0

British Ministry of finance has registered Bale's transfer fee with €91m

0

Angielski rząd oficjalnie informuje, że Bale kosztował 91 mln ;)

0

Hohohoho w Hiszpanii głośno o Messim, konkretnie o tym artykule z El Confidencial podobno coraz więcej osób potwierdza jego gwiazdorstwo :D

0

czytaj ze zrozumieniem , mówię o Martino ;)

0

No na tę chwilę to Ikerowi bliżej do Barcy (ze swoimi poglądami i wypowiedziami) xD tylko ,że jak się nie weźmie za robote to i tam by go ławka czekała nawet Pinto nie wygryzie.

0

Przecież Carletto ma rację co on z choinki się urwał, sam zarabia 3 mln za sezon (poprawcie mnie), w dobie kryzysu to jest zdecydowanie bardzo normalna kwota xD. Wgl w europie nikt nie kupuje piłkarzy za gigantyczne pieniądze poza złym Realem ( PSG, Monaco, Chelsea, City, Barcelona, Bayern). Real płaci najwięcej bo jest najbogatszym klubem z największymi przychodami, proste ;) Czekam na minusy bo jestem sympatykiem Realu i pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących sympatyków Barcelony.

0

jestes pewien że co roku tak było ? w takim razie przeanalizuj presezon z 2012 roku ;)

0

wasze śmieszne tourne nazywacie pretemporadą, przecież to był jakiś kabaret, ani jedengo przeciwnika z prawdziwego zdarzenia. Nie wiem kto planował tą pretemporade lae będzie mieli do niego dużo pretensji.

0

jak Barca pozwoli odejść Thiago i dalej będzie stawiać na Xaviego to życze powodzenia z Realem, Bayernem czy Man Utd

0

może Wy mi wytłumaczycie co daje ten człapak Xavi tej kadrze aktualnie ?? :D

0

wisła nie zagra z Barcą haha biedaki nie zobaczycie katalońców w Polsce :)

0

to jest oferta Realu ;)

0

kase taka sama bedzie mial i w Realu i Barcy chodzi o oferte dla Santosu głąbie ;)

0

Real przebił dwukrotnie oferte Barcy i aktualnie Neymarowi bliżej do Realu

0

dlaczego nie napiszecie że przeczytaliście to RM.pl ?

0

Tak cieszcie się... Niemcy biją naszą ukochaną ligę:;/

0

No to mam nadzieje że Barca pokaże Bayernowi siłę hiszpańskiej piłki, my Madridistasnie możemy się doczekać klasyku w finale. Powodzenia!

0

Messi jednak nie wejdzie po przerwie :) nie rozgrzewa sie zszedl do szatni :)

0

mówiłem bez Messiego Barca nic nie znaczy ;) PSG 2x lepsze.

0

gregorio11111 i inni nie mogę się doczekać waszych lamentów po matchu, bez Messiego tracicie 50 % swojej siły rażenia ;)

0

Messi na trybunach :D No szanse PSG wzrstają

0

o której kadrę Barcy na PSG podadzą ? Messi będze w niej ?

0

o której kadrę Barcy na PSG podadzą? Wiadomo coś czy Messi w niej będzie ?

0

Dalej męczcie Messiego dalej :D

0

i ma tylko lewą nogę :)

0

dzięk cieciuchi ;)

0

Nie wiecie dlaczego w kadrze Rayo nie ma Leo BAptistao ? Kurde macie fure szczęścia że nie zagra :/

0

troche w za bardzo bojowych nastrojach jestescie, bedziecie dlugo płakać i lamentować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?