clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy paralita z nr 7 zagra w następnym meczu. XD
3
No i po co człowiek się łudził xzdddd
0
Ronaldo to kupę w majtkach ma, bo jak wygrają to mu się upiecze xD
0
A mogło być tak pięknie jakby strzelił to 1 na 1...
0
@ranger3120 dziękuję:D
2
Ronaldo to paralita i tyle w temacie. Nic nie zostało z piłkarza którym był i im wcześniej sobie zda z tego sprawę tym lepiej dla reprezentacji.
0
Kupon na 450 zł a ten dziad nie strzela. Dramat
0
Postawiłam dwa wyniki dokładne, że Francja wygra 1:0 po kursie 7.0 i weszło i teraz Portugalia musi wygrać 1:0 i + 430 zł na koncie. Oby, oby :D
3
Po fazie grupowej to chyba Hiszpania tylko nie zawiodła. Grali dobrze w 3 meczach i na ten moment chyba są faworytami
0
@JohnA u mnie kupon do kosza przez 1 rożnego. Boli:D
1
Dla takich chłopaków warto oglądać to Euro. Na pewno nie dla tych gwiazdorów z Francji, Belgii czy Anglii. Brawooooo :D kocham taki football
1
@macio_944 odkąd gra w tej śmiesznej lidze to nawet jego wpadki już mnie nie cieszą :/ coś się skończyło bezpowrotnie.
5
Macie jakiś zespół który słuchacie od wielu wielu lat i Wam się nie nudzi? Np od 10 roku życia do teraz? U mnie to Marilyn Manson którego tłukę już 20 lat i nie nudzi mi się ani trochę, potem HEY z Nosowską jakoś 17-18 lat. Mówię o takim słuchaniu praktycznie codziennie/przy każdej okazji.
3
Madryciok w masce wyjaśniony
9
Ale że Austria wyjdzie z 1 miejsca... Nikt chyba nie podejrzewał. Oby tak się to skończyło
0
Najwięksi frajerzy Euro. XD
3
@macio_944 starość nie radość macio. Też to pamiętam :(
0
@JohnA ja się przerzuciłam na różne powyżej 8,5 lub 9,5. Trzy meczyki, kurs rzędu 7-8 i za 2 dyszki wchodzę.
0
@KrwawiaceoczyVEB a jakie stawki grasz? Ja przyznam się, że na LM to potrafiłam rzucić i 200 zł, a tutaj 10-20 zł max. XD kompletnie nie czuję tych meczów. Na LM zarobiłam w tym sezonie 3k, a tutaj 200 zł na razie. Przepaść :D
1
Jak graczom u buka idzie na tym Euro? Powiem Wam, że u mnie od początku Euro +200 zł, ale i tak uważam, że idzie słabo. Teraz się odegrałam na rzutach różnych ale ogólnie lipa.
1
@marcin62 ja wiem, że dziś odpaliłam dodatek i w tej pierwszej lokacji miałam takie ŁOOOO :D no i na łeb dostałam od pierwszego bossa, niestety tylko pół h pograłam ale jutro przysiade
0
Żenujący mecz, szczególnie końcówka. Sędzia też dołożył swoje do odbioru tego widowiska. W ogóle jakoś te ME jest dla mnie rozczarowaniem i już nie chodzi o postawę Polski.
0
@marcin62 jak duża część osób nie ogarnęła, że żeby odpalić dodatek trzeba pokonać Radahna i Mohga
5
Człowiek myślał, że po żenującym sędziowaniu w La Liga i LM chociaż ME będzie trzymało poziom, a tylko dalej się irytuje. XD
2
Walimy Francję na łeb i wychodzimy z grupy
^^
2
To są jakieś jaja xD serio
2
Obrona to jest katastrofa. Inaczej nie da się tego ująć.
0
Brawo Krzysiek jazda z Nimiiii
1
Ale paździerz w obronie :/ nasi dramatycznie zestresowani
2
Zrobienie tatuażu na pół ręki w upał to nie był dobry pomysł. XD