clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ten Oriol, chyba po to by Marc nie cieszył się z 0 z tyłu xd
1
No wpuść tego Roque...
2
Co jak co, ale Lewy te dośrodkowania posyła bardzo niebezpieczne. Brawo Robert!
1
Ale Fermin w tym meczu zepsuł sytuacji ;/
0
Fermin do zmiany :(
0
ROBERCIIIIIIIK!!!!
0
@Chaoss no mi też się podoba jak trener żyje meczem ale ilość kartek które dostaje Xavi to żart...
5
Xavi też mógłby ogarnąć już dupę z tym machaniem rękoma. XD
2
@speed1 nie miałam żadnych oczekiwań wobec tej władzy, więc się nie zawiodłam.
3
@RoberDzik bez clickbaitowych tytułów
0
@Comfortable_ nie, nie szkoda. Bo też nie chciałabym oglądać Leo przeciwko Barcy, ale na pewno nie kibicowałabym PSG.
1
@Kidd taaa, albo: kocham Barcę ale Messiego bardziej, niech wygra lepszy xD
0
@mekston Cubarsi i Araujo schowają Mekambe do kieszeni
1
@Kidd myślę o ambasadzie :D
12
Dobrze, że Leo odszedł z PSG bo dopiero niektórzy mieliby tu rozdarte serca XD
0
Na kogo nie trafimy to ich wyjaśnimy potężnym Oriolem
9
Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn w Europie. Miło :D biorąc pod uwagę, że wózek jest ciągnięty przez dzieciaki to mega to cieszy
0
Dobra dawać to City, Xavinieta się nie zatrzymuje
7
Cubarsi to takie szefisko, że zbieram szczękę z podłogi
0
Podanie Gundo klasaaaa
1
Lewandowskiiiiuui
1
Najlepsi są Ci co oglądają w necie i mają opóźnienie i miło czyta się komentarze jak przeżywają to, co niektórzy widzieli kilkanaście sekund wcześniej. XD
7
Ilość kretynów boiskowych musi się zgadzać. Dembele odszedł to Raphinha przejął jego boiskowe IQ
5
Raphinha to jest taki łeb. XD
8
Raphinha to jest dramat...
1
Ciekawe czy będzie jakaś ofensywna zmiana
4
Romeu zaczyna show xD
0
Wyobraźcie sobie jak jakiś cudem awansujemy do finału LM i w 60 minucie Xavi przeprowadza takie zmiany. XD
3
Romeu i Roberto muszą mieć jakieś taśmy na Xaviego. XD
4
Zastanawiam się co ostatnio dał Roberto i Romeu, że on ich wstawił. Serio, nie rozumiem tego.