clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co tam knujecie, smoluchy?
0
@Szklaner gra bardzo dobra, dla mnie takie 7/10 ale też nie rozumiem tych zachwytów, ba, uważam, że druga część o wiele lepsza. :D
2
@Kgorecki2500 ,,raperka" xD
5
@Kgorecki2500 ciekawe na jakiej podstawie zostali ukarani. :D
0
Czemu szczupakiem tego nie uderzył? Co za inwalida
5
Modric na wózku ma lepszą technikę niż wszystkie nasze gwiazdy razem wzięte
2
Oj będzie brakować Szczęsnego. XD
1
@Pnog37 damy radę. Nicola wywalczy karnego i będzie 1:0 :D
3
Poszły 3 dyszki na Polaków po kursie 6.0 Polska gurom
39
Z takim Paulinho człowiek ma więcej miłych wspomnień niż De Jongiem np xd
19
@maroon żeby pokazać, że gwałcicielem są ludzie z różnych warstw społecznych. Nie tylko ,,robole"...
4
@Death_voice używanie mądrych słów nie sprawi, że automatycznie masz rację. :) po prostu uważam, że jeśli tak agresywnie agitujesz za tym by zabronić aborcji to powinieneś dać przykład - zaadoptować chore dziecko np. Ty zaś unikasz odpowiedzi, piszesz jakieś długie wywody z mądrymi słowami i myślisz, że jesteś jakimś autorytetem chyba. Na szczęście to co Ty myślisz nie ma wpływu na życie ludzi w tym kraju. Nie prowadzę żadnych licytacji, po prostu Ci powiedziałam jak ja starałam się pomóc jak miałam taką możliwość, a Ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Piszesz o walce o więcej ośrodków, o pieniądzach dla takich dzieci, wsparciu dzieci... Same frazesy, zero konkretów co Ty konkretnie robisz. Daj przykład, a nie odwracasz kota ogonem.
2
@TankerHunter nigdzie nie było dyskryminacji tylko napisałam, że jakbym wiedziała, że jesteś katolikiem to bym się nie wdawała w dyskusję bo i tak Cię nie przekonam, a Ty za to mnie publicznie zniesławiłeś kotuś. :) mój komentarz nie podlega pod kodeks karny a Twój owszem.
5
@Death_voice ale odpowiedz mi na pytanie, a nie tylko te powtarzające się regułki o odbieraniu życia itd. Ilu dzieciom realnie pomogłeś? Ja byłam wolontariuszem w dziennym domu pomocy takim osobom przez 3 lata. W skład czego wchodziło organizowanie czasu takim dzieciom, spacery i tym podobne. A Ty jak pomogłeś?
0
@DonCarletto XD no chyba, że tak. Jak tak mówisz to tak musi być :D
5
@TankerHunter nazwanie mnie morderczynią to zniesławienie ale chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy. Twoje pojęcie na temat prawa jest takie samo jak medycyny. :) dyskusja zakończona. PS. Zniesławienie to grzech, więc mam nadzieję, że się wyspowiadasz zaraz po adopcji chorego dziecka. @DonCarletto ich świat jest po prostu czarno-biały, albo coś jest złe albo dobre. Nie ma miejsca na kompromisy. Tak jak do wierzących nic nie mam, to jeśli ktoś mnie na forum publicznym zniesławia to robi się już mniej wesoło. :)
4
@Death_voice przerwałabym ciążę z dzieckiem z downem, bo takie dzieci prócz zespołu bardzo często mają inne choroby towarzyszące. ,,Oddać do adopcji" człowieku, czy Ty mylisz że w domu dziecka jest kolejka by adoptować dzieci z niepełnosprawnościami? Ile Ty wziąłeś? Jak dla mnie, skoro każesz komuś urodzić i oddać, to weź takie dziecko. W czym jest problem? Te dzieci czekają na Ciebie. Dla mnie to niepojęte i obrzydliwe, że możesz pisać komentarze z czystym sercem a gdzieś tam czekają na Ciebie niepełnosprawne umierające dzieci do adopcji.
