clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsons23 obyś to odszczekał :)
0
Co ta Iga robi...
19
@tbas ale Cię odkleiło.
0
@Nazio_87 to może zobaczę jak jest Ryszard
0
@pt9 mega, też planuję taki rowerowy wypad na kilka dni. Rower to cudowna pasja :)
0
@Nazio_87 czytałam, że zestawili jakąś Bambi i Young Leosię z prawdziwymi legendami polskiej sceny rapu. Trochę mnie to zniechęca by to zobaczyć...
0
@Nazio_87 z tego co czytałam ani słowa np o Peji. Ciekawe dlaczego
12
Dziś o 4 pobudka i szykowanie się na rower. Warto było.
https://zapodaj.net/plik-no1gGh4Vbz
Zjedzenie kanapki oglądając taki widok smakuje inaczej. Potrzebowałam mega odpoczynku psychicznego, a taka zwykła sprawa jak wycieczka rowerowa by zobaczyć wschód słońca potrafi zrobić dzień. Pokręcone 60 km, powrót o 7, śniadanie i robota. Wiadomo, takie wypady to nie codziennie ale raz na jakiś czas. :D bardzo przyjemnie jedzie się pustymi praktycznie drogami i z wyłączoną sygnalizacją świetlną. Jedna z lepszych wycieczek rowerowych w życiu, polecam!
https://zapodaj.net/plik-Miy28X441m
2
@arasz1819 to trzeba było go wywalić jak wywalali wszystkich, a nie szukać śmiesznego haka xD
1
@pt9 ja jutro wstaje o 4 i jadę zobaczyć rowerem w jakiejś fajnej miejsce wschód słońca. :D
5
@MesQueUnClub96 a kiedy wchodziły?
0
@partymaker nie lubię Djokovica więc xd
5
@tristan87 brakowało mi tylko w tym filmiku potężnej bomby sprzedanej inżynierowi.
3
Amerykanka już zaczyna gierki. No i lądujesz w top 2 nielubianych tenisistek razem z Sabalenką
1
Collins co się odpaliła z serwisem to nie mam pytań...
0
Iga całkowicie się zacięła w drugim secie. :(
4
@Ojciec5tkidzieci też tego nie rozumiem, tym bardziej, że dziecko miało kapok. Szok termiczny i utonęli, bo nie wierzę że wskoczyli i nie umieli pływać.
0
Gdyby nie Huber i Leon to bylibyśmy w dupie xD
4
Gdyby nie Huber to by nie było tie-breaka, a i teraz daje Nam przewagę.
7
Jak Kurek wyjdzie na tie-breaka to jedno wielkie XD.
0
W końcu zmiana... Jakiś set za późno.
1
Nie no Kurek xD serio?
2
@Michael24 a Fornala bez nogi wziął xD który i tak nie gra
0
Huber świetna zmiana. Jeszcze tylko Kurka zmienić i może się uda w tie-breaku. Gramy w jednego mniej z Bartoszem ;(
0
@MesQueUnClub96 grałeś kiedyś w siatkówkę?
5
Kurek widzę nie do zmiany. XD nie czaję tego, nasi środkowi super sobie radzą a boki to tragedia. Zmiany, zmiany
1
@Azi myślę, że koło ch*ja jej to lata :D
1
Jak nie liczą źle punktów, to w ogóle ich nie pokazują... XD
1
Po tym co nasze panie dziś wyczyniały z Chinkami pewnie od jutra ceny na Aliexpress do góry xD
0
@tbas Igę ewidentnie wybiła z rytmu przerwa medyczna Chinki.