clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden brzydzę się jajkami z marketu. Mam swojego zaprzyjaźnionego gospodarza i od Niego mam jajka, kurczaki i wędliny z wędzarni.
4
Polska mistrzem Polski.
1
@fart na wyjeździe
3
@Rust_Cohle no a jak :D
@mrboom o tym mówię właśnie. XD
1
Puchacz to mnie tak irytuje xd już nie chodzi o jego piłkarskie umiejętności ale koleś tragedia po prostu
2
@Sulimo LOTRa lubię bardzo ale Hobbita nie jestem w stanie obejrzeć, takie nudy xd
2
@Kidd ja jestem team Harry Potter jeśli chodzi o te dwa uniwersum ale LOTRa też lubię. ^^
4
Dawno nie oglądałam, dobre kilka lat więc przed meczem odświeżam Władcę Pierścieni. Padło na Drużynę Pierścienia. :D
3
@marcin62 znam angielski ale nie kupuje gier bez polskiej lokalizacji, z zasady. :D zapowiadało się fajnie, a pewnie wyszło jak zawsze
3
@Bykunn Konstytucja Polska: każdy jest równy wobec prawa
Też Polska: dajemy immunitet hehe
2
@michal26 i ogórek w czarnej skrzynce. Świetny teleturniej, oglądałam go zawsze z śp. dziadkiem i mam ogromny sentyment. Ostatnio były powtórki to też oglądałam :D
10
@JordiAlbion zniesienie immunitetów
0
No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^
0
@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących
1
Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD
0
@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5
3
@michal26 szacun za to, że nie rezygnuje. Nie wyobrażam sobie jakie to musi być trudne.
1
@P33ck oj tak. Świetny jest :D
0
@wojopancer Amazon Prime
4
Nie znoszę filmów o superbohaterach ale od The Boys nie mogę się oderwać. :D takie filmy/seriale mogę oglądać.
1
@Sinirsey dopóki grasz single to sobie graj nawet na kalkulatorze, przy multi i tak dostaniesz bana. xd przynajmniej w niektórych grach
0
@FcPortoFan1999 grasz na PS5 graj na padzie
2
@Bobo25 o tym strajku wiadomo od 2-3 tygodni. Mogłeś przełożyć spotkania wcześniej.
5
Nie lubię Sabalenki ale strasznie mi jej szkoda. :( lubię jej rywalizację z Igą, zawsze ich mecze elektryzowały. Biedna dziewczyna, oby sobie poradziła z tym wszystkim
2
Ja bym chciała żeby chociaż jeden z naszych dzieciaków zrobił karierę na miarę Iniesty, Xaviego, Puyola czy Messiego (chociaż z tym ostatnim to raczej niemożliwe). Chociaż jeden i będę zachwycona :D
0
Nie gramy na stojąco i są efekty. :D
2
@michal26 a ja Zenday'i. :D
8
Gramy lepiej bez Pedriego i De Jonga. Factos
2
@michal26 Mats na początku trochę nerwowo wyprowadzał piłkę ale potem absolutny top
2
Saul xdddddd co on zrobił