7

Ten nieszczęsny Dembele idealnie pasuje do Paryża. Klub jego życia. XD kompletnie bez honoru i klasy. Ha tfu

0

Gdyby nie te feralne 5 minut moglibyśmy mieć 3:0... ;(

2

Czemu my nie gramy składem który działał tylko jakieś De Jongi po kontuzji czy Pedri zaraz... Jprdl

4

Co ten De Jong wyprawia. XD w ogóle Xavi to też ananas, że go wystawił dziś po kontuzji

5

Niepotrzebnie człowiek tylko się łudził xD

7

@Ojciec5tkidzieci sam fakt, że komuch Miller jest w europarlamencie to jest śmiech

33

Dawno nie czułam takich emocji związanych z meczem Barcelony w LM. :D najlepsze jest to, że wszystko może się wydarzyć. Możemy strzelić dużo bramek albo dostać od wściekłego Mekambe hattricka.

1

@Sysia11 ale trwa mecz Realu, Twój komentarz jest o Realu i nagle z dupy wstawka o Messim. XD o to mi chodzi.

5

@Sysia11 jak Ty tego Messiego w tej rozkminie umieściłaś to ja nie wiem

5

Norweg nie ma podjazdu do Mbappe. Factos

0

@MesQueUnClub96 no to patrz :*

1

A dopiero co napisałam komentarz. XD

1

I tak Real ich wyeliminuje. :D

1

W końcu ładna bramka w meczu :D

0

@Kamiloza91 problemy żołądkowe

1

@norbi77 postawiłam 5 dych na awans realu. :D więc to ważniejsze niż komentarz

0

Serio ktoś się spodziewał, że City ich przejdzie? :D nawet jak wygrają dziś, to w rewanżu Real od 80 min włączy pakt z diabłem i przejdą

4

Teraz jeszcze wykartkować wiecznego pokrzywdzonego przez rasizm i zaczynamy zabawę :D

0

@Emhyr jeżdżę rowerem cały rok, nawet zimą. Więc to nie jest to, że mnie odcięło bo brak kondycji.

1

Nie lubię teorii spiskowych ale coś jest ostatnio nie tak z niebem i słońcem ogólnie. Jestem osobą która jeździ 80km na rowerze na raz, wczoraj poszłam na rower i po 15 km odcięcie całkowite. Ogromne zawroty głowy, ciemno przed oczami, jakby brakowało mi tlenu a co to jest 15 km na rowerze dla kogoś kto jeździ ciągle. Nic. Kolega który mieszka pod Poznaniem, ta sama sytuacja tylko podczas biegania. Pył z Sahary niezbyt mnie przekonuje szczerze mówiąc, nie wiem co się odwala. Może też macie jakieś doświadczenia z ostatnich dni. Gdzie słoneczne dni, a niebo zamiast niebieskiego jest mleczne. :/

0

A to dziś ma być ta apokalipsa według niektórych Chrześcijan?

1

@macio_944 trzeba czekać na PS10 w takim razie, może uciągnie. XD

0

@Donnie_Darko a jaką miałeś? Jeśli to nie problem. Koleżanka miała ostrą limfoblastyczną, jest po przeszczepie który ledwo przeżyła i teraz uszkodzona wątroba. :(

1

@michal26 wyrazy współczucia. Moja przyjaciółka walczy z białaczką, o ile przeszczep się przyjął to teraz ma rozwaloną wątrobę i zagrożenie życia w szpitalu. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. 30 lat w tym roku...

2

@Rust_Cohle warto, tylko żeby wbić platynę trzeba przejść na najwyższym poziomie trudności a wtedy robi się trudno jak soulsach. Ale tak do popykania to polecam mocno, fajna oprawa graficzna, historia też i bossowie z którymi trzeba pokombinować.

1

Ukraińcy to najgorsi sąsiedzi ever. Odkąd tu mieszkam nie mieszkali u mnie w bloku żadni Ukraińcy, od 2 lat wprowadziły się 3 rodziny. Syf zostawiany na klatce, chlanie i krzyki w nocy, odpalanie grilla na balkonie, w bloku obok - tylko z obserwacji ale widzę, że oni też dają czadu. Ktoś zaraz powie, że Polacy też się awanturują i robią syf etc, w przeciągu całego mojego życia były 2 takie rodziny, a tutaj 2 lata i już 3. U brata to samo, trzymanie śmieci na klatce i butów, syfienie i krzyki. Wy jakie macie doświadczenia? Tak, tak. Ruska onuca. XD po prostu mam już dosyć tego wszystkiego

2

@4drian0 ale wspominki...

1

@koksik2700 oj nie, nie. Uwierz, ostatnio życie mnie nie rozpieszcza a i tak w życiu nie pomyślałam o Bogu, czy żeby się pomodlić, dać na mszę itd.

11

Czasami zazdroszczę tym gorliwie wierzącym, że przeżywają wszystko i pewnie znajdują w religii oparcie. Ciekawe uczucie zapewne, którego nigdy nie doświadczyłam i już nie doświadczę. Trzymajcie się tam, zarówno wierzący i niewierzący i spędzcie ten czas z rodziną.

1

@Rl9k1nG nie przestrzegam postu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?