clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robert co Ty robisz
0
@leszeq mają tę samą matkę
6
Wiecie że Mała Mi i Włóczykij byli rodzeństwem? Mieli tę samą matkę, do tego Mi była starsza. Dobranoc
4
@Kgorecki2500 to wtedy PEGI 18 nie wystarczy :)
7
Już widzę to DLC do Wiedźmina 4, Ciri poruszająca się między światami trafia do Night City by zabić Smashera :D
2
@AduŚ07 możesz od razu w 3 :) a potem jak zakochasz się w uniwersum to się cofnąć xd
1
@Kgorecki2500 pewnie wytłumaczą to tak, że Ciri straciła moce starszej krwi po prostu i przeszła próbę traw :D po walce z Białym Zimnem straciła moce, stwierdziła, że będzie kontynuować pracę Geralta, mam nadzieję że Biały Wilk pojawi się w tej części
0
@Kazragore myślę, że nie będzie mówiła ;) jeśli oczywiście nie zmienią charakteru postaci o 180 stopni. Tak tylko mówię tym, którzy się boją, że nie będzie wizyt w Passiflorze :D
0
@escarabajo dobrze mówisz, w sumie to trochę dyskryminujące, że silne kobiety, które są głównymi bohaterkami nie lubią zazwyczaj siusiaków :/
0
@ptrx było coś ale nie było to powiedziane tak wprost, Ciri wręcz była zawstydzona jak miała o tym mówić :) jak pytali skąd ma tatuaż np
0
@Kgorecki2500 to dobrze :D
15
Ej, a wiecie, że Ciri jest lesbijką, albo bi? :D Ci co książki czytali wiedzą, ale pewnie niektórzy się dowiedzą wraz z premierą IV. W grach za bardzo nie było to podkreślane :)
0
@marcin62 bierz w ciemno, ja parę dni temu wbiłam platynę i przeszłam 3 razy, raz po razie. Top giera :)
1
@bartekvisca ja zamówiłam w przedsprzedaży te białą w twardej oprawie i mieli je wysyłać po 11.12 a mi wysłali od razu xd
0
@kuz wiadomo, też bym wolała Geralta ale jak jest nawet 1% wątpliwości, że W4 nie będzie na poziomie W3 to już wolę żeby zepsuli grę z Ciri niż Gerwazym
0
@Zbyszard kiedyś napisałam taki komentarz i mi go usunęli więc uważaj xD
0
@kuz też nie lubię grać kobietami ale jak kobieta jest fajnie napisana to mi nie przeszkadza, a Ciri ma złożony charakter i nie jest po prostu laską wziętą z nikąd...
0
@Arcybiskup nie żeby coś ale Ciri była razem z Geraltem główną postacią w grach i książkach, nie wzięli laski z dupy tylko no...
0
@marcin62 a to Stellar Blade nie ma na PC? Nawet nie wiedziałam :D
0
@bartekvisca jaka edycję książki zamówiłeś?
1
Wiedźmak Wiedźmakiem ale ten wieloosobowy Elden Ring to będzie złoto :O a From Software szło w zaparte, że nic już nie robią w tym kierunku xD
1
@Jakchcesz można nie ogrywać xdd
0
@Mario96w :P w winnicy z Yennefer
1
@Jakchcesz Yennefer na Niej eksperymentowała i straciła moce, a teraz grzeje picz z Geraltem w winnicy
0
@bartekvisca też tak mówiłam, mimo że jestem kobietą ale zauważyłam, że gra się super postacią kobiecą jak ona jest dobrze zrobiona. Ukończyłam Stellarblade i w ogóle mi to nie przeszkadzało :)
0
@kanver_ daj temu Geraltowi odpocząć w swojej winnicy. :) tym bardziej, że pewnie zrobią to tak, że Ciri straci moce i będzie nie tak OP
7
Zwiastun Wiedźmina IV tak mi zrobił dzień, że jestem po prostu przeszczęśliwa.
2
Odpaliłam sobie Endless Summer, ale wspomnienia mi się odblokowały. O masakra :D chciałabym by znowu w Polsce było Euro :(
6
Marzenie to pożegnać Holendra w zimowym okienku, no ale niestety niemożliwe. Wolałabym oglądać kolejnego młodziaka 17 letniego z Barcą w sercu a nie tę panienkę z wiecznie obrażoną miną
1
@macio_944 wincyj takich przewidywań i jesteśmy w domu :D