clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Męczennik bez kartki?
1
Cancelo to niezły ananasik
4
Nie wiem czy da się gardzić bardziej jakimś klubem niż gardzę Realem.
1
Walka bark w bark XDdd
6
To jeszcze tylko jakiś łokieć od czarnego męczennika albo celowe odepchnięcie - bez czerwonej kartki. Mecz kompletny.
0
Jeden szklany schodzi, drugi wchodzi :D
2
Staw skokowy lekko poszedł
7
Gramy o wiele lepiej od tych śmietankowych placków więc zaraz bramka w dupę
11
Dobrze, że już się nie stresuje tym i to nie jest mecz na styku, bo jakbyśmy tracili 2 punkty do Realu to by mnie rozniosło xd
4
Bramkarz cały w bramce, piłki nie widać na linii ale nie ma bramki. XD nie wytrzymam
2
Jest gol i CH*j
0
Nie no to są jaja
42
Kopnął w wystawioną nogę obrońcy - karny. XDD liga negreiryryryrh
3
@macio_944 żadnych.
1
@ranger3120 Klopp
0
@marcin62 u mnie w LO był mega sympatyczny pan od biologii. Pisał sobie na Fejsie z uczniami, najczęściej z uczennicami ale nie było w tym nic niestosownego. Robił z Nami zabawne zdjęcia, wygłupiał się. Musiał się zwolnić bo ktoś powiedział, że pedofil. XD
0
@Pedri16Future trochę dużo ostatnio tych wpadek Ukraińców w Polsce xD
1
@NeroTFP1 a i tak dużo osób pamięta go z tej symulki :D
9
Zaraz Barcelona będzie takim Vinim wśród klubów. O wszystko płacz i pretensje, zero refleksji nad swoją postawą. Dramat
0
@LM10GOAT no czasy nieciekawe wybrałeś
0
@bartas97 dziękuję. Chociaż po wczoraj to i tak mam co świętować :)
5
Idąc za ciosem - poszła stówka na Real że wygrają LM. Ogólnie na żadnym klubie nie zarobiłam tylu pieniędzy co na stawianiu kontr z własnym sumieniem na te parówy
1
@Benz 250 niecałe. 100 na awans Realu + PSG po 1 meczach (kurs około 13) i 150 na czysty awans PSG.
2
+1700 zł na dwóch meczach w LM. Co siadło nie mam pytań. XD
42
Ederson najlepiej strzelił karnego z wszystkich niebieskich xd
1
Hahahahaha xD Potężna Polska Was nauczy
0
Obie drużyny powinny się uczyć karnych od potężnej Reprezentacji Polski
2
@Sysia11 xD nie, nie czekałam. Dlatego napisałam o Argentynie po wczorajszym zezłomowaniu Cię w tej kwestii.
1
@Sysia11 napisałam to by sprowokować fanatyków Argentyny. W dupie mam Alvareza i jego statystyki. Czekałam jak szybko się rzucisz Ty i reszta, 40 sekund. Niezły wynik. :D
3
@Sysia11 no tak, kto mógł to skomentować po 40 sekundach od wpisu. XDDD