0

@robsons23 obyś to odszczekał :)

0

Co ta Iga robi...

19

@tbas ale Cię odkleiło.

0

@Nazio_87 to może zobaczę jak jest Ryszard

0

@pt9 mega, też planuję taki rowerowy wypad na kilka dni. Rower to cudowna pasja :)

0

@Nazio_87 czytałam, że zestawili jakąś Bambi i Young Leosię z prawdziwymi legendami polskiej sceny rapu. Trochę mnie to zniechęca by to zobaczyć...

0

@Nazio_87 z tego co czytałam ani słowa np o Peji. Ciekawe dlaczego

12

Dziś o 4 pobudka i szykowanie się na rower. Warto było.
https://zapodaj.net/plik-no1gGh4Vbz
Zjedzenie kanapki oglądając taki widok smakuje inaczej. Potrzebowałam mega odpoczynku psychicznego, a taka zwykła sprawa jak wycieczka rowerowa by zobaczyć wschód słońca potrafi zrobić dzień. Pokręcone 60 km, powrót o 7, śniadanie i robota. Wiadomo, takie wypady to nie codziennie ale raz na jakiś czas. :D bardzo przyjemnie jedzie się pustymi praktycznie drogami i z wyłączoną sygnalizacją świetlną. Jedna z lepszych wycieczek rowerowych w życiu, polecam!
https://zapodaj.net/plik-Miy28X441m

2

@arasz1819 to trzeba było go wywalić jak wywalali wszystkich, a nie szukać śmiesznego haka xD

1

@pt9 ja jutro wstaje o 4 i jadę zobaczyć rowerem w jakiejś fajnej miejsce wschód słońca. :D

5

@MesQueUnClub96 a kiedy wchodziły?

0

@partymaker nie lubię Djokovica więc xd

5

@tristan87 brakowało mi tylko w tym filmiku potężnej bomby sprzedanej inżynierowi.

3

Amerykanka już zaczyna gierki. No i lądujesz w top 2 nielubianych tenisistek razem z Sabalenką

1

Collins co się odpaliła z serwisem to nie mam pytań...

0

Iga całkowicie się zacięła w drugim secie. :(

4

@Ojciec5tkidzieci też tego nie rozumiem, tym bardziej, że dziecko miało kapok. Szok termiczny i utonęli, bo nie wierzę że wskoczyli i nie umieli pływać.

0

Gdyby nie Huber i Leon to bylibyśmy w dupie xD

4

Gdyby nie Huber to by nie było tie-breaka, a i teraz daje Nam przewagę.

7

Jak Kurek wyjdzie na tie-breaka to jedno wielkie XD.

0

W końcu zmiana... Jakiś set za późno.

1

Nie no Kurek xD serio?

2

@Michael24 a Fornala bez nogi wziął xD który i tak nie gra

0

Huber świetna zmiana. Jeszcze tylko Kurka zmienić i może się uda w tie-breaku. Gramy w jednego mniej z Bartoszem ;(

0

@MesQueUnClub96 grałeś kiedyś w siatkówkę?

5

Kurek widzę nie do zmiany. XD nie czaję tego, nasi środkowi super sobie radzą a boki to tragedia. Zmiany, zmiany

1

@Azi myślę, że koło ch*ja jej to lata :D

1

Jak nie liczą źle punktów, to w ogóle ich nie pokazują... XD

1

Po tym co nasze panie dziś wyczyniały z Chinkami pewnie od jutra ceny na Aliexpress do góry xD

0

@tbas Igę ewidentnie wybiła z rytmu przerwa medyczna Chinki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?