1

@Lionel_Messi10 no to umówieni :D

1

@Lionel_Messi10 może być na jakieś schronisko dla zwierząt. :)

1

@Lionel_Messi10 kto przegra wpłaca 5 dyszek na cel charytatywny. Wchodzisz w to? :D

2

Real zje i wysra City, zobaczycie :)

0

@4drian0 dla mnie Xbox skończył się na 360, gdzie robotę robił Kinect. :D

1

@4drian0 wycofują się, zaraz nie będzie można kupić Series X, bo już zaczyna się problem z dostępnością konsoli. Szkoda, bo bez konkurenta PlayStation już w ogóle będzie dymać graczy bez mydła.

0

@joloskyy kilka miesięcy czytaj 9 najkrócej to uważam, że jest długo jeśli ktoś ma załamanie nerwowe. Ja sobie dam radę, ale jeśli ktoś potrzebuje na już pomocy to jej nie doczeka.

0

@joloskyy nie, myślałam o tym od miesiąca jakoś i teraz podjęłam decyzję po rozmowie z przyjaciółką i mamą

24

Przemogłam się i podjęłam decyzję żeby zapisać się do psychiatry by dał mi jakieś leki na nerwy i wyciszenie. Na NFZ kilka miesięcy najkrócej, większość placówek powyżej roku czas oczekiwania. Prywatnie 320 zł + cena leków. Jak ktoś ma problemy psychiczne spowodowane złą sytuacją finansową to aż mam ciarki co musi czuć :) i potem wszyscy się dziwią, że tyle samobójstw jak pomoc psychiatryczna w Polsce jest dla wybranych.

1

@Mario96w jak ktoś nie lubi wydawać dużych pieniędzy na gry i nie ma parcia na exy to tak. Chociaż PlayStation też ma katalog gier, który się wykupuje razem z PS Plusem - stałe gry + co chwilę jakieś nowości wrzucają. Teraz czytałam, że bardzo ciężko dostać Xboxa series X bo podobno go wycofują, także ciekawe co Nas czeka w najbliższych latach

0

@YeastMoss ulgi podatkowe, zerowy VAT na rzeczy dla dzieciaków, to zaraz się okaże, że 800+ wcale nie jest potrzebne.

1

@barcanawieki jeszcze GOW i Halo. No i Hellblade 2 :) tak to zieloni kłuli w oczy niebieskich, że hurr durr macie lepsze exy ale my mamy najlepszą scigalke.

0

@Keson byłam u laryngologa który skierował mnie na badania szpitalne (przez rodzinną) w terminie 2 dni. XD do przychodni przyszpitalnej ale po prywatnej wizycie, tak z marszu nie da rady szybko się tam dostać xd

1

@mrboom sugerowałam się stwierdzeniem ,,termin wizyty" a nie badania. Wizyta - spotkanie z lekarzem. :D

18

@Michael24 100 zł za wizytę? Gdzie to tak tanio? :D ja chodziłam do neurologa czy laryngologa to za samo ,, dzień dobry" 250 zł albo ponad 300. Jakby wizyty prywatne były za 100 zł to byłaby bajka

35

@gumaz tylko ten chłop może pracuje i pomaga mamie która dostaje głodową emeryturę, albo jest chora. Świat nie jest czarno-biały, a nawet jak jest nieudacznikiem to jego sprawa i żaden polityk nie ma prawa się w to wpieprzac:D

1

@Safrani ja grałam druidem i grało mi się super :D moim zdaniem najlepsza klasa, muszę jeszcze zobaczyć te podklasy co dodali

@MesQueUnClub_87 no biorąc pod uwagę, że to jest gra na 100h minimum jedno przejście to nie jest jeszcze tak źle, a nawet i kilkaset godzin zabawy bo tyle jest ukrytych questów i sposobów na przechodzenie tej gry. Teraz na instant gaming jest promocja, że za 82 zł doładowanie 100 więc przy 300 zł masz -60 zł, do tego jakas promocja i myślę, że za około 250 do wyrwania. Ja za tyle kupiłam rok temu.

3

Baldurs Gate III otrzymało ogromną aktualizację, gdzie można wgrać mody na konsolach :D czy to powód by przejść tę grę 3 raz? Oczywiście, że tak. Tych modów jest w huk, nowe fryzury, twarze, jakieś mody na XP, na czary, nieograniczoną ilość osób w grze multi, brak ograniczeń w udźwigu. Jednak jak ktoś pierwszy raz będzie przechodził to najlepiej jednak bez modów zmieniających rozgrywkę, naprawdę warto przejść tę grę ,,czystą". A jakie Wasze wspomnienia z BGIII czy jeszcze nie przechodziliście? Ja chyba przejdę teraz Mroczną Żądzą :)

0

@TysonFCB fajny spoiler xD

2

@Krzysztof1987 więcej ludzi z prawami do emerytury niż pracujących na to.

0

@Kgorecki2500 to zaraz by się zaczęły zaświadczenia na lewo. Zresztą... Niektóre kobiety nie mogą zajść w ciążę, po prostu. Mimo, że są zdrowe i mają idealne wyniki, tak samo mężczyźni których plemniki są zdrowe a mimo to nie zostają rodzicami. I teraz jak ojciec może, a matka nie może to oboje płacą czy tylko jedno? Nikt nie będzie się bawił w takie rozgraniczanie i przywala wszystkim jednakowo.

41

Co sądzicie o tzw bykowym czyli dodatkowym podatku nakładanym na singli/bezdzietnych? Jak dla mnie to kompletna głupota, przecież takie osoby i tak składają się na 800+ dla innych dzieci, często są poszkodowane przy wyborze urlopu w wakacje/święta bo dzieciaci mają pierwszeństwo. Tak, tak rozumiem - starzejemy się etc, ale raczej nikt przed bykowym nie będzie uciekał rodząc dzieci. Co mają powiedzieć dorośli którzy nie mogą mieć dzieci a chcą? Nie dość, że czują się źle z faktem braku dzieci to jeszcze cyk, płać dodatkowo podatki. Problem braku płodności w Polsce też jest duży ale o tym się nie mówi, lepiej dowalić podatki albo rozdawać socjale.

1

@gumaz w liceum nie miałam za bardzo czasu na gierki, bo po szkole miałam treningi siatkówki a jak nie to, to jakieś zajęcia pozalekcyjne albo wolontariat. :D

1

@MesQueUnClub96 dla mnie zdecydowanie czasy liceum

0

@ProMILs gdyby nie czerwo Araujo w poprzednim sezonie byśmy ich wykolegowali z LM, więc jak na nich trafimy to jestem spokojna. Jeszcze nie mają żółwia a my mamy mocniejszy skład.

4

@SelloutCrowd każdy w ciemno by brał 2 miejsce przed rozpoczęciem LM, a teraz marudzą :D

3

@ProMILs to z kim my mamy wygrać jak chcemy wygrać LM? Z plackami?

25

Patrząc na to jak nam w ostatnich latach szło w LM, jakim byliśmy pośmiewiskiem - jestem bardzo zadowolona. 2 miejsce, dobre mecze, najwięcej strzelonych bramek, jesteśmy ważnym graczem w tej edycji Ligi Mistrzów. Brawo panowie! Vamos

0

Przez moment Atalanta była w top 8 xD i znów wypadli. Kocham tę nową LM

15

Teraz jeszcze wylew De Jonga i wracanie truchtem i mecz kompletny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?