clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misterio to raczej skomentowanie tego, że ktoś finansuje patocelebryte a nie komentowanie polityki xD
2
@pikass14 a Ty oddzwaniasz :D
12
Powiem Wam, że od jakiegoś czasu ograniczyłam moje zainteresowanie polityką w tym kraju. Jak ktoś w moim towarzystwie zaczyna ten temat to po prostu ucinam i nie dyskutuję, szkoda zdrowia. Ostatnie lata zweryfikowały dwie największe partie polityczne w tym kraju i jeśli nadal ktoś chce się obrzucać gównem w imię tych oszustów to proszę bardzo. :D
0
@Benz na pewno nie pół roku później tylko 1,5. Tak samo RDR2 :D
12
@AbdulWisimuel to ograsz na PC jak konsolowcy już przejdą tę grę 10 razy i się znudzą :D
1
@LionelM95 czy jak słyszę w głowie głos tego dzieciaka to znaczy że jestem uzależniona od W3? :D
5
@AmigoBlancos chociaż po tych ostatnich kompromitacjach sędziowskich w Waszych spotkaniach byś głosu nie zabierał Amigo
0
Mordeczki, posiada ktoś z Was air frajera? Ja się zastanawiam właśnie nad takim urządzeniem, bo padła mi mikrofalówka.
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/air-fryer-philips-na352-00-ovi-dual-basket?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4rK8BhD7ARIsAFe5LXL0glvxIxzJz2KJAJecZZUomJTlcRpZVUGosxyxrqp-QQTcpZkOxQMaAiikEALw_wcB
Może polecicie coś do 1000 zł i dwukomorowe? Im większa pojemność i moc tym lepiej.
1
@Mezocyklon87 jak dla mnie każdy Ukrainiec który pracuje w Polsce powinien mieć niewielki procent odciągany żeby płacić na fundusz wojenny i wtedy Polska przekazuje te pieniądze. 5% z pensji, a nie że my ciągle wszystko finansujemy...
8
Ale ten klub to jest gówno.
1
Tego to chyba Mike Tyson uderzył. Hahahahahahahahah
0
Ma zejść z boiska to się przewrócił. Ha tfu na ten klub
0
Rozumiem raz błąd na plus dla Realu, raz dla Nas ale to jest nieprawdopodobne jak my jesteśmy dymani w tym sezonie... Ile już było takich sytuacji, że oni są pchani a u Nas zero. Przecież to jest dramat
1
W tym sezonie przy stoliku zostało przyznane kto będzie mistrzem :D
2
Przecież to jest karny xD
0
No teraz Frankie pokaż co potrafisz :X
7
Flick co poddymił De Jongiem
0
@Criss18Barca Raz, z kurkami i wystarczy :D ten burger jest mega pyszny przez pierwsze kilka gryzów, potem mega mnie męczy
1
@macio_944 nie zdziwię się jak The Blood of Dawnwalker będzie lepszą grą niż W4, patrząc na to jakie zmiany zaszły u redów, personalne oczywiście...
1
@Messinino madrycioki do nory
79
Wiecie, że pijawka ma aż 32 mózgi? To o 32 więcej niż przeciętny kibic Królewskich. Miłego dnia. :D
0
@macio_944 a ja tam wolę wysłać potrzebującym psom albo kotom (nawet jeżom!) paczkę z jedzeniem albo jakieś potrzebne rzeczy, albo pomóc komuś kogo znam - odmalować bezpłatnie pokój, zrobić zakupy etc. Nie ufam WOŚP, Caritasom i tym podobnym.
1
@Miszak ucho już nie boli, w zasadzie nic mnie już nie boli, jestem na silnych sterydach i rehabilitacji twarzy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki, że pytasz :)
2
Ciekawe czy ktoś zrobi kiedy takie podsumowanie powiedzmy 2010-2025 rok, ile błędów sędziowskich było na korzyść Realu a ile na niekorzyść, do tego porównanie do Barcy. No i ile trofeów zdobyli dzięki temu. :D
1
@LOPEZ16 Narcos :D nie potrafiłam przebrnąć, tak samo ostatnio Mindhunter
0
No i pozamiatane. XD
1
Ciekawe co taki przeciętny kibic Realu sobie myśli. XD ,,a tam, małe kontrowersje, ile razy nas przekręcili". Na bank
5
Ostatnio w takie coś jak Real wdepnęłam na chodniku
5
Gdyby nie błędy sędziowskie to Real dawno byłby za burtą... Nihil novi
6
@MesQueUnClub_87 aaa, rzadko ostatnio tu wchodzę. :( szkoda, że nie brałam w tym udziału.