clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Podziwiam, że chce Wam się to oglądać jak wiadomo jaki będzie finał tego meczu :D
1
@Victorybarca podobno 3 sezon to ostatni :D
@norbi77 też się dowiedziałam dzień przed premierą bo była cisza :)
1
@bartekvisca jakby to był film na Netflixie to pewnie byłoby głośniej. Niemniej, perełka
@maroon może to i lepiej bo 1 odc 3 sezonu zrobił rozpierduche że ciężko wytrzymać
2
Jak wrażenia po początku 3 sezonu Stamtąd? Jak dla mnie jest to mocno niedoceniany serial, a na pewno jeden z lepszych w ostatnich latach. Dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Dla tych co nie oglądali: ludzie podróżujący z różnych Stanów trafiają przypadkiem w jedno miejsce z którego nie można się wydostać. Niektórzy są tam od kilku dni, a niektórzy od kilkudziesięciu lat. Dodatkowo gdy robi się ciemno pojawiają się potwory, które... Obejrzyjcie bo naprawdę warto. 1 sezon jest na Netflixie, a wszystkie na MAX.
1
Dwa dni temu bodajże premierę miało dość wyczekiwane anime Uzumaki. Mają być tylko 4 odcinki, pierwszy był... Niepokojący ale wciągający. Zresztą niczego innego po tym anime się nie spodziewałam.
Trailer dla zainteresowanych. :D
0
@Comentateiro kto przed nim?
2
Ten Pena to w ogóle umie bronić? Jak nie miał pingu 200 podczas karnego, to teraz takie coś...
2
Ten mecz pokazuje na jakim poziomie są nasi zmiennicy. Niestety...
0
Mam flashbacki z Xaviniety
6
Pena jaki refleks XD o nie
6
Ale co sobie ksywkę Rekin wymyślił to jego
2
Co wypracował to zepsuł xD co za gość
1
Wchodzi Yamalinho. Jazda z Nimi
1
Co tu się wydarzyło XDDD
2
Ferran to się nadaje na orlik...
1
@MichuZ44 pamiętam ją z tego, że spała na balkonie by się hartować. Za nie swoje czy swoje, fajny wyczyn. Nie znam nikogo kto ma bogatych rodziców i nie korzysta z tego xd takie gadanie, że ktoś ma bogatych starych... Wiadomo, to nie powód by czuć się lepszym i wywyższać ale z tego co widzę dziewczyna tylko spełnia (niełatwe) marzenia. Lepsza taka niż kolejna wywłoka celebrytka.
3
@Traba727 tak, w każdym. Jeśli ktoś się znęca, zabija kogoś, pobije itd. powinno być tak, że nawet 15 latek może dostać dożywocie. Powołałam się po prostu na ten przykład o którym się teraz głośno mówi.
36
Uważam, że jeśli 16-latkowie doprowadzają koleżankę do samobójstwa i są całkowicie zdemoralizowani, powinni odpowiadać jak dorośli. 14, 15 czy 16-latek wie co jest dobre a co złe, nie może być tak, że kogoś zabiją i są bezkarni. Zero strachu przed konsekwencjami prowadzi do tragedii...
3
@Arden jako, że grałam w gry to aż tak nie czekam. XD bo wiem co się wydarzy
0
@4drian0 wbiłam platynę tu i tu, obie gry bardzo mi się podobały ale w Wukongu farmienie niektórych rzeczy mnie bardzo irytowało. :/
1
@Doren01 polecam ładować na stacji dokującej
2
@Pressinho będą ale nie wszystkie. Bloodborne do teraz nie ma i wielu innych gier. Jak ktoś gra na konsoli to do PC ciężko go będzie przekonać. Zresztą do PC to trzeba mieć biurko, fotel, a tutaj mam dobry TV, konsolę pod i jazda. Nie jara mnie kompletnie granie na komputerze :D
@Jakchcesz to prawda, jeszcze gry za 350 zł...
@Sysia11 lepszą wydajność, dysk 2TB ale nie jest tak, że PS Pro jakąś grę uciągnie a FAT się będzie przegrzewać i krztusić. Tam nie ma takiego przeskoku jak w PS4 fat - PS4 pro
1
@dadan1990 ja mam konsole kupioną na premierę i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy w ogóle fat jest w sprzedaży jeszcze. Dla mnie fat z dyskiem jest ogromny ale slim z dyskiem obrzydliwy. Jak nie przeszkadza Ci wygląd konsoli to bierz slim. Różnicy dużej nie uświadczysz tak naprawdę
1
@cules100pro a idź pan z tym XSX. :D tam to już w ogóle nie ma w co grać
1
@Rust_Cohle no to jest głupota na maxa. A oni ogłaszają remaster Horizona... Dopiero co skończyli produkować gry na PS4/PS5 razem a tu już drugie udoskonalenie PS5.
3
PS5 Pro
W Polsce za najmocniejszą konsolę Sony zapłacimy oficjalnie 3499 zł. Chcą kupić cały komplet PS5 Pro (konsola + napęd + podstawka do pionowego ustawiania) w Polsce, można oczekiwać wydatku wynoszącego ok. 4,6 tys. zł.
Komuś w tym Sony to się nieźle odkleiło. Przypominam PS5 na premierę z dyskiem 2299 a bez 1800 (chyba?). Rozumiem, że wszystko drożeje ale 100% więcej, gdzie nie oferuje się absolutnie żadnej gry na tę nową konsolę to żart. :D do tego konferencja PlayStation gdzie ogłaszają kolejne remastery... Mam nadzieję, że wyniki sprzedażowe Pro będą klapą :D
1
@arasz1819 do Ciebie się inaczej nie da :)
2
Komentarz usunięty
1
@Isso89 u mnie tak samo. Nigdy nie kupowałam bramkarskiej xd
2
Dobra dawać już te oficjalkę