1

Odechciało mi się wszystkiego.

1

@Peciak no i co z tego że wygram, zero radości

14

Porażka o twarzy Araujo i Cancelo. Dziękuję bardzo

0

@Kuba_1 całe szczęście

9

Xavi też dobry. Zamiast wspierać drużynę to kolejny raz dostaje kartkę i wylatuje. Zachowuje się jak gówniarz kolejny raz

1

De Jong to kręci kółka jak Iniesta i Xavi ale gówno z tego wynika.

40

No nie mogę przeżyć tej sytuacji Araujo. Nie mogę...

1

@Sulimo boli aż za mocno

15

Nie wierzę po prostu, że chłop który był naszą ostoją i prawdziwym dzikiem tak nas załatwił. ;(

0

Wygram dużo pieniędzy jak nie awansujemy ale i tak siedzę i ryczę bo chce by awansowali. ;(

3

No tak petrodolary muszą się zgadzać w półfinale

1

Xavi czerwona XDDD

0

Czyli teraz wszystko przeciwko Nam będzie xD super

6

Z nieba do piekła. Dzięki Araujo

0

Araujo się włączył Lenglet i tyle :((

4

To już lepiej było puścić i stracić bramkę niż grać w 10... Co za dramat...

3

Raphaaaaaaaaaaa boze

4

Ale nowy wygląd Raphinhi mega mu pasuje.

2

Ale mi serducho wali. VAMOSSSSS

0

@zeko0 tak zrobiłam. XD

1

@Popitek12 nie wiem czy najlepszy ale mój ulubiony - Pasikowski

0

@Janas11224 ja w tym roku czekam na dodatek do Elden Ring a tak to się skupiam na Sea of Thieves, R6 i Helldivers 2. Też chciałam pograć w Ronina ale jak zobaczyłam tę grafikę to uważam, że to kpina z graczy. Dobrze, że nie zamówiłam preorderu bo było blisko. Do takiego Ghost of Tsushima nie ma podjazdu, gdzie GoT wychodziło na PS4.

0

@MesQueUnClub_87 jeszcze nie ma xd kwestia czasu

15

Jak macie zły dzień to pomyślcie o niedźwiedziu albinosie, który przez pomyłkę został dwa razy wysłany na Biegun Północny do niedźwiedzi polarnych. :D

30

Ale czuję ekscytację. :D od dawna brakowało mi takiego zapału a dziś czuję się jakbym była 10 lat młodsza. Po zwycięstwo!

1

@13th miesiany miesiany :D

5

@MichuZ44 nie ma lepszego fasta niż kebsik

52

Z takimi piłkarzami jak Oriol czy Alonso nie mam żadnej więzi, kompletnie. Są mi całkowicie obojętni tak jak piłkarze z jakiejś B klasy. Dramat, że grają w Barcy.

39

Gdyby Marc nie był kontuzjowany przez tyle czasu, to pewnie mielibyśmy kilka punktów więcej w tabeli

4

Co za żenujący typ z tą głową hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?