clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Francja jako kraj jest przegrana i tyle. Mamy kraj Afrykański w Europie i trzeba się z tym pogodzić.
0
@NeroTFP1 oboje siebie warci
6
https://zapodaj.net/plik-ORto2i3sJJ
Do tego +200 zł na przegranej Igi. Dziś ładnie Euro oddało, pierwszy raz. :D
3
Całe szczęście, że Depay w Barcy to przeszłość. xD
0
@Culer9002 też mi się wydaje, że zawali albo wymęczony awans w dogrywce
0
Przegrana Igi weszła, remis Anglii ze Szwajcarią wchodzi, został win Holandii. Do wygrania 480 zł za 15, albo teraz do wypłaty 200. Dylematy xD
2
@skyline94p Zalando Lounge jak się trafi akurat któraś z tych marek
0
Jak mielibyście uratować jedną mega bliską osobę albo 100 obcych ludzi, to kogo byście wybrali?
0
@Lionel_Messi10 a na Copa?
0
@Rewolucja123 e tam, wierzę że ktoś będzie obiektywny ^^
0
Messi w tym Interze też jest takim wrakiem jak Ronaldo?
2
Szkoda, że dwie drużyny nie mogą odpaść bo to byłby idealny mecz by tak się stało :D
3
Przypominam, że po Euro Torres wróci do Barcelony i będzie reprezentował ten klub :DDD
0
I po co jest ten VAR xd
1
https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-wydanie-specjalne-souls-dark-souls-i-gry-soulslike/
Uwaga uwaga fani soulsów. :D zapowiada się super wydanie, ja już zamówiłam. Wysyłka w sierpniu więc już nie mogę się doczekać, słyszę się chyba też na specjalne wydanie o Gothicu. :D
2
@Spacedragon nie da się
0
@Arcybiskup przynajmniej w małym procencie są w Europie, a taki Izrael? :) to dopiero skandal
1
Może jutro z okazji zwycięstwa jakiś rabacik będzie na kebaba. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
0
Najsłabsze drużyny dają najlepsze mecze. Brawo panowie!
5
Obrzydliwa Holandia. Tragedia
1
Depay jest tak dramatyczny xd
0
@clyde dziękuję wszystkim, jakoś trafię :D
1
@escarabajo może nikt się nie przyzna ^^
0
Jest tu ktoś z Warszawy? Wybieram się za dwa dni do stolicy i chciałam iść na Powązki, w zasadzie w okolice Alei Zasłużonych. Mógłby ktoś podpowiedzieć z której strony najlepiej podjechać? Byłabym wdzięczna :D będę jechać od Dworca Zachodniego.
3
Ciekawe czy paralita z nr 7 zagra w następnym meczu. XD
3
No i po co człowiek się łudził xzdddd
0
Ronaldo to kupę w majtkach ma, bo jak wygrają to mu się upiecze xD
0
A mogło być tak pięknie jakby strzelił to 1 na 1...
0
@ranger3120 dziękuję:D
2
Ronaldo to paralita i tyle w temacie. Nic nie zostało z piłkarza którym był i im wcześniej sobie zda z tego sprawę tym lepiej dla reprezentacji.