1

No już bardziej klarowna sytuacja nie może być xD

2

Raphinha znowu zrobił się plackiem, przykro się patrzy na tego piłkarza bo charakteru mu nie braknie. Oby wrócił bo bardzo go potrzeba...

0

Z niewolnika nie ma pracownika... Zobaczymy czy faktycznie

0

Lamineeeeeeeeee

4

Balde z przodu zero z tyłu zero. Klasyk

0

@GeneralXavi nie bardzo wiem o co chodzi? :)

3

@Kgorecki2500 zrzucenie bomby na Hiroszimę albo Nagasaki

0

@reakwon mam zamiar po skończeniu serialu obejrzeć anime :)

1

@Kidd jakoś nigdy nie miałam sposobności by go obejrzeć ale cieszę się, że spróbowałam :)

2

Zaczęłam oglądać Alice in Borderline, japoński serial, też są gry w których biorą udział dorośli na życie i śmierć, taki Squid Game ale wersja hardcore całkowita. :o

0

@FcPortoFan1999 przyda się, dziękuję :)

0

@FcPortoFan1999 Ech :) chyba nie mam siły na taką dyskusję, ale doceniam ironię :P

5

@FcPortoFan1999 nie Putin, ten drugi. Ten co bombarduje przedszkola ale USA za nim stoi więc w sumie taki dobry wujek

2

Ciekawe kiedy La Bamba zacznie mówić jednym głosem jak Duda i Tusk kiedy trzeba wpuścić zbrodniarza wojennego. Chyba nie doczekamy

1

@Popitek12 niezmiennie od 30 lat - Rychu Peja

8

@A4ron i jeszcze oceniający ludzi na podstawie poglądów politycznych. Ja wiem jakie poglądy mają moi przyjaciele, z niektórymi się zgadzam, z innymi nie ale to nie zmienia faktu, że są najlepszymi ludźmi dla mnie, a niektórzy to mam wrażenie, że ręki nie podadzą bo ktoś lewak/prawak

1

@Eklerek jak on ma 18 lat to De Jong jest najlepszym pomocnikiem na świecie

28

Jak Flick w następnym meczu nie wystawi Wojtasa...

9

Czaicie, że De Jong ma 27 lat? Najlepszy czas dla piłkarza, a typ jest wrakiem. Mentalnym i fizycznym.

5

Przekręcili Basków, niestety

3

Oddać za darmo i zapomnieć

1

De Jong stracił i se idzie. Nie mogę na Niego patrzeć...

6

Wojtas wszystko wyciąga

1

Tylko nie De Jong...

15

Wojtas to piłki łapie xD

0

Lewandowski ostatnio z metra nie trafia do bramki, ile już było takich sytuacji xD

3

Rapha co się z Tobą stało :o

12

Wojtas co Ty robisz xd

1

Rapha z października by zamknął oczy i to strzelił...

0

Mam flashbacki z akcji Jordi - Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?