0

@Gibbon_FCB on to wygląda na piłkarza Ekstraklasy, do tego ta wiecznie obrażona mina

0

@macio_944 ale Ty jesteś kozak macio

1

@sokot skręcenie stawu skokowego i uszkodzona torebka stawowa pewnie

5

Macie swojego Pene xD

1

Fermin zrobił tym strzałem całą robotę. Wow :D

2

Laporta już na La Rambli pisze

11

Pena krótkie rączki takich karnych niestety nie wyjmie

0

Przecież ten typ był na spalonym w momencie podania xd

1

Będzie remis, bo na wygraną Barcy mam kupon na 500 zł a za przegraną ponad 1000. :D więc będzie remis

2

Pytanie do osób które straciły kogoś bliskiego - jak radziliście sobie z tym? U mnie minęły niedawno 4 miesiące od śmierci najbliższej przyjaciółki i wcale nie jest mi łatwiej niż w pierwszym tygodniu kiedy odeszła. Chociaż może wtedy było łatwiej bo byłam na silnych lekach, a teraz wróciła normalność, obowiązki, każdy wrócił do swojego życia a ja mam wrażenie, że nie potrafię sobie z tym poradzić. W ciągu dnia jeszcze jest okej, bo robota, konsola, rower czy książka, ale wieczory przed spaniem to jest jakiś dramat. Jestem na takim etapie, że muszę się zmuszać żeby iść na cmentarz, bo nie jestem w stanie... A jednocześnie bardzo chce ją odwiedzić. Spotykam się z inną przyjaciółką, znajomymi, wychodzę na koncerty, do pubu i na zewnątrz wygląda jakbym jakoś sobie radziła, ale w środku mam wyrwany kawałek serca który za cholerę się nie goi. Sorry za ten wysryw ale podobno jak człowiek się wygada to jest lepiej... Jakieś rady? :(

2

@Mitch_Atleta przestań bo ambasada Cię zje, że najlepszy bramkarz na świecie

2

@Kgorecki2500 gra która powinna wyjść tylko na konsole nowej generacji z dodatkiem na poziomie tych z Wiedźmina 3. Platyna siadła, gierka wpadła do moich topek, chociaż na początku się odbiłam i długo czekałam aż ją naprawią.

0

@mientusek1407 na pewno nie na allegro te wszystkie ,,oferty" za 150 zł, to fejki z Chin niestety

0

@Walker byłam kiedyś na festiwalu jakimś i oni grali... Pogo nie z tej ziemi :D ledwo przeżyłam

2

@EkspertzOrlikq ostatnio jak dostałam podsumowanie Spotify to pierwsze trzy miejsca to Peja, Slums Attack i Rychu Peja SoLUfka xD jakby 3 różnych artystów

1

@zazaraza a gdzie tam. :D

5

Ale powrót Slums Attack. Miałam przyjemność być na premierze płyty z Rychem i Darasem, widać jak bardzo dumni są z tego krążka a fani wdzięczni, że się pogodzili :D płyta ma vibe starych numerów, bity Decksa to majstersztyk, a Peja... To Peja. :D idealne podsumowanie polityki z każdej strony, pseudoraperów i współczesnego świata. Za dwa miesiące rusza trasa koncertowa płyty. :) jedna z rzeczy, których jestem mega dumna - bycie na siema z Peją, ostatnio nawet poznał moją mamę :D polecam sprawdzić krążek jeśli lubicie klasyczny polski rap.

2

@LOPEZ16 ale jak można zmienić władze w Polsce to ludzie widzą tylko 2 partie + część nabiera się na chwilowych gwiazdorów. Petru, Kukiz, Hołownia... Brak słów na to wszystko, najlepiej to liczyć na siebie i mieć w dupie to wszystko, bo Polacy lubią być dymani.

2

@Sysia11 a ja mam nadzieję, że mu się nie powiedzie jak każdemu piłkarzowi Atletico i nic nie zdobędzie, bo wszystkie trofea trafią do Barcy. Pozdrawiam

0

@Rewolucja123 u mnie najbardziej sprawdzało się bieganie + rower 70 km. Do tego z racji posiadania psa spacery :D

0

@FCB NA ZAWSZE! Tak, Poznań. :)

1

@PatrychoO dostanie, dostanie. No jestem mega ciekawa jak to będzie zorganizowane, mam nadzieję, że spoko. :) chciałabym jakieś nowe projekty jak Nosowska/Król czy coś takiego.

0

@PatrychoO mam nadzieję na gruby skład :)

1

@FCB NA ZAWSZE! Ja! Już wysłana, a w piątek widzę się z Ryśkiem i mi podpisze :D

1

@PatrychoO tak, kupiłam karnet dwudniowy na Poznań :D a Ty?

0

@Piotr777 a ile mieli pracować w kopalni? 40 lat? :D i tak Ci ludzie żyją krócej przez zawód który wykonują

1

@PatrychoO i inni

Dawid Podsiadło zapowiedział stworzenie w 2025 roku swojego letniego festiwalu muzycznego. :D czyli Dawid jednoznacznie odcina się już od MG. Jestem ciekawa jak to wszystko będzie wygląda. Festiwal ma być dwudniowy, w każdy dzień Podsiadło będzie koncertował. Patrząc na to z kim się przyjaźni, to można spodziewać się naprawdę ciekawych artystów.

0

Nie mogłam z przyczyn losowych dziś obejrzeć meczyku, jest poprawa względem poprzednich meczów?

4

@Lordzi Pena na bramce więc nie.

1

@damian16161212 tak po krotce: dużo gier już nie odpalisz na PS4, lepsza optymalizacja, krótkie ekrany ładowania, lepsza grafika, pad dualsense robi niesamowitą robotę w odbiorze gier. Nie jest to jakiś niewyobrażalny przeskok technologiczny ale jak ostatnio grałam u brata na PS4 slim to czułam różnice i nie chciałabym już wrócić do poprzedniczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?