2

@QQL5 współczuję Ci bardzo. Dwa miesiące temu straciłam przyjaciółkę z którą znałam się 15 lat. Ból nie do opisania, z tym, że ona odeszła po ciężkiej chorobę a nie przez odebranie sobie życia. Wiedz, że tym spotkaniem urodzinowym zrobiłeś dla Niego dużo. Ze śmiercią przyjaciela raczej się nie pogodzisz, możesz się tylko przyzwyczaić... Dużo siły.

0

@4drian0 oczywiście remake gry sprzed tylu lat spoko, jeśli jednocześnie wyszedłby nowy RE, a teraz producenci gier idą na łatwiznę i walą remake i remastera jednego po drugim.

4

@4drian0 ja dla odmiany pograłabym w coś nowego i rzygam remake'ami i remasterami

2

@PatrychoO o to gdzie powstał pierwszy kobiecy klub w czasach PRL w Polsce w 57 roku. Odpowiedź: Katowice

15

Tyle czekania na piłkę nożną, a pytanie o piłkę kobiet xD

0

@La Pulgaa no tak ale i tak mnie irytuje xd

1

Ale ten kapitan mistrzów jest irytujący. XD dostał się tam z castingu, a zgrywa ważniaka

1

@Lionel_Messi10 kopiarka to nawet już nie sprawdza czy logicznie napisane xD

32

Na to wychodzi, że Robertowi potrzebny był trener z jajami po prostu xD

1

@Who_you_mam Ranczo, Miodowe Lata, a z tych nowszych to Kruk faktycznie topka

0

@Mezocyklon87 bułka tarta usmażona na maśle. Nie mów, że nie jadłeś? XD

0

Zasmażka pewnie xd

1

Ale patrząc na poziom takiego 1 z 10, to pytania bardzo proste xd mam nadzieję, że będą trudniejsze w finale

1

@Lionel_Messi10 nie bluźnij xd

0

Justyna uwiodła Krisa. Mogę umierać

0

Robimy La Ramblową ekipę w Awanturze o Kasę. Kogo proponujecie? Tylko 4 miejsca przypominam :D

0

@dmcteam pewnie nie xD

4

Marilyn Monroe ja nic

5

Już mam faworytkę która mnie irytuje. Drze się się jak... XD

3

Zaczyna się! Awantura o kasę :DDD

1

W Primarku bluzy i koszulki Interu Miami. :P w jakichś śmiesznych cenach. Jakość materiału pewnie gówniana ale co tam :D

4

Szukałam wczoraj piosenki, która była w Fifie a potem stała się popularną radiówką, szukałam w soundtrackach Fify 2019, 2020, bo wydawało mi się, że to było dość niedawno. Okazało się, że piosenka była w Fifie 15 czyli prawie 10 lat temu. :/
Dla zainteresowanych co to za piosenka to Kwabs ,,Walk". Ten czas jakoś dziwnie przyśpieszył w ostatnich latach...

1

Ale Canal+ przyciął ludzi w ch... Kupiłam pakiet Superpremium sport który był droższy o 30 zł bodajże, bo były kanały Polsat Sport Premium z LM. Teraz te kanały wyłączyli, pakiet biedniejszy ale nic nie staniało, a dodatkowo musiałam zapłacić 20 zł za LM. Myślicie, że to podstawa do zerwania umowy?

2

@Pawlak1992 Katarzyna Nosowska i Kora

1

@NeroTFP1 mam trochę ambiwalentne odczucia co do Zalewskiego. Byłam na jego koncercie w ramach Męskiego Grania kiedyś tam, było spoko, na żywo brzmi świetnie i widać tę energię, a z drugiej strony dużo jego piosenek brzmi tak samo dla mnie. Z tej nowej płyty słyszałam tylko ,,Zgłowy" i niezbyt mi siadło, ale może sprawdzę inne.

1

@speed1 fajnie jakbyś napisał czemu tak uważasz, a nie rzucasz czymś bez wyjaśnienia xD

2

@Marian_Pazdzioch przedłużyć wcześniej kontrakt z Barcą? Iść gdziekolwiek ale nie do drugiego najbardziej znienawidzonego przez kibiców Barcy klubu? Zresztą, te bajki, że nie mógł obniżyć wynagrodzenia prawie do zera by zostać w Barcy już zostały zweryfikowane. Leo to wielki piłkarz i go uwielbiam, ale te dodatkowe miliony za każde przedłużone umowy były słabą zagrywką i między innymi przez to, jego przygoda z Barcą skończyła się tak rozczarowująco. Wrócić też miał okazję, a nie zrobił tego. Dla niektórych tutaj Messi to bóg, a wszyscy wokół Niego są winni. XD Barca jako klub też swoje ma za uszami i Laporta, ale Messi też jest winny tego jak to wszystko się skończyło.

3

@Safrani +1, a pójście do Paryżan to dla mnie wielka rysa na wizerunku
@Marian_Pazdzioch no i git :D

26

Zazdroszczę, że niektórzy potrafią się podniecać trofeum Leo w jakiejś śmiesznej lidze. Moim idolem jest Iniesta, ale skończyło się dla mnie jego wielkie granie jak poszedł do Japonii...

2

Zdobywca ZP jakiś niewidoczny dziś na boisku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?