2

Francja jako kraj jest przegrana i tyle. Mamy kraj Afrykański w Europie i trzeba się z tym pogodzić.

0

@NeroTFP1 oboje siebie warci

6

https://zapodaj.net/plik-ORto2i3sJJ
Do tego +200 zł na przegranej Igi. Dziś ładnie Euro oddało, pierwszy raz. :D

3

Całe szczęście, że Depay w Barcy to przeszłość. xD

0

@Culer9002 też mi się wydaje, że zawali albo wymęczony awans w dogrywce

0

Przegrana Igi weszła, remis Anglii ze Szwajcarią wchodzi, został win Holandii. Do wygrania 480 zł za 15, albo teraz do wypłaty 200. Dylematy xD

2

@skyline94p Zalando Lounge jak się trafi akurat któraś z tych marek

0

Jak mielibyście uratować jedną mega bliską osobę albo 100 obcych ludzi, to kogo byście wybrali?

0

@Lionel_Messi10 a na Copa?

0

@Rewolucja123 e tam, wierzę że ktoś będzie obiektywny ^^

0

Messi w tym Interze też jest takim wrakiem jak Ronaldo?

2

Szkoda, że dwie drużyny nie mogą odpaść bo to byłby idealny mecz by tak się stało :D

3

Przypominam, że po Euro Torres wróci do Barcelony i będzie reprezentował ten klub :DDD

0

I po co jest ten VAR xd

1

https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-wydanie-specjalne-souls-dark-souls-i-gry-soulslike/

Uwaga uwaga fani soulsów. :D zapowiada się super wydanie, ja już zamówiłam. Wysyłka w sierpniu więc już nie mogę się doczekać, słyszę się chyba też na specjalne wydanie o Gothicu. :D

2

@Spacedragon nie da się

0

@Arcybiskup przynajmniej w małym procencie są w Europie, a taki Izrael? :) to dopiero skandal

1

Może jutro z okazji zwycięstwa jakiś rabacik będzie na kebaba. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

0

Najsłabsze drużyny dają najlepsze mecze. Brawo panowie!

5

Obrzydliwa Holandia. Tragedia

1

Depay jest tak dramatyczny xd

0

@clyde dziękuję wszystkim, jakoś trafię :D

1

@escarabajo może nikt się nie przyzna ^^

0

Jest tu ktoś z Warszawy? Wybieram się za dwa dni do stolicy i chciałam iść na Powązki, w zasadzie w okolice Alei Zasłużonych. Mógłby ktoś podpowiedzieć z której strony najlepiej podjechać? Byłabym wdzięczna :D będę jechać od Dworca Zachodniego.

3

Ciekawe czy paralita z nr 7 zagra w następnym meczu. XD

3

No i po co człowiek się łudził xzdddd

0

Ronaldo to kupę w majtkach ma, bo jak wygrają to mu się upiecze xD

0

A mogło być tak pięknie jakby strzelił to 1 na 1...

0

@ranger3120 dziękuję:D

2

Ronaldo to paralita i tyle w temacie. Nic nie zostało z piłkarza którym był i im wcześniej sobie zda z tego sprawę tym lepiej dla reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?