3
@TankerHunter ile wpłaciłeś na pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym? Ile dzieci wziąłeś pod swoją opiekę żeby matka i ojciec mieli chwilę relaksu od opieki 24h? Czy tylko potrafisz krzyczeć w internecie? :)
2
@TankerHunter akurat jestem kobietą, dlatego się wypowiadam w tej kwestii. XD i usunęłabym bez wahania, jeśli o to Ci chodzi. Jeśli dziecko byłoby nieuleczalnie chore. :)
5
@TankerHunter no to trzeba było w 1 zdaniu napisać, że jesteś katolikiem i nie byłoby całej tej dyskusji. Miłego.
4
@Death_voice jaką wolę większości? "Legalną aborcję – bez konieczności podawania przyczyn – popiera 57 proc. badanych przez IPSOS dla More in Common Polska". Takich całkowitych przeciwników jak Ty i kolega to myślę, że nawet 30% w Polsce nie ma :)
5
@TankerHunter no to jak nawet nie wiesz czym jest autyzm a czym choroby które kwalifikują płód do usunięcia, to myślę, że nie powinieneś się wypowiadać. :)
2
@TankerHunter ,,koniec". XD na szczęście nie Ty o tym decydujesz co jest morderstwem a co nie. Ludzie usuwali, usuwają i będą usuwać ciążę, czy Ci się to podoba czy nie. Tylko nie jedz na Islandię bo tam praktycznie 100% dzieci z downem jest usuwanych przez kobiety, przy opiece państwa. Kraj morderców i degeneratów.
3
@Kinginiesta nie tłumacz im, to beton jakiś. XD dziecko z autyzmem oddać do ośrodka, tak jakby ktoś chciał dzieci z autyzmem usuwać. Tak to jest jak wypowiada się ktoś na temat który nie ma bladego pojęcia.
3
@Death_voice a dzieci z gwałtów? Też byś nie usunął?
8
@TankerHunter Aborcja z przesłanek medycznych ? Nie istnieje coś takiego.
XD bardzo humanitarne jest za to zmuszenie rodziców dziecka żeby patrzyli jak rodzi się mały potworek i umiera po kilku godzinach albo dniach w męczarniach. Bardzo to ludzkie. Weź zastanów się czasem co mówisz, założę się, że nie opiekujesz się dzieckiem nieuleczalnie chorym bo inaczej byś mówił. Wiele matek takich dzieci mówi, że one swojego by nie usunęły gdyby mogły się cofnąć ale w pełni rozumieją kobiety, które nie chcą tego przeżywać. Ale random z neta na La Bambie będzie ludziom życie układał, bo coś dla Ciebie jest nieetyczne. Jak Twoja partnerka zajdzie w ciążę, będzie mogła umrzeć razem z dzieckiem po porodzie to możesz ją przekonać by rodziła za wszelką cenę, ale nie wypowiadaj się o życiu innych ludzi :)
12
@TankerHunter zawsze najwięcej w sprawie aborcji mają do powiedzenia faceci. Ośrodki dla niechcianych dzieci, wspaniale. Ile takich ośrodków wspierasz? Albo domów dziecka? 8/10 ojców odchodzi od matki jeśli dziecko jest niepełnosprawne. Bardzo często jest tak, że to koniec końców matka zostaje sama z tym dzieckiem. Łatwo się tylko mówi, urodzisz i oddasz...
0
@ObiwanKenobi co za kretynka. Inaczej tego nazwać nie mogę. Reszta jej tweetów to też jest hit. XD
1
@cules100pro nie czaję tego, piłkarz nie chce tego, nie chce tego... Zbijać bąki i kasować miliony. XD on już wie, że jest skończony w tym klubie. Szkoda, że nie ma przepisu na takich delikwentów, że można rozwiązać umowę. Nie podejmujesz leczenia, to Cię nie ma, proste.
5
@bartekvisca ta gra po której życie gracza już nie jest takie samo. Powodzenia