17

Kiedyś piłkarze mieli więcej klasy, nawet taki Ronaldo. Wygrywał Messi - Ronaldo zawsze był na gali, stroił miny ale nigdy nie było widać braku szacunku między panami. Wiadomo, były jakieś tam szpileczki czy wypowiedzi ale one zawsze nakręcały ich wzajemnie. Rywalizowali przede wszystkim na boisku, a teraz taki Vini robi szopki i pajaca z siebie na każdym kroku. Ego top ale za ego nie idą umiejętności nawet w 1/3 takie jak miał Ronaldo. Kiedyś piłkarze tacy jak Messi, Ronaldo, Iniesta, Xavi, Raul, Casillas byli idolami dzieciaków, a teraz? Nie chciałabym żeby mój syn miał za idola rozkapryszonego pajaca.

3

Na to wychodzi, że męczennik ani nie jest popularny jak myślał, ani nie ma oszałamiających liczb jak mu się wydawało ani nie jest lubiany. Ojejku :D

35

Co tu taka atmosfera jakbyśmy parę dni temu upokorzyli Real na boisku, a Vini nie dostał ZP?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

8

Jeszcze bardziej cieszy, że ZP dostał tak mało medialny piłkarz jak Rodri. Vini i RM kręcili cały czas fame na tym jaki to on jest poszkodowany przez rasizm, męczennik stał się rozpoznawalny a i tak wygrał ,,jakiś noname" według Madrycioków. To musi ich boleć podwójnie :D

42

Flick spowodował nie tylko, że Barca odżyła ale i La Rambla przeżywa drugą młodość

7

Za bycie madryciokiem powinni dawać rentę, bez kitu :D

3

Dalej kończcie to już. Sztucznie przeciągane xd

0

@Bobo25 ja oglądam na YT

0

I kto teraz odbierze nagrodę? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Francuzi już Nam chyba wybaczyli te lanie w meczu z PSG i remontade :DD niezła orka madrycioków

7

Lapcio jaki dumny tatuch

33

Człowiek w wieku 17 lat to najwyżej na apelu w szkole coś musiał powiedzieć a i tak stres, a tutaj młody chłopak przed całym piłkarskim światem

7

@PatrychoO ha tfu

7

Ale obrażanie Viniego to jednak skandal. Jest jaki jest ale należy mu się szacunek...

( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Culer9002 po co Nam ta Ukraina? XD

29

@macio_944 wiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Yoohoo nie wiem, może ktoś zrobił w bambuko madrycioków xd

0

Męczennik w końcu dostanie to ZP czy nie? Bo różne głosy słyszę xD

1

@PatrychoO samochód dla mistrzów :D

4

Już wolałam Franka xD

1

Mistrzowie powinni krzyknąć Va Bank xd dwie skrzynki, w którejś na pewno będzie coś wartościowego

0

Franek chyba jest wędkarzem że zagrali Va Bank xD

0

@Marian_Pazdzioch 30% puli byłoby sprawiedliwie. :D

7

Tak mnie irytuje ta blondyna, że masakra. Nie powinno być możliwości kupienia podpowiedzi jak mają tak mało hajsu, zostałoby im 500 i co, Ibisz też by sprzedał? Wprowadzić limit podpowiedzi 1/rundę i tyle

1

@PatrychoO to jego wujas

5

U pani kapitan zielonych chyba kryształ jakiś wjechał xD

1

Trzeba było w poprzedniej rundzie krzyczeć Va bank a nie teraz xD

1

Kapitan zielonych jakaś dziwna xD

2

@MichuZ44 wczoraj jak się złapał za kostkę to serce zadrżało

1

@NeroTFP1 ja jeszcze myślami jestem po meczu zaraz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?