0

Po co ten Oriol, chyba po to by Marc nie cieszył się z 0 z tyłu xd

1

No wpuść tego Roque...

2

Co jak co, ale Lewy te dośrodkowania posyła bardzo niebezpieczne. Brawo Robert!

1

Ale Fermin w tym meczu zepsuł sytuacji ;/

0

Fermin do zmiany :(

0

ROBERCIIIIIIIK!!!!

0

@Chaoss no mi też się podoba jak trener żyje meczem ale ilość kartek które dostaje Xavi to żart...

5

Xavi też mógłby ogarnąć już dupę z tym machaniem rękoma. XD

2

@speed1 nie miałam żadnych oczekiwań wobec tej władzy, więc się nie zawiodłam.

3

@RoberDzik bez clickbaitowych tytułów

0

@Comfortable_ nie, nie szkoda. Bo też nie chciałabym oglądać Leo przeciwko Barcy, ale na pewno nie kibicowałabym PSG.

1

@Kidd taaa, albo: kocham Barcę ale Messiego bardziej, niech wygra lepszy xD

0

@mekston Cubarsi i Araujo schowają Mekambe do kieszeni

1

@Kidd myślę o ambasadzie :D

12

Dobrze, że Leo odszedł z PSG bo dopiero niektórzy mieliby tu rozdarte serca XD

0

Na kogo nie trafimy to ich wyjaśnimy potężnym Oriolem

9

Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn w Europie. Miło :D biorąc pod uwagę, że wózek jest ciągnięty przez dzieciaki to mega to cieszy

0

Dobra dawać to City, Xavinieta się nie zatrzymuje

7

Cubarsi to takie szefisko, że zbieram szczękę z podłogi

0

Podanie Gundo klasaaaa

1

Lewandowskiiiiuui

1

Najlepsi są Ci co oglądają w necie i mają opóźnienie i miło czyta się komentarze jak przeżywają to, co niektórzy widzieli kilkanaście sekund wcześniej. XD

7

Ilość kretynów boiskowych musi się zgadzać. Dembele odszedł to Raphinha przejął jego boiskowe IQ

5

Raphinha to jest taki łeb. XD

8

Raphinha to jest dramat...

1

Ciekawe czy będzie jakaś ofensywna zmiana

4

Romeu zaczyna show xD

0

Wyobraźcie sobie jak jakiś cudem awansujemy do finału LM i w 60 minucie Xavi przeprowadza takie zmiany. XD

3

Romeu i Roberto muszą mieć jakieś taśmy na Xaviego. XD

4

Zastanawiam się co ostatnio dał Roberto i Romeu, że on ich wstawił. Serio, nie rozumiem tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?