1

Sergi Roberto no i chuj, no i cześć

0

Znowu grają jakby ktoś im ścisnął jajka. Co jest z tą drużyną nie tak...

1

Mamy mega szczęście, że nie ma karnego. Błąd sędziego na naszą korzyść

7

Raphinha chyba jedyny brazol co piłki nie umie przyjąć xD

12

Teraz zobaczymy ile mają charakteru po stracie bramki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeneralXavi ZOO ale to jak będzie cieplej, koncert, teatr.

2

@macio_944 dziękuję!

0

@LaLigaPD nie denerwuje się bo ma wpływ na Barce ale obrzydza mi to oglądanie piłki nożnej.

2

@Reviven Clint Eastwood
Seria Dirty Harry
Gran Torino
Dobry, zły i brzydkie
Przemytnik

0

@LaLigaPD żaden, po wczorajszym popisie sędziów w meczu Realu wystarczy mi meczów i innych drużyn niż Barcy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore akurat to 1.32 sek na 100 metrów to przepaść w biegach. Ale jeśli chodzi o piłkarza to świetny czas Mapeta

5

@AmigoBlancos nie ,,spokojnie mógł wylecieć" tylko ,,to była 100% czerwona kartka". Sędzia jak zwykle po Waszej stronie, wyjątek (mecz z Valencią) potwierdza regułę. ;)

0

@Hawajczyk no odepchnął go a potem uderzył drugi raz. XD

0

Poprzeczka i huk...

8

Cieszę się, że w sezonie oglądam Real tylko jak gra z Barca, ewentualnie właśnie LM bo inaczej nie dałabym rady patrzeć na mordę wiadomo kogo.

2

@zuang1995 bo zapachniały mu pieniążki od szejka. Proste.

4

Zastanawiam się czy dożyje czasów, że Real i jego piłkarze nie będą traktowani jako lepsi od innych.

1

O, Krossa też już nie powinno być na boisku. Fajnie się sędziowie bawią.

1

@Faro on jest wyzywany od malp nie dlatego, że nie myśli piłkarsko na boisku tylko za swoje debilne zachowanie

3

Jakbym miała być kibicem Realu to bym nie mogła mieć lustra w domu. XD

9

Ciekawe czy Real znów będzie płakał o sędziów po tym meczu. XD a nie, czekaj

3

No i strzela ten którego nie powinno być na boisku. Ha tfu

8

Przecież to jest czerwo XDD

4

I tak wszyscy wiemy jak to się skończy i kto awansuje :D

0

@ToWinaSedziego tak właśnie mi się wydawało, że to Braun ale nie byłam pewna bo Republika nie nadaje w HD Xd

1

@ToWinaSedziego nie oglądam Republiki ale dziś włączyłam i pokazują jak dziadek sobie szedł, dostał gazem za nic, drugiego spałowali i zawinęli. XD wtf

0

Mnie tylko zastanawia co tacy policjanci sobie myślą. PiS kazał szarpać baby - szarpali, teraz KO każe tłuc rolników, też na zawołanie. Władza się zmienia, postulaty się zmieniają a policja zawsze wierna jak piesek bije tych którzy nie pasują władzy. XD

1

@NeroTFP1 kupię na miesiąc Netflixa by obejrzeć. Tak zrobiłam z 1 sezonem. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?