clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sergi Roberto no i chuj, no i cześć
0
Znowu grają jakby ktoś im ścisnął jajka. Co jest z tą drużyną nie tak...
1
Mamy mega szczęście, że nie ma karnego. Błąd sędziego na naszą korzyść
7
Raphinha chyba jedyny brazol co piłki nie umie przyjąć xD
12
Teraz zobaczymy ile mają charakteru po stracie bramki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi ZOO ale to jak będzie cieplej, koncert, teatr.
2
@macio_944 dziękuję!
0
@LaLigaPD nie denerwuje się bo ma wpływ na Barce ale obrzydza mi to oglądanie piłki nożnej.
2
@Reviven Clint Eastwood
Seria Dirty Harry
Gran Torino
Dobry, zły i brzydkie
Przemytnik
0
@LaLigaPD żaden, po wczorajszym popisie sędziów w meczu Realu wystarczy mi meczów i innych drużyn niż Barcy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore akurat to 1.32 sek na 100 metrów to przepaść w biegach. Ale jeśli chodzi o piłkarza to świetny czas Mapeta
5
@AmigoBlancos nie ,,spokojnie mógł wylecieć" tylko ,,to była 100% czerwona kartka". Sędzia jak zwykle po Waszej stronie, wyjątek (mecz z Valencią) potwierdza regułę. ;)
0
@Hawajczyk no odepchnął go a potem uderzył drugi raz. XD
0
Poprzeczka i huk...
8
Cieszę się, że w sezonie oglądam Real tylko jak gra z Barca, ewentualnie właśnie LM bo inaczej nie dałabym rady patrzeć na mordę wiadomo kogo.
2
@zuang1995 bo zapachniały mu pieniążki od szejka. Proste.
4
Zastanawiam się czy dożyje czasów, że Real i jego piłkarze nie będą traktowani jako lepsi od innych.
1
O, Krossa też już nie powinno być na boisku. Fajnie się sędziowie bawią.
1
@Faro on jest wyzywany od malp nie dlatego, że nie myśli piłkarsko na boisku tylko za swoje debilne zachowanie
3
Jakbym miała być kibicem Realu to bym nie mogła mieć lustra w domu. XD
9
Ciekawe czy Real znów będzie płakał o sędziów po tym meczu. XD a nie, czekaj
3
No i strzela ten którego nie powinno być na boisku. Ha tfu
8
Przecież to jest czerwo XDD
4
I tak wszyscy wiemy jak to się skończy i kto awansuje :D
0
@ToWinaSedziego tak właśnie mi się wydawało, że to Braun ale nie byłam pewna bo Republika nie nadaje w HD Xd
1
@ToWinaSedziego nie oglądam Republiki ale dziś włączyłam i pokazują jak dziadek sobie szedł, dostał gazem za nic, drugiego spałowali i zawinęli. XD wtf
0
Mnie tylko zastanawia co tacy policjanci sobie myślą. PiS kazał szarpać baby - szarpali, teraz KO każe tłuc rolników, też na zawołanie. Władza się zmienia, postulaty się zmieniają a policja zawsze wierna jak piesek bije tych którzy nie pasują władzy. XD
1
@NeroTFP1 kupię na miesiąc Netflixa by obejrzeć. Tak zrobiłam z 1 sezonem. XD