1

Męczennik bez kartki?

1

Cancelo to niezły ananasik

4

Nie wiem czy da się gardzić bardziej jakimś klubem niż gardzę Realem.

1

Walka bark w bark XDdd

6

To jeszcze tylko jakiś łokieć od czarnego męczennika albo celowe odepchnięcie - bez czerwonej kartki. Mecz kompletny.

0

Jeden szklany schodzi, drugi wchodzi :D

2

Staw skokowy lekko poszedł

7

Gramy o wiele lepiej od tych śmietankowych placków więc zaraz bramka w dupę

11

Dobrze, że już się nie stresuje tym i to nie jest mecz na styku, bo jakbyśmy tracili 2 punkty do Realu to by mnie rozniosło xd

4

Bramkarz cały w bramce, piłki nie widać na linii ale nie ma bramki. XD nie wytrzymam

2

Jest gol i CH*j

0

Nie no to są jaja

42

Kopnął w wystawioną nogę obrońcy - karny. XDD liga negreiryryryrh

3

@macio_944 żadnych.

1

@ranger3120 Klopp

0

@marcin62 u mnie w LO był mega sympatyczny pan od biologii. Pisał sobie na Fejsie z uczniami, najczęściej z uczennicami ale nie było w tym nic niestosownego. Robił z Nami zabawne zdjęcia, wygłupiał się. Musiał się zwolnić bo ktoś powiedział, że pedofil. XD

0

@Pedri16Future trochę dużo ostatnio tych wpadek Ukraińców w Polsce xD

1

@NeroTFP1 a i tak dużo osób pamięta go z tej symulki :D

9

Zaraz Barcelona będzie takim Vinim wśród klubów. O wszystko płacz i pretensje, zero refleksji nad swoją postawą. Dramat

0

@LM10GOAT no czasy nieciekawe wybrałeś

0

@bartas97 dziękuję. Chociaż po wczoraj to i tak mam co świętować :)

5

Idąc za ciosem - poszła stówka na Real że wygrają LM. Ogólnie na żadnym klubie nie zarobiłam tylu pieniędzy co na stawianiu kontr z własnym sumieniem na te parówy

1

@Benz 250 niecałe. 100 na awans Realu + PSG po 1 meczach (kurs około 13) i 150 na czysty awans PSG.

2

+1700 zł na dwóch meczach w LM. Co siadło nie mam pytań. XD

42

Ederson najlepiej strzelił karnego z wszystkich niebieskich xd

1

Hahahahaha xD Potężna Polska Was nauczy

0

Obie drużyny powinny się uczyć karnych od potężnej Reprezentacji Polski

2

@Sysia11 xD nie, nie czekałam. Dlatego napisałam o Argentynie po wczorajszym zezłomowaniu Cię w tej kwestii.

1

@Sysia11 napisałam to by sprowokować fanatyków Argentyny. W dupie mam Alvareza i jego statystyki. Czekałam jak szybko się rzucisz Ty i reszta, 40 sekund. Niezły wynik. :D

3

@Sysia11 no tak, kto mógł to skomentować po 40 sekundach od wpisu. XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?