5

Czemu Lewy nie poszedł na tę piłkę, nic innego tam nie mogło się wydarzyć...

1

Kounde, 3 dyszki postawiłam na remontade... Co Ty robisz człowieku xd

0

Dobra, idą 3 dyszki na remontade. :D

2

To, że Szczęsny fatalnie wychodzi to jedno a to, że Pena wpuszcza wszystko co nie leci w Niego to druga kwestia. Trochę bieda w tej bramce

5

Może i w obronie jesteśmy dramatyczni, za to w ataku jesteśmy beznadziejni. Vamos! :D

3

Dobra to już dziś wiemy jaka Barcelona dziś się wylosowała xD

1

Lewandowski jest dramatyczny ale przynajmniej strzelił karnego, ale to co robi Rapha od ostatniego meczu to kryminał

0

XDDDD NIE WYTRZYMAM

4

Anka przestań się ocierać o tych tancerzyków i oddaj Nam Roberta...

1

@July_6_BcN no nie wiem, jakoś na dniach pewnie :)

4

Widać ile Inigo znaczył w tej obronie. On to mam wrażenie trzymał w kupie

0

Pamiętajcie, jak wejdzie VAR to nie będzie błędów sędziowskich :D

1

Nie no to są jakieś jaja. Nie dotknął go a chlop pofrunął w powietrze. Ja pierdole serio?

0

Przecież go nie dotknął xDDDDDDD

0

@BulaKG no ja mam ten rozszerzony pakiet ale rozumiem że cenowo to jakiś kosmos.

0

Aha xD co on zrobił

23

Balde na razie topka

6

Widać jak C+ strzelił z dupy, że tyle ludzi ogląda w necie transmisje. Mega nieczysta zagrywka ze strony Canalu+ z tymi cenami. :/

0

@Sinirsey by powiedzieli, że i tak już było po akcji xD

15

Jakby to była liga to byśmy gówno dostali a nie karnego. #factosy

1

Dobra, na spokojnie. W następnej kolejce Real dostanie tego karnego xD

0

Będzie karny :D

0

Lewy wszystko doskonale aż do strzału...

1

Dobra, lepiej stracic bramkę w 2 min niż 80. Jedziemy z Nimi

0

Szybki poszło xd

3

@priest9999 pewnie będę musiała oddać te 1800 ale tych odsetek w życiu. Do sądu pójdę ale nie zapłacę

0

@tbas no pani z urzędu na mnie z mordą, jakby to była moja wina. xD teraz w tym roku będę liczyć sama PITa zanim go zaakceptuje bo to jest cyrk.

8

Uważajcie na Urząd Skarbowy. W zeszłym roku dostałam zwrot 1800 zł, zaakceptowałam to co US mi zaproponował i zapomniałam o sprawie. Dziś dostałam wiadomość, że US wchodzi mi na konto i zabiera 1800 + 200 zł odsetek. XD jedyne co zrobiłam to kliknelam ,,zaakceptuj" i zaufałam ich obliczeniom. Podobno to nie jest rzadka sytuacja jak się dowiedziałam od pani urzędniczki. O co tu chodzi xD

0

@misterio a to posiadanie opinii to gadanie o polityce przy każdej okazji? Oczywiście, że mam opinie jak każdy myślący człowiek ale to nie znaczy, że muszę śledzić wszystko na bieżąco ;)

0

@misterio to raczej skomentowanie tego, że ktoś finansuje patocelebryte a nie komentowanie polityki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?