clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bartekvisca ta gra po której życie gracza już nie jest takie samo. Powodzenia
0
@cules100pro może i widoczki będą spoko ale Ubisoft nadal robi twarze które wyglądają jak po wylewie. Zero mimiki i emocji, stąd te postacie są bez wyrazu. Co ciekawe 10 lat temu Ubi nie miało takiego problemu...
7
Remis z Francją na ME to nie przypadek.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Mame nie teraz, ruszyła probieżówka
0
@A4ron 3.20 mi siadło
13
W końcu jakiś syf w Madrycie a nie u Nas. Miła odskocznia jak u somsiada problemy. XD
1
@PatrychoO w każdej lokalizacji mieć skończoną sekretną, ukończenie tego poszukiwacza i coś tam jeszcze. Jak ktoś ,,lizał" ściany to bez problemu wszystko ogarnął, a walka z ukrytym bossem jest najbardziej spektakularna ze wszystkich :D
1
@PatrychoO no, do Pagody musisz iść i odblokowuje się dodatkowy Boss :D ale nie wiem czy wszystkich loongów nie trzeba mieć pokonanych
1
@PatrychoO no właśnie w sekretnym walczysz xd ukryte zakończenie to dla mnie prawdziwe zakończenie gry, bo podstawowe jest bez sensu. :)
1
Skończyłam już Wukonga z wszystkimi zakończeniami i cisnę NG+ na platynę i jak dla mnie ta gra to GOTY. Cudowna zabawa, graficznie super, optymalizacja trochę gorzej ale nie jakoś tragicznie. Mocne polecanko, Chińczycy odrobili pracę domową a w przyszłym roku podobno zapowiedź dużego DLC.
0
@Kgorecki2500 w Poznaniu mam Piri Piri i nie wiem jak gdzie indziej ale dupy nie urywa, szczególnie jakość mięsa xd
4
@MesQueUnClub96 dlatego trzeba lubić samego siebie i lubić spędzać czas z samym sobą.
0
@marcin62 może w końcu producenci gier przejrzą na oczy i skończy się gadanie, że gracze nie chcą gier single player :D
5
@gaucho104 Giba (siatkówka mężczyzn)
0
Jak tak wszyscy o koszulkach, to jakie są Wasze ulubione z tych co posiadacie? Moja zdecydowanie to różowa z ostatniego sezonu Messiego z jego nazwiskiem z tyłu. Jakoś mam mega sentymentem, te zielone wstawki mega mi się podobają i chyba najwięcej razy ją zakładałam.
3
@Arden bo jak czarny dobrze kopie piłkę to biega po boisku, a nie stoi w miejscu :D
0
@cules100pro obecnie po Wukongu to Phantom Blade Zero, GTA VI, Gothic Remake i Death Stranding 2
5
Pójście na grób osoby z którą się znasz ponad połowę życia, która była jak rodzina i z którą spędzało się większość wolnego czasu... Boli inaczej. Nie życzę tego nikomu. Pożegnania, potem pogrzebu a na koniec tej pustki. Inny wymiar bólu.
0
@Lucyfffer ja ostatnio zagrałam za 5 zł do wygrania 250, ostatni mecz Sevilla vs Villareal 1X, a w 90 minucie postawiłam kontrę, że Villareal wygra i wpadło 500 zł zamiast 250. 8 zdarzeń na kuponie :D trzeba kontrolować sytuację
1
@MESSIah16 nie wiesz tego. :) o Messim też nikt nie myślał, że będzie aż takim goatem.
1
@Marian_Pazdzioch w tym roku kilka tysięcy na plus więc nie narzekam. Gram zazwyczaj za 10-20 zł, max 100 zł.
1
@Kgorecki2500 tak samo jak idą przelewy do buka może być problem z kredytem ^^
1
@Lucyfffer miałeś taki kupon i nie zrobiłeś kontry chociaż na 2-3 stówki? :D
4
Jakiś inżynier widzę kobiety obmacywał w Sopocie i szybko został wyjaśniony. Satysfakcjonujący filmik :)
1
@Zoker polecam Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist Brotherhood. Dużo jest perełek ale faktycznie AoT to arcydzieło.
4
Obrońcy umieją grać i Mekambe nie wie co się dzieje, do tego rasistą na skrzydle i pograne
0
@tomek8756 spoko, ja już włączyłam i wyłączyłam dostateczną ilość razy. Czekamy na 2:1
3
@macio_944 dodam pikanterii tym, że jeszcze postawiłam 2 dyszki na zwycięstwo Realu
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@macio_944 dzięki macio, fajny jesteś
30
Vini na łbie był gotowy położyć zdechłego skunksa tylko żeby się wyróżnić na tle żółwia. :D