clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@macio_944 inaczej by się go postrzegało gdyby nie walił tych kocopołów na konferencjach.
5
Jak Niemiec zmusi naszych do ciężkiej pracy na treningach to jestem za
5
@Sulimo dla mnie plus size to jest kilka-kilkanascie kg za dużo a nie 300 kg xD
3
@Kgorecki2500 chyba jeden z niewielu tych internetowych celebrytów co robi coś pożytecznego
2
@maroon może komory gazowe dla tych co bezmyślnie rozmnażają bezdomne psy i je porzucają? Też rozwiąże :)
1
@FCB_dimiC niee, wzięłam to na klatę i tyle. :D nie podpuszczaj.
1
@Arden a jak
@FCB_dimiC właśnie nie do końca
2
@Kgorecki2500 obowiązkowa sterylizacja jak w Holandii, tam nie ma ani jednego bezdomniaka.
3
Witam po banie. Uszanowanko. :)
1
@Pawlak1992 nie, wolę oglądać anime zdecydowanie. Nie czuję tego czytając anime. :D wolę czytać książki
0
@tbas padają różne wersje zdarzenia. Jedna z nich to taka, że zaatakował kogoś z Izraela bo wyśmiali śmierć jego rodziców. Na konferencji prasowej jakiś dziennikarz z Hiszpanii zadał pytanie Izraelowi czy nie czują się źle z tym, że narażają wykonawców i widzów na niebezpieczeństwo przez to zamieszanie które powstało i protesty. Jakiś prowadzący powiedział, że reprezentantka Izraela nie musi odpowiadać na to pytanie (XD) a Holender z Niej zakpił i zapytał ,,why not?". Myślę, że od tego się zaczęło.
11
@adi7adi8 e tam skandal. Mordują dzieci i skandalu nie ma, wybuczani podczas występu to się usunęło dźwięk i dodało oklaski i jedziemy z tym. Pomijając fakt, że w ogóle nie leżą w Europie. XD
3
No i oficjalnie reprezentant Holandii zdyskwalifikowany z Eurowizji. Czyli pewnie Izrael wygra.
1
@pikass14 betclic ma teraz taką promke i gram tylko tam. Kursy minimalnie niższe niż gdzie indziej ale bez podatku i finalnie wychodzi więcej :D
0
@kuz nie kłamie. :D już wiele razy pisałam tutaj na forum, że nie pracuje już u buka.
2
@Konfederat jakoś po tej bójce na boisku więc koło 95-96 min, a doliczone 4.
3
@kuz nie pracuje już od stycznia 2023. :D
1
Co mi siedzi od środy to jest niemożliwe. :D ostatni mecz na kuponie, do wygrania 90 zł. Zwycięstwo Girony postawione ale widzę, że w meczu jakieś zamieszanie więc kontrolnie poszła kontra 10 zł po kursie 29 na remis. Pada bramka dla Alaves i jestem bogatsza o 290 zł. W 3 dni +700 zł na live'ach. :D
https://zapodaj.net/plik-13qM6pYQ93
0
@Kgorecki2500 obrzydliwy konkurs.
2
@Archie oczywiście, że ma sens. Co do Helldivers 2 to jak masz ekipę to naprawdę świetna gra :D nie zastanawiaj się tylko bierz
0
@Kgorecki2500 wczoraj był kurs 2, że Bayer strzeli 3 bramkę przy wyniku 0:2. :D też nie oglądałam meczu, przeczucie.
9
Ale bukmacherka na live oddaje od wczoraj. Najpierw 300 zł na łamaku Realu, dziś na Bayerze. +400 zł siadło pięknie. :D w ciągu miesiąca stuknęlo właśnie 3000 zł.
9
W Realu skład się zmienia, piłkarze nowi a mentalność ta sama. U Nas też tylko w drugą stronę zazwyczaj :D
18
Ale Marciniak i ekipa też dobrzy, nie raz sędziowie czekają z gwizdaniem oczywistego spalonego i pozwalają by piłkarz przebiegł pół boiska sprintem a tutaj od razu gwizdek gdzie nie było pewności. XD
5
Dobra, przynajmniej na kolejny rok będziemy mieć argumenty że Real wygrał LM po błędach sędziowskich. XD jedyne co Nam zostało to narzekanie na nich, bo przeżywanie gry Barcy mija się z celem obecnie. Dawno nie czułam, że jesteśmy tak głęboko w dupie za Realem jak teraz. Szkoda, ale i tak Barca na zawsze w serduszku. :D
0
@LukaszFan postawiłam na live, przy wyniku 1:0 dla Bayernu :D
0
@Aragorn33 takie będą jaja, że Realowi już tyle uszło na sucho że każdy ma to już gdzieś i nie pamięta tego. Kibice Barcy pamiętają :P
0
Łatwa ta bukmacherka. https://zapodaj.net/plik-WStf7sJ7vR
XD jeszcze drugie tyle jak wygrają LM. Łącznie na ćwierćfinałach i półfinałach +2300 zł a może być 2600 niecałe. :D
2
@PolskiBarcelonista10 ja za stówę. 300 ponad do wygrania xd
0
Kto postawił na awans Realu? :D