clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson nie, to raczej uraz mechaniczny bo wskakiwał na łóżko dość wysokie i spadł. :/ ma 13 lat, zawsze był żywiołowy, codziennie 8-10 km spacerów a teraz tyle co przed blok.
2
Mój ukochany piesek zaniemógł trochę i nie może chodzić (czekamy na morfologię i prześwietlenie) i dziś poszłam sama na spacer w miejsca gdzie zawsze chodzę z Nim. :/ dziwne uczucie, nie polecam. Mam nadzieję, że jeszcze na nie jeden spacer pójdziemy razem bo dramat.
1
@tristan87 z tego co słyszałam, to miał się ogolić na łyso a potem zmienił zdanie.
0
@Sysia11 to, że jest niestabilny w uczuciach i myśli inną częścią ciała nie znaczy, że jest złym ojcem. Więc może nadaje się by mieć rodzinę, w sensie właśnie dzieci. Co do partnerek to myślę, że są po prostu cwane i tyle.
1
@Ojciec5tkidzieci obejrzałam dziś wywiad z Wojtkiem Szczęsnym i straciłam resztki szacunku do Wojewódzkiego, o ile jeszcze jakieś miałam :)
55
@DLFCB uśmieszek Urszuli mówi wszystko. Oderwana od rzeczywistości idiotka. Oczywiście nie pani Zajączkowska.
0
@PizzerMan pamiętam jak Ci wpłacałam to był niecały tysiąc bodajże. Powodzenia :)
0
@LionelM95 przy karczmie 7 kotów jest tablica i tam powinno być to zadanie do przyjęcia
0
@LionelM95 a byłeś przy tej specjalnej tablicy aktywować te zadanie?
1
@TaleOfUs tak, szukamy też za granicą
1
@Lionel_Messi10 dziękuję. Na ten moment będzie wypis do domu, bo nie ma już możliwości leczenia.
1
@Yamal_Williams obojętnie, może jechać nawet na koniec Polski. Mieszkamy w Poznaniu ale to nie problem...
53
Pewnie szansa marna, ale może akurat. Trzeba wierzyć w cuda. :(
Znacie może jakiegoś mega dobrego hepatologa, który zajmuje się przypadkami beznadziejnymi? Przyjaciółka po przeszczepie szpiku ma niewydolną całkowicie wątrobę, żadne leczenie nie działa a przeszczep wątroby ją zabije... Proszę o pomoc jeśli znacie :(
1
@yzyr zgłosi się sponsor i przy tylu obserwacjach idzie potężna kasa za post na insta
1
To teraz Real ma więcej męczenników dotkniętych rasizmem. Do Viniego dołączają Francuzi
1
@Rastafarnianin no ale jak miałam poniżej 20 to też grałam w gry. Nie wygaduj mi wieku :D
0
@Rastafarnianin a jak ja jestem dziewczynką i gram w gry a nie śledzę social mediów? To jestem niezniszczona :D
8
@Lucyfffer jak dla Ciebie to jest źle technicznie wykonany tatuaż to chyba Ty jesteś po kracie żubra i to nie jednej. Nie ośmieszaj się xD
1
@VegetaPolska cały rękaw jest topka, jeszcze tematyka też mi bliska. Planujesz może jeszcze coś? Ja po ostatniej sesji 6,5 już jestem myślami na następnej.
1
@VegetaPolska wygląda mega spoko. Widać dobrą rękę tatuażysty. :D siedzi!
0
@draxidox za 50 lat nie będzie Europy.
4
@kamiVeB szkoda, że jego przygoda z Barceloną tak się skończyła. Nie mogę tego przeboleć.
2
@Matheu12 mnie pierwszy sezon tak wynudzil, że sobie dałam spokój xd
18
Fajnie, że Leo ,,na stare lata" ponabijał tych trofek z reprezentacją. Zasłużył na to a teraz już nikt nie podważy jego wielkości.
1
Jakby wzięli Jacka DużąŁydę to by wygrali, w końcu to nowy Iniesta według jednego użytkownika tej strony.
0
@Kgorecki2500 żeby co 2 sezony chociaż jeden się respił. :D
13
Yamal, Pedri, Gavi, Cubarsi, Fermin, Balde (?), Fort. Nie zepsujmy tego. :( mamy super młodych chłopaków.
4
Rekin Mistrzem Europy. :D
0
@pt9 no może nie 20 ale 25 już tak :D najlepszy zakolak na świecie. :)
23
Ale jak pokazali Iniestę to zakłuło w serduszku. :( to boli inaczej, kiedy widzisz jak Twój idol piłkarski się starzeje