0

@misterio to raczej skomentowanie tego, że ktoś finansuje patocelebryte a nie komentowanie polityki xD

2

@pikass14 a Ty oddzwaniasz :D

12

Powiem Wam, że od jakiegoś czasu ograniczyłam moje zainteresowanie polityką w tym kraju. Jak ktoś w moim towarzystwie zaczyna ten temat to po prostu ucinam i nie dyskutuję, szkoda zdrowia. Ostatnie lata zweryfikowały dwie największe partie polityczne w tym kraju i jeśli nadal ktoś chce się obrzucać gównem w imię tych oszustów to proszę bardzo. :D

0

@Benz na pewno nie pół roku później tylko 1,5. Tak samo RDR2 :D

12

@AbdulWisimuel to ograsz na PC jak konsolowcy już przejdą tę grę 10 razy i się znudzą :D

1

@LionelM95 czy jak słyszę w głowie głos tego dzieciaka to znaczy że jestem uzależniona od W3? :D

5

@AmigoBlancos chociaż po tych ostatnich kompromitacjach sędziowskich w Waszych spotkaniach byś głosu nie zabierał Amigo

0

Mordeczki, posiada ktoś z Was air frajera? Ja się zastanawiam właśnie nad takim urządzeniem, bo padła mi mikrofalówka.

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/air-fryer-philips-na352-00-ovi-dual-basket?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4rK8BhD7ARIsAFe5LXL0glvxIxzJz2KJAJecZZUomJTlcRpZVUGosxyxrqp-QQTcpZkOxQMaAiikEALw_wcB

Może polecicie coś do 1000 zł i dwukomorowe? Im większa pojemność i moc tym lepiej.

1

@Mezocyklon87 jak dla mnie każdy Ukrainiec który pracuje w Polsce powinien mieć niewielki procent odciągany żeby płacić na fundusz wojenny i wtedy Polska przekazuje te pieniądze. 5% z pensji, a nie że my ciągle wszystko finansujemy...

8

Ale ten klub to jest gówno.

1

Tego to chyba Mike Tyson uderzył. Hahahahahahahahah

0

Ma zejść z boiska to się przewrócił. Ha tfu na ten klub

0

Rozumiem raz błąd na plus dla Realu, raz dla Nas ale to jest nieprawdopodobne jak my jesteśmy dymani w tym sezonie... Ile już było takich sytuacji, że oni są pchani a u Nas zero. Przecież to jest dramat

1

W tym sezonie przy stoliku zostało przyznane kto będzie mistrzem :D

2

Przecież to jest karny xD

0

No teraz Frankie pokaż co potrafisz :X

7

Flick co poddymił De Jongiem

0

@Criss18Barca Raz, z kurkami i wystarczy :D ten burger jest mega pyszny przez pierwsze kilka gryzów, potem mega mnie męczy

1

@macio_944 nie zdziwię się jak The Blood of Dawnwalker będzie lepszą grą niż W4, patrząc na to jakie zmiany zaszły u redów, personalne oczywiście...

1

@Messinino madrycioki do nory

79

Wiecie, że pijawka ma aż 32 mózgi? To o 32 więcej niż przeciętny kibic Królewskich. Miłego dnia. :D

0

@macio_944 a ja tam wolę wysłać potrzebującym psom albo kotom (nawet jeżom!) paczkę z jedzeniem albo jakieś potrzebne rzeczy, albo pomóc komuś kogo znam - odmalować bezpłatnie pokój, zrobić zakupy etc. Nie ufam WOŚP, Caritasom i tym podobnym.

1

@Miszak ucho już nie boli, w zasadzie nic mnie już nie boli, jestem na silnych sterydach i rehabilitacji twarzy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki, że pytasz :)

2

Ciekawe czy ktoś zrobi kiedy takie podsumowanie powiedzmy 2010-2025 rok, ile błędów sędziowskich było na korzyść Realu a ile na niekorzyść, do tego porównanie do Barcy. No i ile trofeów zdobyli dzięki temu. :D

1

@LOPEZ16 Narcos :D nie potrafiłam przebrnąć, tak samo ostatnio Mindhunter

0

No i pozamiatane. XD

1

Ciekawe co taki przeciętny kibic Realu sobie myśli. XD ,,a tam, małe kontrowersje, ile razy nas przekręcili". Na bank

5

Ostatnio w takie coś jak Real wdepnęłam na chodniku

5

Gdyby nie błędy sędziowskie to Real dawno byłby za burtą... Nihil novi

6

@MesQueUnClub_87 aaa, rzadko ostatnio tu wchodzę. :( szkoda, że nie brałam w tym udziału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?