego całego meczu w Realu xD

0

jak "dwójka" to 3-4 tygodnie odpoczynku ;)

0

oooo taaaak Perez ogłosił upadłość 2 dni temu :/

0

no z "AtHletico" to na pewno nie :/

0

Nie rozumiem po co Piquet się w ogóle wypowiada na temat Realu, któryś raz już. Rozumiem tą nienawiść ale niech już dorośnie i weźmie przykład z innych :/ A i jak już jedziecie po Alvaro to prześledźcie jego twittera i porównajcie go z tym Piqueta xD i zastanówcie się który jest mądrzejszy. Arbeloa razem z Xabim to najinteligentniejsi i najmądrzejsi piłkarze w szatni Królewskich. Pozdrawiam ;)

0

tak wgl nie przegracie do końca sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?