4

@Ojciec5tkidzieci też tego nie rozumiem, tym bardziej, że dziecko miało kapok. Szok termiczny i utonęli, bo nie wierzę że wskoczyli i nie umieli pływać.

0

Gdyby nie Huber i Leon to bylibyśmy w dupie xD

4

Gdyby nie Huber to by nie było tie-breaka, a i teraz daje Nam przewagę.

7

Jak Kurek wyjdzie na tie-breaka to jedno wielkie XD.

0

W końcu zmiana... Jakiś set za późno.

1

Nie no Kurek xD serio?

2

@Michael24 a Fornala bez nogi wziął xD który i tak nie gra

0

Huber świetna zmiana. Jeszcze tylko Kurka zmienić i może się uda w tie-breaku. Gramy w jednego mniej z Bartoszem ;(

0

@MesQueUnClub96 grałeś kiedyś w siatkówkę?

5

Kurek widzę nie do zmiany. XD nie czaję tego, nasi środkowi super sobie radzą a boki to tragedia. Zmiany, zmiany

1

@Azi myślę, że koło ch*ja jej to lata :D

1

Jak nie liczą źle punktów, to w ogóle ich nie pokazują... XD

1

Po tym co nasze panie dziś wyczyniały z Chinkami pewnie od jutra ceny na Aliexpress do góry xD

0

@tbas Igę ewidentnie wybiła z rytmu przerwa medyczna Chinki.

0

@FCB_dimiC luzik :D

0

@FCB_dimiC bo lepiej wygrać w meczu, a nie po kontuzji zawodnika.

0

Czyżby Chinka też już po meczu z Igą? Byłoby szkoda

3

Nasza tak jej przywaliła że szpadę zgięła hahahahaaha

0

Co ona zrobiłaaaaaaaaaaaaaaaa

1

To niezły kurła realizator

0

Jarecka chyba nasza najlepsza zawodniczka. Oby się udało!

0

Dawaj Martyna!!!!

0

@agaFCB owszem, trenowałam. Zawsze na każdej płaszczyźnie daje się z siebie wszystko. Czy to były szkolne zawody czy w klubie. :) przez 11 lat trenowałam siatkówkę i zawsze chce się wygrać wszystko, nawet zwykłą gierkę na wfie.

0

@zadafcb dramat xD

0

Nie da się zrobić zmiany? Tyle punktów straciła

0

@agaFCB XD rozumiem, że nigdy nie trenowałaś niczego skoro tak mówisz. Chłop ma szansę zrobić więcej niż jeden medal to chce to zrobić.

1

@speed1 ciekawe co powiedzieli by zwolennicy jakby nagle Kurek i Leon poczuli się kobietami i walili bomby w ataku przeciwko kobietom. :D

0

38 stopni odczuwalne w Paryżu. Pytanie czy Chinka wytrzyma na takiej intensywności cały mecz w takiej temperaturze? Iga da radę :D

1

@marcin62 niestety nie :(

6

Wasze top 3 osób, które chcecie by zdobyły medal?
1. Iga Świątek złoto
2. Anita Włodarczyk obojętnie jaki krążek
3. Natalia Kaczmarek brąz

Iga to wiadomo, uwielbiam tę dziewczynę i widzę ile dla Niej waży orzełek na piersi. Dla Anity medal olimpijski po kontuzjach, słabszej formie, wieńczący pięknie karierę sportsmenki. No i Natalia Kaczmarek za pobicie rekordu Polski, bardzo jej kibicuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?