6

@Kgorecki2500 Jan Paweł z Adamczychy, czy to Ty? :o

1

@Arcybiskup powinni do nich strzelać.

1

@tristan87 #teamLidl

5

@Arden ufff, dobrze, że to nie jakieś mega duże złoże bo by USA demokrację zaczęło u Nas wprowadzać, Izrael by się obudził, że to w sumie ich tereny przed II WŚ i tyle by było...

0

@4drian0 mordeczko, jak masz Astro Bota to ja chętnie wezmę bo szukam :)

1

@Deviler nastolatek jadący samochodem za pewnie 100k, wyczuwam banana którego tatuś pociągnie za sznurki i gówno będzie a nie konsekwencje.

1

@OBSERWATOR2021 to głupota ale po części można ich zrozumieć, przesiedlenie ludzi którzy muszą zostawić dobytek życia nie jest prostą decyzją. Teraz niestety są tego konsekwencje. :/

0

@Kgorecki2500 powini zabrać zerowy podatek do 26 r.ż, a umowy zostawić jak są

1

@Arden nie dałabym rady psychicznie być tam gdzie Ty i widzieć to wszystko. Trzymajcie się :/

0

@Arden powinni teraz znaleźć tych dobrodziejów co zostawili zwierzęta na łańcuchu i ich ukarać... Jak tak można.

4

@tbas nie, przez dwa lata stały dla Ukraińców a teraz jest ważniejszy problem do rozwiązania. Zresztą, te kosze do Ukraińców przynajmniej u mnie więcej są puste niż pełne.

32

W Lidlach powinny zamiast koszy na dary dla Ukraińców stanąć kosze na dary dla powodzian.

4

Najbardziej cieszy przełamanie klątwy pierwszego meczu po repkach. Zawsze graliśmy słabo a dziś koncert :)

5

No i dobrze, przynajmniej nie będzie męczył buły na tym boisku xD

5

Może Perez tyle za wczorajsze karne zapłacił, że i na naszego starczyło

1

Co ten dzieciak wyrabia :O

0

@masa11 ale internetowa telewizja? Ja mam talerz, byłam normalnie w punkcie i kupiłam :D

0

@pt9 jakieś plany mam ale najdalej rok w przód. Nie myślę o tym co będzie np za 10 lat. Szkoda czasu na takie przemyślenia

3

@bartekvisca ja już mam wywalone w planowanie na przód, żyje tu i teraz.

0

@Azi to są specjalne opłatki na tort z nadrukiem, można zamówić w necie

1

@bartas97 ludzie to k... Nihil novi

3

@Arden trzymaj się tam i uważaj na siebie

4

@degor102 kup normalnie w sklepie, nikt nie sprzeda Ci oryginalnej nowej koszulki za pół ceny.

0

Trzymajcie się tam na południu :(

1

@MesQueUnClub_87 miałam przyjemność słyszeć tę piosenkę kilkanaście razy na żywo i za każdym razem ciary. A Jarocin 2021 czy 2022 to już w ogóle był ogień z HEY. Północ, ulewa, wszyscy po kostki w wodzie i śpiewają te piosenkę. Kocham Nosowską :(

0

@Fabik87 no nie wiem, ja tam widzę 4h. ^^ niemniej, przerażające

4

Mimo, że nie jeżdżę samochodem, motoryzacją też się nie interesuję tak Top Gear a potem The Grand Tour to jeden z moich ulubionych programów. Wielka szkoda, że się kończą przygody całej trójki. :( przez kilkanaście lat ich oglądałam, a te odcinki z podróży to majstersztyk. Oj będzie brakować Jeremiego, Richarda i Jamesa. Łezka w oku się zakręciła po ostatnim odcinku. :( jakie są Wasze ulubione odcinki? Mój z Top Gear to zdecydowanie ten co budowali karetki i strzelali tymi manekinami i ten co kręcili film z wybuchającymi przyczepami kempingowymi. Piękna historia, szkoda, że już koniec.

1

@AssisMoreira 1 przeszłam w jeden dzień a w 2 części zawiesiłam się w połowie i jakoś od roku nie mogę dokończyć.

1

@MesQueUnClub_87 grałam na premierę. Bardzo przyjemna gra w klimacie soulslike :D Black Myth Wukong także polecam mocno.

1

@MesQueUnClub_87 no ma, ma. Ta ostatnia faza jak rozrywa te koszulę i lata jest ostro popieprzona. Musisz nauczyć się odbijać te pioruny, bo bez tego nie dasz rady :( ale pociesze Cię - Genichiro to taka weryfikacja, nauczy Cię grać w tę grę i umiejętności które zdobędziesz sprawią, że następni bossowie nie będą tak trudni. Mi dobre kilka dni ten szmaciarz zajął. Powodzenia! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?