0

@Szklaner porównujesz hindusów do nich?

0

@MesQueUnClub_87 mój nr 1 zdecydowanie. :D byłam na kilkudziesięciu koncertach Hey + solowych Kasi. Mój must have w ciągu roku to 1-2 koncerty z Nosowską. Pojawiają się głosy, że moze będzie reaktywacja HEY. :')

2

@MesQueUnClub_87 cudowna piosenka. Jedna z moich ulubionych HEY. Moje najlepsze wspomnienie to Jarocin 2021, potężna ulewa podczas koncertu zespołu. Ludzie stali w tym deszczu i błocie, nikt się nie ruszył jak Kasia to śpiewała. Potem na koniec festiwalu w tym deszczu kilkanaście tysięcy ludzi wychodziło i śpiewało właśnie tę piosenkę. Ciary.

0

@marko111122 troszkę niższe kursy niż innych buków ale i tak oddaje koniec końców, że bez podatku. :D

1

@Ojciec5tkidzieci ten jak pamięta że dostałam bana xd ja nawet o tym zapomniałam

9

Jak ktoś lubi skandynawskie seriale/książki o seryjnych mordercach trzymające w napięciu to polecam ,,Kasztanowy Ludzik" na Netflixie. :) mimo, że to serial netflixowy to tego ich szaleństwa, produkcji duńskiej.

1

@escarabajo chociaż ,,Supermoce" po jakimś czasie mocno już mnie irytowały. Wolałam stare MG, a ostatni kawałek naprawdę dobry moim zdaniem to ,,I Ciebie też, bardzo". Te od 3 lat to takie meeh.

1

@escarabajo mi nie siadło ale będą tak tłuc w radio, że pewnie siądzie prędzej czy później

1

@macio_944 Biorę te co Ty na premierę na pewno+ jeśli będzie Ghost of Tsushima 2 kolekcjonerska to się skusze. :D oby to było jakoś rozłożone w czasie xD

6

@NeroTFP1 niesamowite, że Anita rzuca 10 metrów bliżej niż wtedy a i tak zdobyła medal. Jej rekordy długo nie będą pobite.

1

@Jaro1279 poleć piosenkę która zamknie mordę hejterom. Ja nigdy nie słyszałam żadnej jego piosenki więc chętnie ocenię najlepszą. :D

0

Anita na ten moment wice mistrzynią Europy. :D

3

Natalia Kaczmarek ze złotem, rekordem Polski i 3 wynikiem na świecie w tym sezonie. Brawo!!!

1

Po co on wystawiał taką jedenastkę xDDD

6

Nie no to są jakieś jaja xDXD

26

Na tiktoku trafiłam na live'a jakiegoś Ukraińca+/- 50-60 lat, który śpiewa patriotyczne piosenki z flagą bandery i jego portretem. XD napisałam, że jaki patriota taki bohater i zablokowali mi komentarze za naruszenie zasad społeczności. Cyrk na kółkach xD

15

@NeroTFP1 5 lat, śmiech na sali

23

@Mow_mi_Douglas xD okej. Jak dla mnie to te partie są tak samo złe.

30

@Mow_mi_Douglas 73% zagłosowało na PO/PiS. Nie ma ratunku, masz rację

2

@Transu96 chciałam coś powiedzieć o Twoich wątłych ramionach...

8

Trzecia Droga szybciej się skończyła niż zaczęła. XDDD

9

@kondzix2115 misje poboczne w Wiedźminie > fabuła w większości gier xD

1

@tristan87 też sobie kupię, te gazetki to taki vibe dzieciństwa :D widziałam jeszcze albumy z naklejkami ale się nie zdecydowałam

0

@Cvzx czemu nie? Takiego na początek jak najbardziej. Teraz za 3,5k był Kross Esker 4.0.
https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-4-0-ms-kremowy-czarny-polysk
Jak chciałam go kupić w sierpniu jak wchodził to kosztował 4,5.

0

@Cvzx nie myślałeś o gravelu? Ja się przesiadłam i nie żałuję

0

@Amidamaru pamiętam jak jeden tu nazwał go nowym Iniestą :v

1

@Pedri16Future jeśli przejdą przez naszą granicę nielegalnie i atakują polskich żołnierzy to owszem.

11

@adi7adi8 na świeczniku bo? XD może w końcu zacznijmy dbać o interesy POLAKÓW w ich kraju, a nie wiecznie ktoś jest ważniejszy?

2

Zrobić 50 metrów strefy od muru, zaminować, postawić znak i tylko patrzeć na śmiałków.

14

@marcin62 dlaczego nie wchodzi w grę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?