1

@karci0 +200 zł xd

35

Pieniądze przy 1:0 dla Bayernu leżały na ulicy. :D za dużo w życiu widziałam, by nie wiedzieć jak to się skończy

1

Bayern już kupa w majtkach xd

0

Wszyscy wiemy jak to się skończy. :D

0

@karci0 oby, oby

0

Uff, zdążyłam postawić stówę po kursie ponad 3 xD

7

Dobra, trzeba stawiać stówę na awans Realu. XD

0

@Technik jedyne na co czekam to bramka Bayernu i wtedy wchodze za stówę albo dwie na awans białych

1

Jak sobie radzicie jak umiera bardzo bliska osoba? Ja szczerze mówiąc kompletnie sobie nie radzę. Ostatnio straciłam bardzo bliską osobę 20 lat temu, ukochanego dziadka. Było to traumatyczne, wiadomo. Jednak teraz jako osoba dorosła nie potrafię psychicznie tego udźwignąć. :(

1

@Gaucho no to wiadomo, nie uwzględniam efektu finansowego tylko nastrojowego kibiców

0

Może i dobrze, że nie przeszliśmy tego PSG bo z BVB i tak byśmy nie dali rady a tylko człowiek by sobie nadziei narobił na finał

0

@Kgorecki2500 tam co roku są jakieś przecieki :D

1

@PizzerMan poszło. Dużo zdrówka!

0

@esem91 potrzebuje bardzo, bo na Polsat Box Go nie ma odcinków specjalnych :/

3

@agaFCB na Wariackich Papierach, Pyszne Łakomczuszki i to co poszli do Lunaparku na wrotki xd

1

@agaFCB oglądałam 3 odcinki wcześniej na jakimś innym programie xd

18

@barcanawieki zaraz Izrael powie że to ich.

0

@FcPortoFan1999 akurat reprezentacja to zawsze jakieś emocje :D Ekstraklasy nie oglądam, moje emocje sportowe ograniczam do bukmacherki.

10

Jak pomyślę, że jeszcze rok będę oglądać te popłuczyny, z jednym dobrym meczem na 5 to mi słabo. XD Xavi z gęby zrobił dupę, a tak kocha klub. Powinien zobaczyć, że nie może dużo zdziałać i odejść z godnością, co zresztą zapowiadał. Dramat.

8

Xavi się skompromitował, Laporta także. Dramat, odechciewa się oglądać sezonu 24/25.

1

@Zoker warto mimo wszystko ale dużo frajdy ktoś Ci zepsuł. Dla mnie nr 1 jeśli chodzi o serial animowany. Powiedz co było w tym zakończeniu to Ci powiem czy mocno Ci popsuje odbiór.

1

@PatrychoO pamiętałam o tym by to sprawdzić i zapomniałam xD dzięki za info

2

@Sysia11 w profilu masz jako pierwszą ulubioną drużynę wymieniona Barce i kibicujesz jej od 2007 rzekomo. ,,Moja drużyna wczoraj nie grała". xDˣᴰ

1

Trzeba się przerzucić na reprezentację Polski. Przynajmniej karniaczki ładnie strzelają xD

7

Jedne z piękniejszych 5 dni w życiu kibicowskim. Nie zapomnę ich nigdy. XD

0

@Muevertigo to obejrzyj powtórkę jak zadajesz takie pytania. Żółte kartki, karny i nieuznana bramka.

4

Teraz Tebasik może z Perezem polizać się po jajkach, przybić piątkę i tak to się w tej La Lidze kręci

2

Rudiger też już powinien być w szatni. XD kolejny nietykalny

1

Męczennik bez kartki?

1

Cancelo to niezły ananasik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?