clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kgorecki2500 Jan Paweł z Adamczychy, czy to Ty? :o
1
@Arcybiskup powinni do nich strzelać.
1
@tristan87 #teamLidl
5
@Arden ufff, dobrze, że to nie jakieś mega duże złoże bo by USA demokrację zaczęło u Nas wprowadzać, Izrael by się obudził, że to w sumie ich tereny przed II WŚ i tyle by było...
0
@4drian0 mordeczko, jak masz Astro Bota to ja chętnie wezmę bo szukam :)
1
@Deviler nastolatek jadący samochodem za pewnie 100k, wyczuwam banana którego tatuś pociągnie za sznurki i gówno będzie a nie konsekwencje.
1
@OBSERWATOR2021 to głupota ale po części można ich zrozumieć, przesiedlenie ludzi którzy muszą zostawić dobytek życia nie jest prostą decyzją. Teraz niestety są tego konsekwencje. :/
0
@Kgorecki2500 powini zabrać zerowy podatek do 26 r.ż, a umowy zostawić jak są
1
@Arden nie dałabym rady psychicznie być tam gdzie Ty i widzieć to wszystko. Trzymajcie się :/
0
@Arden powinni teraz znaleźć tych dobrodziejów co zostawili zwierzęta na łańcuchu i ich ukarać... Jak tak można.
4
@tbas nie, przez dwa lata stały dla Ukraińców a teraz jest ważniejszy problem do rozwiązania. Zresztą, te kosze do Ukraińców przynajmniej u mnie więcej są puste niż pełne.
32
W Lidlach powinny zamiast koszy na dary dla Ukraińców stanąć kosze na dary dla powodzian.
4
Najbardziej cieszy przełamanie klątwy pierwszego meczu po repkach. Zawsze graliśmy słabo a dziś koncert :)
5
No i dobrze, przynajmniej nie będzie męczył buły na tym boisku xD
5
Może Perez tyle za wczorajsze karne zapłacił, że i na naszego starczyło
1
Co ten dzieciak wyrabia :O
0
@masa11 ale internetowa telewizja? Ja mam talerz, byłam normalnie w punkcie i kupiłam :D
0
@pt9 jakieś plany mam ale najdalej rok w przód. Nie myślę o tym co będzie np za 10 lat. Szkoda czasu na takie przemyślenia
3
@bartekvisca ja już mam wywalone w planowanie na przód, żyje tu i teraz.
0
@Azi to są specjalne opłatki na tort z nadrukiem, można zamówić w necie
1
@bartas97 ludzie to k... Nihil novi
3
@Arden trzymaj się tam i uważaj na siebie
4
@degor102 kup normalnie w sklepie, nikt nie sprzeda Ci oryginalnej nowej koszulki za pół ceny.
0
Trzymajcie się tam na południu :(
1
@MesQueUnClub_87 miałam przyjemność słyszeć tę piosenkę kilkanaście razy na żywo i za każdym razem ciary. A Jarocin 2021 czy 2022 to już w ogóle był ogień z HEY. Północ, ulewa, wszyscy po kostki w wodzie i śpiewają te piosenkę. Kocham Nosowską :(
0
@Fabik87 no nie wiem, ja tam widzę 4h. ^^ niemniej, przerażające
4
Mimo, że nie jeżdżę samochodem, motoryzacją też się nie interesuję tak Top Gear a potem The Grand Tour to jeden z moich ulubionych programów. Wielka szkoda, że się kończą przygody całej trójki. :( przez kilkanaście lat ich oglądałam, a te odcinki z podróży to majstersztyk. Oj będzie brakować Jeremiego, Richarda i Jamesa. Łezka w oku się zakręciła po ostatnim odcinku. :( jakie są Wasze ulubione odcinki? Mój z Top Gear to zdecydowanie ten co budowali karetki i strzelali tymi manekinami i ten co kręcili film z wybuchającymi przyczepami kempingowymi. Piękna historia, szkoda, że już koniec.
1
@AssisMoreira 1 przeszłam w jeden dzień a w 2 części zawiesiłam się w połowie i jakoś od roku nie mogę dokończyć.
1
@MesQueUnClub_87 grałam na premierę. Bardzo przyjemna gra w klimacie soulslike :D Black Myth Wukong także polecam mocno.
1
@MesQueUnClub_87 no ma, ma. Ta ostatnia faza jak rozrywa te koszulę i lata jest ostro popieprzona. Musisz nauczyć się odbijać te pioruny, bo bez tego nie dasz rady :( ale pociesze Cię - Genichiro to taka weryfikacja, nauczy Cię grać w tę grę i umiejętności które zdobędziesz sprawią, że następni bossowie nie będą tak trudni. Mi dobre kilka dni ten szmaciarz zajął. Powodzenia! :D