clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner porównujesz hindusów do nich?
0
@MesQueUnClub_87 mój nr 1 zdecydowanie. :D byłam na kilkudziesięciu koncertach Hey + solowych Kasi. Mój must have w ciągu roku to 1-2 koncerty z Nosowską. Pojawiają się głosy, że moze będzie reaktywacja HEY. :')
2
@MesQueUnClub_87 cudowna piosenka. Jedna z moich ulubionych HEY. Moje najlepsze wspomnienie to Jarocin 2021, potężna ulewa podczas koncertu zespołu. Ludzie stali w tym deszczu i błocie, nikt się nie ruszył jak Kasia to śpiewała. Potem na koniec festiwalu w tym deszczu kilkanaście tysięcy ludzi wychodziło i śpiewało właśnie tę piosenkę. Ciary.
0
@marko111122 troszkę niższe kursy niż innych buków ale i tak oddaje koniec końców, że bez podatku. :D
1
@Ojciec5tkidzieci ten jak pamięta że dostałam bana xd ja nawet o tym zapomniałam
9
Jak ktoś lubi skandynawskie seriale/książki o seryjnych mordercach trzymające w napięciu to polecam ,,Kasztanowy Ludzik" na Netflixie. :) mimo, że to serial netflixowy to tego ich szaleństwa, produkcji duńskiej.
1
@escarabajo chociaż ,,Supermoce" po jakimś czasie mocno już mnie irytowały. Wolałam stare MG, a ostatni kawałek naprawdę dobry moim zdaniem to ,,I Ciebie też, bardzo". Te od 3 lat to takie meeh.
1
@escarabajo mi nie siadło ale będą tak tłuc w radio, że pewnie siądzie prędzej czy później
1
@macio_944 Biorę te co Ty na premierę na pewno+ jeśli będzie Ghost of Tsushima 2 kolekcjonerska to się skusze. :D oby to było jakoś rozłożone w czasie xD
6
@NeroTFP1 niesamowite, że Anita rzuca 10 metrów bliżej niż wtedy a i tak zdobyła medal. Jej rekordy długo nie będą pobite.
1
@Jaro1279 poleć piosenkę która zamknie mordę hejterom. Ja nigdy nie słyszałam żadnej jego piosenki więc chętnie ocenię najlepszą. :D
0
Anita na ten moment wice mistrzynią Europy. :D
3
Natalia Kaczmarek ze złotem, rekordem Polski i 3 wynikiem na świecie w tym sezonie. Brawo!!!
1
Po co on wystawiał taką jedenastkę xDDD
6
Nie no to są jakieś jaja xDXD
26
Na tiktoku trafiłam na live'a jakiegoś Ukraińca+/- 50-60 lat, który śpiewa patriotyczne piosenki z flagą bandery i jego portretem. XD napisałam, że jaki patriota taki bohater i zablokowali mi komentarze za naruszenie zasad społeczności. Cyrk na kółkach xD
15
@NeroTFP1 5 lat, śmiech na sali
23
@Mow_mi_Douglas xD okej. Jak dla mnie to te partie są tak samo złe.
30
@Mow_mi_Douglas 73% zagłosowało na PO/PiS. Nie ma ratunku, masz rację
2
@Transu96 chciałam coś powiedzieć o Twoich wątłych ramionach...
8
Trzecia Droga szybciej się skończyła niż zaczęła. XDDD
9
@kondzix2115 misje poboczne w Wiedźminie > fabuła w większości gier xD
1
@tristan87 też sobie kupię, te gazetki to taki vibe dzieciństwa :D widziałam jeszcze albumy z naklejkami ale się nie zdecydowałam
0
@Cvzx czemu nie? Takiego na początek jak najbardziej. Teraz za 3,5k był Kross Esker 4.0.
https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-4-0-ms-kremowy-czarny-polysk
Jak chciałam go kupić w sierpniu jak wchodził to kosztował 4,5.
0
@Cvzx nie myślałeś o gravelu? Ja się przesiadłam i nie żałuję
0
@Amidamaru pamiętam jak jeden tu nazwał go nowym Iniestą :v
1
@Pedri16Future jeśli przejdą przez naszą granicę nielegalnie i atakują polskich żołnierzy to owszem.
11
@adi7adi8 na świeczniku bo? XD może w końcu zacznijmy dbać o interesy POLAKÓW w ich kraju, a nie wiecznie ktoś jest ważniejszy?
2
Zrobić 50 metrów strefy od muru, zaminować, postawić znak i tylko patrzeć na śmiałków.
14
@marcin62 dlaczego nie wchodzi w grę?