5

@bartekvisca ta gra po której życie gracza już nie jest takie samo. Powodzenia

0

@cules100pro może i widoczki będą spoko ale Ubisoft nadal robi twarze które wyglądają jak po wylewie. Zero mimiki i emocji, stąd te postacie są bez wyrazu. Co ciekawe 10 lat temu Ubi nie miało takiego problemu...

7

Remis z Francją na ME to nie przypadek.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Mame nie teraz, ruszyła probieżówka

0

@A4ron 3.20 mi siadło

13

W końcu jakiś syf w Madrycie a nie u Nas. Miła odskocznia jak u somsiada problemy. XD

1

@PatrychoO w każdej lokalizacji mieć skończoną sekretną, ukończenie tego poszukiwacza i coś tam jeszcze. Jak ktoś ,,lizał" ściany to bez problemu wszystko ogarnął, a walka z ukrytym bossem jest najbardziej spektakularna ze wszystkich :D

1

@PatrychoO no, do Pagody musisz iść i odblokowuje się dodatkowy Boss :D ale nie wiem czy wszystkich loongów nie trzeba mieć pokonanych

1

@PatrychoO no właśnie w sekretnym walczysz xd ukryte zakończenie to dla mnie prawdziwe zakończenie gry, bo podstawowe jest bez sensu. :)

1

Skończyłam już Wukonga z wszystkimi zakończeniami i cisnę NG+ na platynę i jak dla mnie ta gra to GOTY. Cudowna zabawa, graficznie super, optymalizacja trochę gorzej ale nie jakoś tragicznie. Mocne polecanko, Chińczycy odrobili pracę domową a w przyszłym roku podobno zapowiedź dużego DLC.

0

@Kgorecki2500 w Poznaniu mam Piri Piri i nie wiem jak gdzie indziej ale dupy nie urywa, szczególnie jakość mięsa xd

4

@MesQueUnClub96 dlatego trzeba lubić samego siebie i lubić spędzać czas z samym sobą.

0

@marcin62 może w końcu producenci gier przejrzą na oczy i skończy się gadanie, że gracze nie chcą gier single player :D

5

@gaucho104 Giba (siatkówka mężczyzn)

0

Jak tak wszyscy o koszulkach, to jakie są Wasze ulubione z tych co posiadacie? Moja zdecydowanie to różowa z ostatniego sezonu Messiego z jego nazwiskiem z tyłu. Jakoś mam mega sentymentem, te zielone wstawki mega mi się podobają i chyba najwięcej razy ją zakładałam.

3

@Arden bo jak czarny dobrze kopie piłkę to biega po boisku, a nie stoi w miejscu :D

0

@cules100pro obecnie po Wukongu to Phantom Blade Zero, GTA VI, Gothic Remake i Death Stranding 2

5

Pójście na grób osoby z którą się znasz ponad połowę życia, która była jak rodzina i z którą spędzało się większość wolnego czasu... Boli inaczej. Nie życzę tego nikomu. Pożegnania, potem pogrzebu a na koniec tej pustki. Inny wymiar bólu.

0

@Lucyfffer ja ostatnio zagrałam za 5 zł do wygrania 250, ostatni mecz Sevilla vs Villareal 1X, a w 90 minucie postawiłam kontrę, że Villareal wygra i wpadło 500 zł zamiast 250. 8 zdarzeń na kuponie :D trzeba kontrolować sytuację

1

@MESSIah16 nie wiesz tego. :) o Messim też nikt nie myślał, że będzie aż takim goatem.

1

@Marian_Pazdzioch w tym roku kilka tysięcy na plus więc nie narzekam. Gram zazwyczaj za 10-20 zł, max 100 zł.

1

@Kgorecki2500 tak samo jak idą przelewy do buka może być problem z kredytem ^^

1

@Lucyfffer miałeś taki kupon i nie zrobiłeś kontry chociaż na 2-3 stówki? :D

4

Jakiś inżynier widzę kobiety obmacywał w Sopocie i szybko został wyjaśniony. Satysfakcjonujący filmik :)

1

@Zoker polecam Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist Brotherhood. Dużo jest perełek ale faktycznie AoT to arcydzieło.

4

Obrońcy umieją grać i Mekambe nie wie co się dzieje, do tego rasistą na skrzydle i pograne

0

@tomek8756 spoko, ja już włączyłam i wyłączyłam dostateczną ilość razy. Czekamy na 2:1

3

@macio_944 dodam pikanterii tym, że jeszcze postawiłam 2 dyszki na zwycięstwo Realu
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

3

@macio_944 dzięki macio, fajny jesteś

30

Vini na łbie był gotowy położyć zdechłego skunksa tylko żeby się wyróżnić na tle żółwia. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?