clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedy ten ręcznik przestanie grać...
0
@mrboom polecam 4F. :D
0
@Hosh kup od razu tv, najlepiej 65 cali
0
@Walker ma być 5 sezonów, a w zasadzie ostatni odcinek 3 sezonu wyjaśnia o co chodzi. Czeka się o wiele łatwiej w takim wypadku :D
1
@SirBobby no na 4 sezon niestety tak ;(
1
@reloaded ostatni odcinek wszystko rekompensuje i pokazuje, że te nudne odcinki i rozmowy miały sens :)
@Safrani otwarcie i zakończenie wow, są słabsze momenty ale w końcu dużo się wyjaśnia. Nie ma co słuchać przebodźcowanych maruderów którzy ciągle muszą mieć akcje na ekranie, a rozmowy i rozkminy ich nudzą
0
@Criss18Barca nie ale powinni pracować :D
1
Niech wczorajszy fantastyczny mecz w wykonaniu Realu nie odwiedzie Was od tego, że dziś ostatni odcinek Stamtąd. :D wszystkim zapominalskim przypominam, a warto było czekać tyle tyg na taki odcinek.
1
@PizzerMan taaak :D cieszę się jak dziecko. Puszczam Ci bliczka na zbiórkę, trzymaj się mordzia :)
0
@Kgorecki2500 tak samo jak ,,jak trwoga to do boga" przekonałam się o tym w tym roku, że to nieprawda. :)
0
@PizzerMan testuję sobie Dualsense Edge :D bo na BF się szarpnęłam
0
@Eklerek widać u Robercika autentyczną radość :D
0
@reloaded jak grałeś ostatnio w Brotherhood a teraz chcesz w Mirage to ostro się rozczarujesz. Assassin's Creed obecnie to kupsztyl. Valhalla i Mirage dla mnie tragedia, a jestem ogromną fanką serii.
1
Ciekawe kiedy Wojtek powącha murawy :/ liczyłam, że dziś
1
@mordini123 no właśnie próbowałam na stronie PlayStation i tylko zewnętrzny link działa :/
1
@mordini123 spoko, można fajnie sobie nabić punkty, są jakieś zagadki, quizy, testy :D
1
@Tasde hyhyhy :D ale punkty za to też dostaniesz :)
@KamQiX no dla mnie to jest bez sensu :D
0
@bartekvisca jak ktoś wejdzie na link znajomego to też dostaje punkty więc to działa w dwie strony. Ja zalogowałam się bez linku od znajomego i nie dostałam :(
6
PlayStation rozpoczęło kalendarz adwentowy:D
https://advent.playstation.com/ref/Vti17325258347gd3z5I
Są jakieś gry, quizy gdzie zdobywa się punkty, które wymienia się na bilety. Można wygrać nagrody rzeczowe czy gry. Całkiem spoko, a z nudów można trochę tych punktów nabić :)
1
Przerwa od buka dobrze mi zrobiła i dziś +250 zł :D
6
Fajny odcinek dzisiaj Awantury. :D mam nadzieję, że Mistrzowie będą jak najdłużej. Super chłopaki :)
0
@Mario96w nie wiem, narobiłam tylko sobie nadziei
@BulaKG chyba coś mnie ominęło
@Transu96 xdddd
4
O kurła, nie wchodziłam tu od wczoraj a tutaj wokół wczorajszej dyskusji urosła jakaś historia. :D
0
@gumaz zapamiętam :D
1
@LukaszFan to zaraz weźmiemy głęboki oddech i zaczniemy grać swoje :)
0
@Messibestplayerintheworld no ale według niektórych można cały sezon tłuc wszystkich kilka bramek do jaja i nie mieć zadyszki. XD czekaliśmy na ten sezon z taką grą naprawdę długo i myślałam, że jest więcej pokory w kibicach Barcy, jak widać nie.
5
Na początku sezonu patrząc na nasz skład na papierze, a skład Realu pewnie większość by z pocalowanej ręki przyjęła obecną sytuację w tabeli. Flick zrobił maszynę z dzieciaków i dziadka, a z niektórych piłkarzy wyciągnął potencjał i zrobił z nich GOATów. Mamy chwilowo słabszy okres ale ufam Hansiemu jak żadnemu trenerowi od dawna, tak samo naszym chłopakom. Niektórzy to naprawdę uwierzyli, że w listopadzie wręczą Nam potrójną koronę. Sezon jest długi, trochę cierpliwości...
39
@Sysia11 ale Ty masz momentami odklejkę w głowie to jest hit. To jest sport, a nie koncert życzeń, że robią nadzieję Sysi by potem ją odebrać. XD na pewno sobie piątki przybijają w szatni, że Sysi poszło w pięty po meczu.
26
@Sysia11 bo jak czytam komentarz, że po co wygrali z Madrytem to śmiać mi się chce xD
14
Komentarz usunięty