7

55 min gry a Pedri wygląda jakby miał na OIOM trafić zaraz...

0

Ale tych samobójów pada na tym Euro ;o

1

Pedri w swoim stylu xd

3

@Pawlak1992 Tomasz Hajto - piłka nożna i gra w kręgle na przejściu dla pieszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska weź pod uwagę, że jestem kobietą i moje przedramienie jest mniejsze od Twojego :D

0

@VegetaPolska no u mnie przedramię to 6h i tyle będę tu siedzieć.

0

@VegetaPolska ja robię całe przedramię a potem rękaw. :D przerwa na siku i kanapkę i jazda dalej

0

Za mną 2 h z 6h sesji. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych xd

2

https://tvn24.pl/poznan/gortatowo-policjanci-znalezli-zwloki-zaginionej-39-letniej-natalii-st7969474

:/
Nie wiem jak w Polsce ale w Poznaniu to była głośna sprawa ostatnich dni. Dramat

1

Brawo Czesi! Ładna brameczka

23

Człowiek odpala Francję czy Belgię i liczy na dobry mecz, a tutaj takie niepozorne drużyny dają takie emocje. :D

3

2

Brawo Gruzja!!!

43

@AlphaNumeric strzelił 8 bramek w lidze w tym sezonie, w momencie kiedy Pedri czy De Jong siedzieli w szpitalu.

2

Francja z takim składem a gra takie gówno. Niebywałe. XD wygrają po golu samobójczym.

6

Czekam aż Mbappe będzie płakał z Vinim, że on tylko chce grać w piłkę

5

Ale szmaciarskje zachowanie xD

3

Ale się zalał krwią. Nieźle :/

3

Jak wpuścimy inżynierów to za 20 lat będziemy potęgą w piłce nożnej.

2

No i bardzo dobrze. Jazda :D

3

@Arcybiskup a Niemcy Nam podrzucają inżynierów xd

0

Lukaku xD kloc nad klocami

0

@cules100pro czekam aż wyjdą wszystkie. Pierwszy sezon rozczarowujący i bez podjazdu do GoT.

5

@Aferzysta no to jak zna, to powinien wiedzieć, że ludzie mają dość Macrona i polityki przyjmowania inżynierów z Afryki :)

66

Jak piłkarze krytykowali Katar za to ile ludzi umarło podczas budowania stadionów i organizowania Mundialu to wtedy UEFA się srała, że nie mieszamy polityki do sportu. Wychodzi taki Mekambe albo inny Dembelele i sobie mówi co chce na temat wyborów. XD co to jest za gówno organizacja to jest hit.

9

Nie ma wstydu, Holandia rozregulowana wali w trybuny. Szkoda, remis był do ubrania. Brawo Polska za taką postawę

9

Ile my takich bramek tracimy to jest hit xD

3

@PatrychoO a jaaaaaak ;D
@macio_944 jednak zdecydowanie wolałabym chodzić nawet tydzień w nocy w Siedlcach niż jeden wieczór po Paryżu. Raz wyszłam w Hamburgu nocą jak byłam z koleżanką to myślałam, że zejdę na zawał

14

Kocham w Polsce to, że o godzinie 2 w nocy idę sobie przez miasto i nie boję się, że coś mi się stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?