6

@LjakRoberciik raczej Swarzędz, w Poznaniu ostatnio spokój o dziwo :D
@Comentateiro na szczęście sprawca złapany ale i tak trochę strach

7

Pojechałam w odwiedziny do koleżanki pod Poznań i akurat ktoś na tej ulicy został dźgnięty nożem. :/ jeszcze nie przeżył.

6

@messi33 lubię nikogo
Nie lubię wszystkich

1

@norbi77 ostatnio jechałam w jednym autobusie z ludźmi którzy jechali na podpoznańskie dni miasta, też były jakieś koncerty. Byli ostro wypici ale ,,na wesoło", więc chociaż tyle że nie było agresora.

0

Kupiłam z moją ekipą najnowszego Outlasta Trials, który pozwala na rozgrywkę w coopie w 4 osoby. Jako fanka 1 części jestem bardzo zadowolona. Co do straszności ciężko stwierdzić, bo ogólnie nie boje się gier i filmów (wyjątkiem gdzie podskakiwałam to Outlast w słuchawkach, grany w nocy xD) ale jak najbardziej mogę polecić. Bardziej niż straszne, to niektóre rzeczy są tak obrzydliwe, że dramat :D wiadomo, że w coopie to najstraszniejszy horror byłby bekowy ale momentami można się zaskoczyć. Mamy jednego kolegę który się bardzo boi, więc... XD polecanko. Jakby ktoś chciał a nie ma z kim zagrać to chętnie popykam. :)

1

@Lucyfffer u mnie graliśmy na takim boisku na ogromnym placu zabaw który się nazywał ogród jordanowski. O 21 zamykany, pilnowany przez takiego woźnego więc było mega bezpiecznie. Boisko na początku było asfaltowe, w potem pierwsza sztuczna trawa. ,,Trawa", jak się wywaliłeś to nogi do krwi zjechane bo to przypominało niski dywan z piachem ale grało się cudownie. Zegarek w plecaku by wiedzieć która godzina ale najczęściej szło się do domu jak zamykali. Ech :(

1

@JimMorrisonFCB świetna rola, polecam :)

3

@Lucyfffer i nie przeszkadzało to, że na dworze jest +30 stopni, cały dzień się biegało za piłką, a teraz wracam ze sklepu i mam dość. XD parę złotych od mamy na picie (a w zasadzie potrzebna była potem duża butelka do kranówy). No i ,,gramy na stare czy nowe?". Cudowne beztroskie czasy.

0

@bartekvisca dodatek do Cyberpunka jest na poziomie dodatków do Wiedźmina. Majstersztyk

3

Jak ktoś lubi thrillery to polecam film GAD na Netflixie. W roli głównej Benicio del Toro, film nowy bo z 2023. :) trochę zagmatwany i trzeba uważnie oglądać.

1

@NeroTFP1 teraz wchodzi bodajże jutro do kin ,,Kod zła" zapowiada się mega i wybieram się do kina.

0

Postawione 150, że Anglia zdobędzie ME, czyli pewnie Hiszpania wygra. Oby, oby! Vamosss :D sytuacja win to win

13

Coś mi się wydaje, że inżynierowie mogą dziś zdemolować trochę francuskich ulic. :D

25

Niech w końcu wygra football. Oby Hiszpania zdobyła to ME. Mam dość oglądania zwycięstw drużyn po jakichś fartownych, przepchanych meczach albo po błędach sędziowskich. Vamos!!!

0

@agaFCB trochę dystansu. XD mnie to bawi

0

@Sezam tylko to znaczy, że najbardziej irytujący człowiek w Realu ją zdobędzie.

32

Mbappe przeszkadzała maska, sytuacja polityczna we Francji, koledzy z zespołu. Wszystko :)

7

Francuzi to niech się cieszą bo z takim graniem ten półfinał to i tak dużo. Brawo Hiszpania!!!

1

Ktoś wie czemu na Cucurelle tak gwiżdżą?

1

@Bocheno1 nie wiem, wnioski niech każdy wyciągnie sam :D

5

Francji piłkarze sami czarni praktycznie, a kibice sami biali na trybunach. XD

10

Jerzy Stuhr to jeden z moich ulubionych aktorów. Pomijając to co robił w życiu prywatnym, wielka wielka szkoda. Tak mi przykro, najpierw Siara teraz Ryba. ;(

0

@Uukasz_93 ja tam noszę przy sobie gaz policyjny, całe szczęście (chyba) w Polsce jeszcze nie dostanę za to mandatu. Chory świat

0

@Kvothe07 no nie widzi mi się zmieniać builda pod bossa xd mimo że tych łez mam mnóstwo. Też czytałam, że tarcza i włócznia, bo nie da się zrobić uników jego ataków w drugiej fazie, tylko trzeba je blokować

0

@mordini123 mam taki sentyment do tego teleturnieju, zawsze oglądałam wszystkie odcinki z śp. dziadkiem, dziadek odszedł i w tym roku skończyła się Awantura o Kasę. Potem gdzie tam oglądałam jeszcze powtórki ale to nie to samo. Bardzo mnie to cieszy :D

0

@Kvothe07 ja już wykosiłam wszystkich bossów z podstawki i dodatku został tylko on. :( nie mam już co zwiedzać...

2

@Jakchcesz u mnie najgorzej było chyba z Mesmerem ale w końcu padł, inni mega łatwo mi poszli a tutaj to po prostu jakaś kaszana :D
@Objectivo ze smokami będziesz miał dużo zabawy ^^

7

@draxidox mam ciary żenady jak to widzę xD

2

From Software ostatnim bossem z dodatku do Elden Ring zrobiło niezłego psikusa graczom. Tak jak przy niektórych było trudno, bo sam dodatek jest dość wymagający to na ten moment nie mam kompletnie nadziei na skończenie tej gry i ubicie ostatniego bossa. Wydaję mi się, że z wszystkich soulsów najbardziej niesprawiedliwy i niedostosowany do mechanik gry. Ktoś jeszcze się męczy z dodatkiem Elden Ring? :D

0

@adi7adi8 we Francji chyba najbardziej to widać niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?