clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo mam nadzieję że zdążyłeś xd
0
@MesQueUnClub96 uroda radiowa
3
Patrzę na Endricka i przypominam sobie słowa jego małżonki, która powiedziała, że jak go tylko zobaczyła to się zakochała.
( ಠ ͜ʖಠ)
2
Poszły 3 dyszki na Real. Nie dam się oszukać ^^
2
Real gówno gra czyli zaraz strzelą
0
@wpwelement nie wiedziałam, dzięki
:D
@Trojanek23 XD dobrze, że teraz rap nie jest dla patusów. Ja słucham Rycha od 2000 roku i nie uważam się za patuskę :) a Rychu to teraz człowiek od którego wielu mogłoby się uczyć jak żyć.
1
@TheNekro94 uważam, że nie warto. Używkę z dyskiem kupisz za 1800 zł, a PS5 Pro będzie kosztować 2x tyle jak nie więcej. Przesadzili z ceną i niech sami sobie kupują te konsole. Nie ma aż tak dużej różnicy by tyle płacić. Brałabym zwykłą i tyle. :) ja mam od premiery i jestem zadowolona
1
@maroon sprawdziłam i ta żabka ma 2,7 opinie na google. XD to na drugim końcu miasta więc byłam tam pierwszy raz i nie miałam pojęcia że tam taka patologia.
0
@lucca87 są, są. Jakiś tam rabat mi wszedł bo przecież cola kosztuje 6,99 chyba a wyszło 5,99 ale miało być 4,99. XD
1
@lucca87 może chaotycznie trochę to napisałam, sorki. :)
4
@mmaciass mi zwyczajnie się spieszyło i nie chciałam tracić czasu na kłótnie bo byłam umówiona o konkretnej godzinie.
@takisobiektos jakąś ankietę mi wysłali czy jestem zadowolona z zakupów więc opisałam tam wszystko, pewnie gówno to da no ale xd
2
@lucca87 tak jak napisałam, nie widziałam, że wyszło 12 zł bo bym wycofała jedną butelkę. XD zauważyłam jak mi wydała za mało reszty, bo wyświetlacz był odwrócony tak, że nie widziałam ceny.
2
@Bobo25 nie powiedziała mi, że 12 zł tylko wzięła 5 dych i wydała 38. A ten wyświetlacz z ceną był tak odwrócony, że nie widziałam ceny.
2
@mmaciass no ona mi powiedziała, że zamknęła już transakcje a jak powiedziałam, że w takim razie zwracam to ona że napojów zwrócić nie można. XD
1
@Pressinho ona poszła do tej karteczki, sprawdziła że faktycznie 4,99 ale miała w to wywalone. XD powiedziała, że i tak mam jakiś tam rabat i elo
2
@lucca87 no bo już zapłaciłam i wydała mi za mało reszty. XD miałam wejść za kasę i zabrać sobie hajs?
@FCB_dimiC otóż to. :) do Niej zupełnie nie trafiało jak mówiłam, że to wykroczenie i jakbym była z kontrolą to by mieli cieplutko.
11
Poszłam do żabki, patrzę cola bez cukru i kofeiny za 4,99 zł/litr przy zakupie dwóch. Wzięłam dwie, bo akurat musiała rozmienić 5 dych by mieć 4 dyszki. A baba przy kasie do mnie, że 12 zł. Jak zwróciłam jej uwagę, że jest inna cena na półce to powiedziała, że mam iść sobie do biedronki bo tam też są inne ceny. XD gdyby nie to, że potrzebowałam 40 zł a nie 38, a to była moja jedyna gotówka pewnie bym się nie odezwała ale no zwyczajnie zabrakło mi 2 zł. Pracownicy żabek to inne uniwersum, a jak jej powiedziałam, że to niezgodne z prawem i chce to zwrócić w takim razie to powiedziała, że nie. No i musiałam iść z buta kawał drogi do bankomatu by znów wypłacić 5 dych i znów rozmienić. Ona jeszcze do mnie, że teraz kosztuje 4, zaraz 5 a po południu 7 i ona cen nie będzie zmieniać. XD chyba sobie nie zdaje sprawy, że łamie tym prawo. Nie chodzi mi nawet o te pieniądze tylko fakt, że mi zabrakło, a musiałam użerać się z patuską w sklepie. Ech, trzeba było wziąć jedną colę. Chytry dwa razy traci :D
1
@FcPortoFan1999 był nawet w bojówkach :D w latach 90, więc w czasach największej bandyterki na stadionach.
@vangoor kupuję płyty, chodzę na koncerty itd. :D
3
@NeroTFP1 Rychu na żywo mimo prawie 50 karku robi taka rozpierduche. Ostatnio skakał na barierki, szaleństwo całkowite z Glacą. Potem na następny dzień dodał na Instagramie film że ledwo żyje ale koncerty zawsze na 100%. Oczywiście, taki Liber bije tych wszystkich pseuduchów teraz na łeb.
1
@vangoor nie boli, powiem więcej - sama daje mu zarobić :D
0
@FcPortoFan1999 dokładnie ten sam. :)
3
@SawneyBean nawet jak czepiają się go o brak progresu i kwadratowe flow ponad 30 lat na scenie. Ciekawe gdzie będą Ci wszyscy autotune'owcy za 30 lat. :D
7
Dziś 48 urodziny obchodzi legenda polskiej sceny rapowej czyli Ryszard ,,Peja" Andrzejewski. :D 6 grudnia Rysiek wraca z Decksem w nowej płycie Depeche_mood. Mam to szczęście znać Ryszarda osobiście. :D
1
@mmaciass chciałam jechać z Poznania żeby pomóc na terenach powodziowych ale powiedzieli mi, że mnie nie wpuszczą ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców. :( takie wnioski zostały zaprezentowane po zebraniu Rady Miasta. Trochę dziwne, bo w TV przede wszystkim mówią o tym, że potrzeba rąk do pracy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6
@Kgorecki2500 Jan Paweł z Adamczychy, czy to Ty? :o
1
@Arcybiskup powinni do nich strzelać.
1
@tristan87 #teamLidl
5
@Arden ufff, dobrze, że to nie jakieś mega duże złoże bo by USA demokrację zaczęło u Nas wprowadzać, Izrael by się obudził, że to w sumie ich tereny przed II WŚ i tyle by było...
0
@4drian0 mordeczko, jak masz Astro Bota to ja chętnie wezmę bo szukam :)
1
@Deviler nastolatek jadący samochodem za pewnie 100k, wyczuwam banana którego tatuś pociągnie za sznurki i gówno będzie a nie konsekwencje.