clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
55 min gry a Pedri wygląda jakby miał na OIOM trafić zaraz...
0
Ale tych samobójów pada na tym Euro ;o
1
Pedri w swoim stylu xd
3
@Pawlak1992 Tomasz Hajto - piłka nożna i gra w kręgle na przejściu dla pieszych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska weź pod uwagę, że jestem kobietą i moje przedramienie jest mniejsze od Twojego :D
0
@VegetaPolska no u mnie przedramię to 6h i tyle będę tu siedzieć.
0
@VegetaPolska ja robię całe przedramię a potem rękaw. :D przerwa na siku i kanapkę i jazda dalej
0
Za mną 2 h z 6h sesji. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych xd
2
https://tvn24.pl/poznan/gortatowo-policjanci-znalezli-zwloki-zaginionej-39-letniej-natalii-st7969474
:/
Nie wiem jak w Polsce ale w Poznaniu to była głośna sprawa ostatnich dni. Dramat
1
Brawo Czesi! Ładna brameczka
23
Człowiek odpala Francję czy Belgię i liczy na dobry mecz, a tutaj takie niepozorne drużyny dają takie emocje. :D
3
@Comentateiro XD
2
Brawo Gruzja!!!
43
@AlphaNumeric strzelił 8 bramek w lidze w tym sezonie, w momencie kiedy Pedri czy De Jong siedzieli w szpitalu.
2
Francja z takim składem a gra takie gówno. Niebywałe. XD wygrają po golu samobójczym.
6
Czekam aż Mbappe będzie płakał z Vinim, że on tylko chce grać w piłkę
5
Ale szmaciarskje zachowanie xD
3
Ale się zalał krwią. Nieźle :/
3
Jak wpuścimy inżynierów to za 20 lat będziemy potęgą w piłce nożnej.
2
No i bardzo dobrze. Jazda :D
3
@Arcybiskup a Niemcy Nam podrzucają inżynierów xd
0
Lukaku xD kloc nad klocami
0
@cules100pro czekam aż wyjdą wszystkie. Pierwszy sezon rozczarowujący i bez podjazdu do GoT.
5
@Aferzysta no to jak zna, to powinien wiedzieć, że ludzie mają dość Macrona i polityki przyjmowania inżynierów z Afryki :)
66
Jak piłkarze krytykowali Katar za to ile ludzi umarło podczas budowania stadionów i organizowania Mundialu to wtedy UEFA się srała, że nie mieszamy polityki do sportu. Wychodzi taki Mekambe albo inny Dembelele i sobie mówi co chce na temat wyborów. XD co to jest za gówno organizacja to jest hit.
9
Nie ma wstydu, Holandia rozregulowana wali w trybuny. Szkoda, remis był do ubrania. Brawo Polska za taką postawę
9
Ile my takich bramek tracimy to jest hit xD
3
@PatrychoO a jaaaaaak ;D
@macio_944 jednak zdecydowanie wolałabym chodzić nawet tydzień w nocy w Siedlcach niż jeden wieczór po Paryżu. Raz wyszłam w Hamburgu nocą jak byłam z koleżanką to myślałam, że zejdę na zawał
14
Kocham w Polsce to, że o godzinie 2 w nocy idę sobie przez miasto i nie boję się, że coś mi się stanie.