1

Ukraińcy to najgorsi sąsiedzi ever. Odkąd tu mieszkam nie mieszkali u mnie w bloku żadni Ukraińcy, od 2 lat wprowadziły się 3 rodziny. Syf zostawiany na klatce, chlanie i krzyki w nocy, odpalanie grilla na balkonie, w bloku obok - tylko z obserwacji ale widzę, że oni też dają czadu. Ktoś zaraz powie, że Polacy też się awanturują i robią syf etc, w przeciągu całego mojego życia były 2 takie rodziny, a tutaj 2 lata i już 3. U brata to samo, trzymanie śmieci na klatce i butów, syfienie i krzyki. Wy jakie macie doświadczenia? Tak, tak. Ruska onuca. XD po prostu mam już dosyć tego wszystkiego

2

@4drian0 ale wspominki...

1

@koksik2700 oj nie, nie. Uwierz, ostatnio życie mnie nie rozpieszcza a i tak w życiu nie pomyślałam o Bogu, czy żeby się pomodlić, dać na mszę itd.

11

Czasami zazdroszczę tym gorliwie wierzącym, że przeżywają wszystko i pewnie znajdują w religii oparcie. Ciekawe uczucie zapewne, którego nigdy nie doświadczyłam i już nie doświadczę. Trzymajcie się tam, zarówno wierzący i niewierzący i spędzcie ten czas z rodziną.

1

@Rl9k1nG nie przestrzegam postu.

0

@RoberDzik Justyna Kowalczyk i złoto w Vancouver. :D te ostatnie metry z Marit...

2

@NeroTFP1 sam opis mnie wzruszył, więc pewnie cały film bym przeryczała. Unikam filmów o psach i ogólnie zwierzętach.

0

@Emhyr a moim zdaniem zmienił to, że chłopakom bardziej się chce

0

@Emhyr pokusze się o stwierdzenie, że gdyby nie Santos to mielibyśmy ten awans w grupie.

16

Ciężkie miesiące przed Mekambe, najpierw Xavinieta go wyjaśni w LM a potem potężny Wojtas Szczęsny w ME.

22

Można się z nich śmiać i kpić ale jak przychodzą mecze to i tak się ogląda i kibicuje a w takich meczach jak dziś przeżywa. XD przy interwencji Wojtka tak się wydarłam, że masakra

13

Ale co przygotowani na karne byliśmy to nasze. JAZDAAAAAA

1

Teraz sobie hymn wygwizdujcie gahahahahahahahab

2

Krzychu strzel to Jezus Maria

1

@Comentateiro kto? XD chyba Finowie

8

Bednarek to taki kloc... Po tej wypowiedzi po meczu z Mołdawią nie powinien grać w reprezentacji.

6

Walijskie bydło. Brak słów

1

@pt9 ogólnie próg wejścia jest bardzo, bardzo wysoki. Ale no nie będziecie przecież od razu grac rankedów, szybkie mecze by poznać mechanikę i nauczyć się map. Do popykania na luzie mega. Możecie też tworzyć swoje gry gdzie nie będzie innych graczy.

2

@Antimadridista_WR Rainbow Six Siege, Helldivers 2 z nowości bardzo polecam. Tylko tam max 4 osoby.

0

@wyrek teraz mają coś zmieniać, że nie będzie można płacić telefonem :/

0

@Bykunn będziemy zmieniać cały system głosowania bo 1% nie chce się ruszyć dupy i iść zagłosować? Ruch to zdrowie, ja wolę że jest tak jak jest. Dopiero by wałki szły przy głosowaniu internetowym.

7

@tbas chciałam przenieść konto z PKO BP właśnie do mBanku. XD już nie przeniose. Btw, polecacie jakiś bank z wygodną płatnością tel?

4

@draxidox zasada tajności głosowania

1

@jacobFCB Wiedźmin III, Cyberpunk, Sekiro i Bloodborne.

1

@Fabik87 uwielbiam ser ze strzałkowa, twaróg śmietankowy. Mój nr 1 :D ale serek wiejski tylko z Lidla

2

@marcin62 DG sobie przesrało tymi mikropłatnościami. Graficznie też kupa, wolałabym 4 raz przejść Baldur's Gate III. XD

1

@Striker jest różnica w smaku dla mnie :D
@Stinger_ powiem tak - do Biedronki mam 50 metrów a chodzę 1,5 km w jedną stronę do Lidla na zakupy xD

0

Są tu fani serków wiejskich? Ja chyba próbowałam wszystkich dostępnych i dla bezapelacyjnie nr 1 jest serek wiejski z Lidla, marki Pilos. Wyprodukowany przez OSM Koło. Z Piątnicy też jest w miarę spoko, biedronkowy niedobry niestety i często popsuty.

26

@Arden nie ćwiczą - źle, coś robią i dobrze się bawią - źle. XD dlatego nigdy nie pójdę na siłownię bo jeszcze ktoś stwierdzi, że robię coś źle i mnie wyśmieje albo nagra. Bieganie + rower najbezpieczniejsze. :)

1

@barcanawieki chciałam kupić na premierę ale wstrzymałam się i czekam na pierwsze recenzje i gameplay'e. Za 250 bym kupiła ale za 330 jakoś mi się nie widzi. :D no i ta grafika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?