clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SergioBusquets5 xD i co tam było ciekawego?
13
Kounde to obecnie najlepszy PO na świecie
1
Ten De Jong... Ech
7
Na NowaTV odcinek Kiepskich jak Ferdek rano się budzi i jest czarny. XD dziś w życiu by takie coś nie przeszło
1
@pride1899 po wyglądzie, z językiem nie mam problemu bo rozróżniam na luzie koreański od japońskiego :) lata oglądania anime robią swoje :D
6
@SergioBusquets5 oby nie, czas Messiego w Barcelonie się skończył. Powinien wrócić tylko na pożegnalny mecz.
0
Obejrzałam Squid Game, The 8 Show i kończę Alice in Borderland. Coś w tych klimatach ktoś poleci? Nauczyłam się rozróżniać Azjatów i z chęcią nadrobię :)
32
@GeneralXavi jak pomyślę, że ten człowiek może zostać najważniejszą osobą w kraju, on albo Nawrocki, to mi się w brzuchu aż przewraca...
1
@Kgorecki2500 Goplana mleczna, Lindt gorzka ze skórką pomarańczową i deserowa marcepanowa
86
Powiem Wam coś od serca, ostatnie dwa tygodnie mojego życia to katorga, wieczny ból, od lekarza do lekarza, do tego niezbyt dobre kondycja psychiczna spowodowana problemami zdrowotnymi i wizytami u specjalistów (oczywiście prywatnie $$$...), ale takie dni jak dziś sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkim chociaż na chwilę i aż chce się żyć. Dziękuję Barcelono i wszystkim kibicom tu, robicie swoimi komentarzami prześmiewczymi niektórym humor. Vamos!!!
0
@tbas niestety, taki Ferran to się nadaje żeby wejść na ostatnie 15-20 min przy rozstrzygniętym wyniku. :(
1
@Herato tak, tam ewidentnie zabrakło cm
9
Ale mam nadzieję, że ten mecz to będzie taki zryw dla Raphy. Dobry i pewny siebie Rapha to nasz gwarant sukcesu
24
Lewandowski który tańczy, wystarczy na dziś TV xDDD
3
@Rupert_Haubica to było normalne sędziowanie?
0
Rapha jaki szef xDD
6
Vini zaraz sobie te ware przydepnie
1
Pięknie panowie, 1 połowa to popis strzelecki, 2 połowa popis obrony. Brawo drużyna VAMOOOOOSSSSS
7
Ale Real zaskoczył jakim plackowatym zespołem jest grając w przewadze, jestem w szoku. Czyli udowodniliśmy, że ich niszczymy 11 vs 11 a 10 vs 11 też Nam nic nie zrobią. Double kill :v
2
Jakby Realowi się chciało to by wygrali, to Wy nie wiecie takich rzeczy?
0
@szkudi7 w sensie, że piłka odskakuje, proste błędy itd
0
Nasi już nogi z waty niestety...
4
Tylko nie De Jong bo będziemy grać w 9, błagam Flick...
3
Kiedy oni w końcu dostaną jakieś czerwo za żółte... No ja pierdziele
3
No i nie wyjął. XD nie dziwi mnie to wcale
0
Wojtas coś Ty zrobił
4
Mam nadzieję, że drużyna się nie zatrzyma i upokorzy tych zasrańców
6
A co to się stało dziś z Męczennikiem? Leków nie zapomniał wziąć?
1
Oho, już łokieć w brzuch. XD
0
Brawo Robert, bramka i asysta. Jedziemy z Nimi