11

Podziwiam, że chce Wam się to oglądać jak wiadomo jaki będzie finał tego meczu :D

1

@Victorybarca podobno 3 sezon to ostatni :D
@norbi77 też się dowiedziałam dzień przed premierą bo była cisza :)

1

@bartekvisca jakby to był film na Netflixie to pewnie byłoby głośniej. Niemniej, perełka
@maroon może to i lepiej bo 1 odc 3 sezonu zrobił rozpierduche że ciężko wytrzymać

2

Jak wrażenia po początku 3 sezonu Stamtąd? Jak dla mnie jest to mocno niedoceniany serial, a na pewno jeden z lepszych w ostatnich latach. Dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Dla tych co nie oglądali: ludzie podróżujący z różnych Stanów trafiają przypadkiem w jedno miejsce z którego nie można się wydostać. Niektórzy są tam od kilku dni, a niektórzy od kilkudziesięciu lat. Dodatkowo gdy robi się ciemno pojawiają się potwory, które... Obejrzyjcie bo naprawdę warto. 1 sezon jest na Netflixie, a wszystkie na MAX.

1

Dwa dni temu bodajże premierę miało dość wyczekiwane anime Uzumaki. Mają być tylko 4 odcinki, pierwszy był... Niepokojący ale wciągający. Zresztą niczego innego po tym anime się nie spodziewałam.



Trailer dla zainteresowanych. :D

0

@Comentateiro kto przed nim?

2

Ten Pena to w ogóle umie bronić? Jak nie miał pingu 200 podczas karnego, to teraz takie coś...

2

Ten mecz pokazuje na jakim poziomie są nasi zmiennicy. Niestety...

0

Mam flashbacki z Xaviniety

6

Pena jaki refleks XD o nie

6

Ale co sobie ksywkę Rekin wymyślił to jego

2

Co wypracował to zepsuł xD co za gość

1

Wchodzi Yamalinho. Jazda z Nimi

1

Co tu się wydarzyło XDDD

2

Ferran to się nadaje na orlik...

1

@MichuZ44 pamiętam ją z tego, że spała na balkonie by się hartować. Za nie swoje czy swoje, fajny wyczyn. Nie znam nikogo kto ma bogatych rodziców i nie korzysta z tego xd takie gadanie, że ktoś ma bogatych starych... Wiadomo, to nie powód by czuć się lepszym i wywyższać ale z tego co widzę dziewczyna tylko spełnia (niełatwe) marzenia. Lepsza taka niż kolejna wywłoka celebrytka.

3

@Traba727 tak, w każdym. Jeśli ktoś się znęca, zabija kogoś, pobije itd. powinno być tak, że nawet 15 latek może dostać dożywocie. Powołałam się po prostu na ten przykład o którym się teraz głośno mówi.

36

Uważam, że jeśli 16-latkowie doprowadzają koleżankę do samobójstwa i są całkowicie zdemoralizowani, powinni odpowiadać jak dorośli. 14, 15 czy 16-latek wie co jest dobre a co złe, nie może być tak, że kogoś zabiją i są bezkarni. Zero strachu przed konsekwencjami prowadzi do tragedii...

3

@Arden jako, że grałam w gry to aż tak nie czekam. XD bo wiem co się wydarzy

0

@4drian0 wbiłam platynę tu i tu, obie gry bardzo mi się podobały ale w Wukongu farmienie niektórych rzeczy mnie bardzo irytowało. :/

1

@Doren01 polecam ładować na stacji dokującej

2

@Pressinho będą ale nie wszystkie. Bloodborne do teraz nie ma i wielu innych gier. Jak ktoś gra na konsoli to do PC ciężko go będzie przekonać. Zresztą do PC to trzeba mieć biurko, fotel, a tutaj mam dobry TV, konsolę pod i jazda. Nie jara mnie kompletnie granie na komputerze :D
@Jakchcesz to prawda, jeszcze gry za 350 zł...
@Sysia11 lepszą wydajność, dysk 2TB ale nie jest tak, że PS Pro jakąś grę uciągnie a FAT się będzie przegrzewać i krztusić. Tam nie ma takiego przeskoku jak w PS4 fat - PS4 pro

1

@dadan1990 ja mam konsole kupioną na premierę i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy w ogóle fat jest w sprzedaży jeszcze. Dla mnie fat z dyskiem jest ogromny ale slim z dyskiem obrzydliwy. Jak nie przeszkadza Ci wygląd konsoli to bierz slim. Różnicy dużej nie uświadczysz tak naprawdę

1

@cules100pro a idź pan z tym XSX. :D tam to już w ogóle nie ma w co grać

1

@Rust_Cohle no to jest głupota na maxa. A oni ogłaszają remaster Horizona... Dopiero co skończyli produkować gry na PS4/PS5 razem a tu już drugie udoskonalenie PS5.

3

PS5 Pro

W Polsce za najmocniejszą konsolę Sony zapłacimy oficjalnie 3499 zł. Chcą kupić cały komplet PS5 Pro (konsola + napęd + podstawka do pionowego ustawiania) w Polsce, można oczekiwać wydatku wynoszącego ok. 4,6 tys. zł.

Komuś w tym Sony to się nieźle odkleiło. Przypominam PS5 na premierę z dyskiem 2299 a bez 1800 (chyba?). Rozumiem, że wszystko drożeje ale 100% więcej, gdzie nie oferuje się absolutnie żadnej gry na tę nową konsolę to żart. :D do tego konferencja PlayStation gdzie ogłaszają kolejne remastery... Mam nadzieję, że wyniki sprzedażowe Pro będą klapą :D

1

@arasz1819 do Ciebie się inaczej nie da :)

2

Komentarz usunięty

1

@Isso89 u mnie tak samo. Nigdy nie kupowałam bramkarskiej xd

2

Dobra dawać już te oficjalkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?