clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odechciało mi się wszystkiego.
1
@Peciak no i co z tego że wygram, zero radości
14
Porażka o twarzy Araujo i Cancelo. Dziękuję bardzo
0
@Kuba_1 całe szczęście
9
Xavi też dobry. Zamiast wspierać drużynę to kolejny raz dostaje kartkę i wylatuje. Zachowuje się jak gówniarz kolejny raz
1
De Jong to kręci kółka jak Iniesta i Xavi ale gówno z tego wynika.
40
No nie mogę przeżyć tej sytuacji Araujo. Nie mogę...
1
@Sulimo boli aż za mocno
15
Nie wierzę po prostu, że chłop który był naszą ostoją i prawdziwym dzikiem tak nas załatwił. ;(
0
Wygram dużo pieniędzy jak nie awansujemy ale i tak siedzę i ryczę bo chce by awansowali. ;(
3
No tak petrodolary muszą się zgadzać w półfinale
1
Xavi czerwona XDDD
0
Czyli teraz wszystko przeciwko Nam będzie xD super
6
Z nieba do piekła. Dzięki Araujo
0
Araujo się włączył Lenglet i tyle :((
4
To już lepiej było puścić i stracić bramkę niż grać w 10... Co za dramat...
3
Raphaaaaaaaaaaa boze
4
Ale nowy wygląd Raphinhi mega mu pasuje.
2
Ale mi serducho wali. VAMOSSSSS
0
@zeko0 tak zrobiłam. XD
1
@Popitek12 nie wiem czy najlepszy ale mój ulubiony - Pasikowski
0
@Janas11224 ja w tym roku czekam na dodatek do Elden Ring a tak to się skupiam na Sea of Thieves, R6 i Helldivers 2. Też chciałam pograć w Ronina ale jak zobaczyłam tę grafikę to uważam, że to kpina z graczy. Dobrze, że nie zamówiłam preorderu bo było blisko. Do takiego Ghost of Tsushima nie ma podjazdu, gdzie GoT wychodziło na PS4.
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze nie ma xd kwestia czasu
15
Jak macie zły dzień to pomyślcie o niedźwiedziu albinosie, który przez pomyłkę został dwa razy wysłany na Biegun Północny do niedźwiedzi polarnych. :D
30
Ale czuję ekscytację. :D od dawna brakowało mi takiego zapału a dziś czuję się jakbym była 10 lat młodsza. Po zwycięstwo!
1
@13th miesiany miesiany :D
5
@MichuZ44 nie ma lepszego fasta niż kebsik
52
Z takimi piłkarzami jak Oriol czy Alonso nie mam żadnej więzi, kompletnie. Są mi całkowicie obojętni tak jak piłkarze z jakiejś B klasy. Dramat, że grają w Barcy.
39
Gdyby Marc nie był kontuzjowany przez tyle czasu, to pewnie mielibyśmy kilka punktów więcej w tabeli
4
Co za żenujący typ z tą głową hahaha