clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ukraińcy to najgorsi sąsiedzi ever. Odkąd tu mieszkam nie mieszkali u mnie w bloku żadni Ukraińcy, od 2 lat wprowadziły się 3 rodziny. Syf zostawiany na klatce, chlanie i krzyki w nocy, odpalanie grilla na balkonie, w bloku obok - tylko z obserwacji ale widzę, że oni też dają czadu. Ktoś zaraz powie, że Polacy też się awanturują i robią syf etc, w przeciągu całego mojego życia były 2 takie rodziny, a tutaj 2 lata i już 3. U brata to samo, trzymanie śmieci na klatce i butów, syfienie i krzyki. Wy jakie macie doświadczenia? Tak, tak. Ruska onuca. XD po prostu mam już dosyć tego wszystkiego
2
@4drian0 ale wspominki...
1
@koksik2700 oj nie, nie. Uwierz, ostatnio życie mnie nie rozpieszcza a i tak w życiu nie pomyślałam o Bogu, czy żeby się pomodlić, dać na mszę itd.
11
Czasami zazdroszczę tym gorliwie wierzącym, że przeżywają wszystko i pewnie znajdują w religii oparcie. Ciekawe uczucie zapewne, którego nigdy nie doświadczyłam i już nie doświadczę. Trzymajcie się tam, zarówno wierzący i niewierzący i spędzcie ten czas z rodziną.
1
@Rl9k1nG nie przestrzegam postu.
0
@RoberDzik Justyna Kowalczyk i złoto w Vancouver. :D te ostatnie metry z Marit...
2
@NeroTFP1 sam opis mnie wzruszył, więc pewnie cały film bym przeryczała. Unikam filmów o psach i ogólnie zwierzętach.
0
@Emhyr a moim zdaniem zmienił to, że chłopakom bardziej się chce
0
@Emhyr pokusze się o stwierdzenie, że gdyby nie Santos to mielibyśmy ten awans w grupie.
16
Ciężkie miesiące przed Mekambe, najpierw Xavinieta go wyjaśni w LM a potem potężny Wojtas Szczęsny w ME.
22
Można się z nich śmiać i kpić ale jak przychodzą mecze to i tak się ogląda i kibicuje a w takich meczach jak dziś przeżywa. XD przy interwencji Wojtka tak się wydarłam, że masakra
13
Ale co przygotowani na karne byliśmy to nasze. JAZDAAAAAA
1
Teraz sobie hymn wygwizdujcie gahahahahahahahab
2
Krzychu strzel to Jezus Maria
1
@Comentateiro kto? XD chyba Finowie
8
Bednarek to taki kloc... Po tej wypowiedzi po meczu z Mołdawią nie powinien grać w reprezentacji.
6
Walijskie bydło. Brak słów
1
@pt9 ogólnie próg wejścia jest bardzo, bardzo wysoki. Ale no nie będziecie przecież od razu grac rankedów, szybkie mecze by poznać mechanikę i nauczyć się map. Do popykania na luzie mega. Możecie też tworzyć swoje gry gdzie nie będzie innych graczy.
2
@Antimadridista_WR Rainbow Six Siege, Helldivers 2 z nowości bardzo polecam. Tylko tam max 4 osoby.
0
@wyrek teraz mają coś zmieniać, że nie będzie można płacić telefonem :/
0
@Bykunn będziemy zmieniać cały system głosowania bo 1% nie chce się ruszyć dupy i iść zagłosować? Ruch to zdrowie, ja wolę że jest tak jak jest. Dopiero by wałki szły przy głosowaniu internetowym.
7
@tbas chciałam przenieść konto z PKO BP właśnie do mBanku. XD już nie przeniose. Btw, polecacie jakiś bank z wygodną płatnością tel?
4
@draxidox zasada tajności głosowania
1
@jacobFCB Wiedźmin III, Cyberpunk, Sekiro i Bloodborne.
1
@Fabik87 uwielbiam ser ze strzałkowa, twaróg śmietankowy. Mój nr 1 :D ale serek wiejski tylko z Lidla
2
@marcin62 DG sobie przesrało tymi mikropłatnościami. Graficznie też kupa, wolałabym 4 raz przejść Baldur's Gate III. XD
1
@Striker jest różnica w smaku dla mnie :D
@Stinger_ powiem tak - do Biedronki mam 50 metrów a chodzę 1,5 km w jedną stronę do Lidla na zakupy xD
0
Są tu fani serków wiejskich? Ja chyba próbowałam wszystkich dostępnych i dla bezapelacyjnie nr 1 jest serek wiejski z Lidla, marki Pilos. Wyprodukowany przez OSM Koło. Z Piątnicy też jest w miarę spoko, biedronkowy niedobry niestety i często popsuty.
26
@Arden nie ćwiczą - źle, coś robią i dobrze się bawią - źle. XD dlatego nigdy nie pójdę na siłownię bo jeszcze ktoś stwierdzi, że robię coś źle i mnie wyśmieje albo nagra. Bieganie + rower najbezpieczniejsze. :)
1
@barcanawieki chciałam kupić na premierę ale wstrzymałam się i czekam na pierwsze recenzje i gameplay'e. Za 250 bym kupiła ale za 330 jakoś mi się nie widzi. :D no i ta grafika...