1

@Arden brzydzę się jajkami z marketu. Mam swojego zaprzyjaźnionego gospodarza i od Niego mam jajka, kurczaki i wędliny z wędzarni.

4

Polska mistrzem Polski.

1

@fart na wyjeździe

3

@Rust_Cohle no a jak :D
@mrboom o tym mówię właśnie. XD

1

Puchacz to mnie tak irytuje xd już nie chodzi o jego piłkarskie umiejętności ale koleś tragedia po prostu

2

@Sulimo LOTRa lubię bardzo ale Hobbita nie jestem w stanie obejrzeć, takie nudy xd

2

@Kidd ja jestem team Harry Potter jeśli chodzi o te dwa uniwersum ale LOTRa też lubię. ^^

4

Dawno nie oglądałam, dobre kilka lat więc przed meczem odświeżam Władcę Pierścieni. Padło na Drużynę Pierścienia. :D

3

@marcin62 znam angielski ale nie kupuje gier bez polskiej lokalizacji, z zasady. :D zapowiadało się fajnie, a pewnie wyszło jak zawsze

3

@Bykunn Konstytucja Polska: każdy jest równy wobec prawa
Też Polska: dajemy immunitet hehe

2

@michal26 i ogórek w czarnej skrzynce. Świetny teleturniej, oglądałam go zawsze z śp. dziadkiem i mam ogromny sentyment. Ostatnio były powtórki to też oglądałam :D

10

@JordiAlbion zniesienie immunitetów

0

No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^

0

@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących

1

Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD

0

@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5

3

@michal26 szacun za to, że nie rezygnuje. Nie wyobrażam sobie jakie to musi być trudne.

1

@P33ck oj tak. Świetny jest :D

0

@wojopancer Amazon Prime

4

Nie znoszę filmów o superbohaterach ale od The Boys nie mogę się oderwać. :D takie filmy/seriale mogę oglądać.

1

@Sinirsey dopóki grasz single to sobie graj nawet na kalkulatorze, przy multi i tak dostaniesz bana. xd przynajmniej w niektórych grach

0

@FcPortoFan1999 grasz na PS5 graj na padzie

2

@Bobo25 o tym strajku wiadomo od 2-3 tygodni. Mogłeś przełożyć spotkania wcześniej.

5

Nie lubię Sabalenki ale strasznie mi jej szkoda. :( lubię jej rywalizację z Igą, zawsze ich mecze elektryzowały. Biedna dziewczyna, oby sobie poradziła z tym wszystkim

2

Ja bym chciała żeby chociaż jeden z naszych dzieciaków zrobił karierę na miarę Iniesty, Xaviego, Puyola czy Messiego (chociaż z tym ostatnim to raczej niemożliwe). Chociaż jeden i będę zachwycona :D

0

Nie gramy na stojąco i są efekty. :D

2

@michal26 a ja Zenday'i. :D

8

Gramy lepiej bez Pedriego i De Jonga. Factos

2

@michal26 Mats na początku trochę nerwowo wyprowadzał piłkę ale potem absolutny top

2

Saul xdddddd co on zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?