0

Robert co Ty robisz

0

@leszeq mają tę samą matkę

6

Wiecie że Mała Mi i Włóczykij byli rodzeństwem? Mieli tę samą matkę, do tego Mi była starsza. Dobranoc

4

@Kgorecki2500 to wtedy PEGI 18 nie wystarczy :)

7

Już widzę to DLC do Wiedźmina 4, Ciri poruszająca się między światami trafia do Night City by zabić Smashera :D

2

@AduŚ07 możesz od razu w 3 :) a potem jak zakochasz się w uniwersum to się cofnąć xd

1

@Kgorecki2500 pewnie wytłumaczą to tak, że Ciri straciła moce starszej krwi po prostu i przeszła próbę traw :D po walce z Białym Zimnem straciła moce, stwierdziła, że będzie kontynuować pracę Geralta, mam nadzieję że Biały Wilk pojawi się w tej części

0

@Kazragore myślę, że nie będzie mówiła ;) jeśli oczywiście nie zmienią charakteru postaci o 180 stopni. Tak tylko mówię tym, którzy się boją, że nie będzie wizyt w Passiflorze :D

0

@escarabajo dobrze mówisz, w sumie to trochę dyskryminujące, że silne kobiety, które są głównymi bohaterkami nie lubią zazwyczaj siusiaków :/

0

@ptrx było coś ale nie było to powiedziane tak wprost, Ciri wręcz była zawstydzona jak miała o tym mówić :) jak pytali skąd ma tatuaż np

0

@Kgorecki2500 to dobrze :D

15

Ej, a wiecie, że Ciri jest lesbijką, albo bi? :D Ci co książki czytali wiedzą, ale pewnie niektórzy się dowiedzą wraz z premierą IV. W grach za bardzo nie było to podkreślane :)

0

@marcin62 bierz w ciemno, ja parę dni temu wbiłam platynę i przeszłam 3 razy, raz po razie. Top giera :)

1

@bartekvisca ja zamówiłam w przedsprzedaży te białą w twardej oprawie i mieli je wysyłać po 11.12 a mi wysłali od razu xd

0

@kuz wiadomo, też bym wolała Geralta ale jak jest nawet 1% wątpliwości, że W4 nie będzie na poziomie W3 to już wolę żeby zepsuli grę z Ciri niż Gerwazym

0

@Zbyszard kiedyś napisałam taki komentarz i mi go usunęli więc uważaj xD

0

@kuz też nie lubię grać kobietami ale jak kobieta jest fajnie napisana to mi nie przeszkadza, a Ciri ma złożony charakter i nie jest po prostu laską wziętą z nikąd...

0

@Arcybiskup nie żeby coś ale Ciri była razem z Geraltem główną postacią w grach i książkach, nie wzięli laski z dupy tylko no...

0

@marcin62 a to Stellar Blade nie ma na PC? Nawet nie wiedziałam :D

0

@bartekvisca jaka edycję książki zamówiłeś?

1

Wiedźmak Wiedźmakiem ale ten wieloosobowy Elden Ring to będzie złoto :O a From Software szło w zaparte, że nic już nie robią w tym kierunku xD

1

@Jakchcesz można nie ogrywać xdd

0

@Mario96w :P w winnicy z Yennefer

1

@Jakchcesz Yennefer na Niej eksperymentowała i straciła moce, a teraz grzeje picz z Geraltem w winnicy

0

@bartekvisca też tak mówiłam, mimo że jestem kobietą ale zauważyłam, że gra się super postacią kobiecą jak ona jest dobrze zrobiona. Ukończyłam Stellarblade i w ogóle mi to nie przeszkadzało :)

0

@kanver_ daj temu Geraltowi odpocząć w swojej winnicy. :) tym bardziej, że pewnie zrobią to tak, że Ciri straci moce i będzie nie tak OP

7

Zwiastun Wiedźmina IV tak mi zrobił dzień, że jestem po prostu przeszczęśliwa.

2

Odpaliłam sobie Endless Summer, ale wspomnienia mi się odblokowały. O masakra :D chciałabym by znowu w Polsce było Euro :(

6

Marzenie to pożegnać Holendra w zimowym okienku, no ale niestety niemożliwe. Wolałabym oglądać kolejnego młodziaka 17 letniego z Barcą w sercu a nie tę panienkę z wiecznie obrażoną miną

1

@macio_944 wincyj takich przewidywań i jesteśmy w domu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?