clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Od 1,5 roku śpię większość roku przy otwartych na oścież drzwiach balkonowych. Powyżej 10 stopni w nocy jak jest, to drzwi są maksymalnie otwarte. Łóżko mam przy właśnie drzwiach więc śpię praktycznie jak na balkonie. :D grubsza kołdra, nakrycie się pod uszy i nigdy w życiu się tak nie wysypiałam jak od tego momentu. Czasem człowiek obudzi się z lodowatymi nogami ale trudno. Od tego czasu nie dość, że lepiej mi się funkcjonuje, co noc praktycznie mam mega mocne sny i do tego nie choruję. Polecam. Takie morsowanie podczas spania :D
3
@PatrychoO nie kupować na premierę, ba - nie kupować wcale. :D
5
@Ojciec5tkidzieci Biedroń to się nadaje do tarcia chrzanu... Albo bicia mamy
0
@KamQiX bo ciągle popełnia te same błędy od lat?
0
@KamQiX może nie przepraszać na kolanach ale wyciągnąć jakiekolwiek wnioski by wypadało. Jakbyś w robocie przez 10 lat popełniał ten sam błąd przez który pracodawca jest stratny to powodzenia. XD
0
@Rewolucja123 zostaw już te taktyki w spokoju. Ter Stegen nie powinien tak podawać, jego wina, tyle. Wywalił kolegę na minę, a sam Garcia spanikował i zrobił co zrobił ale takie podanie nigdy nie powinno pójść w jego stronę.
4
Słuchaj Wojtek, głupia sprawa... Dzwoń tam Robert :)
8
@Culer9002 nikt nie skreśla drużyny tylko bramkarza
1
@abram3k śmiechnięte, +1
0
Ansu Fati. Nie zdziwię się jak strzeli xd
8
Ale co żeśmy się po paru meczach łudzili, że w końcu coś się zmieni - nikt nam tego nie zabierze. Vamos:D
0
Nie dość, że Barcelona gra taką srakę to jeszcze sobie człowiek przypomni jak go C+ goli na tę LM. XD zapowiada się wyborna edycja Ligi Mistrzów
1
@budel17 bo on się nie rzuca jak jest strzał sprzed pola karnego, a jak ma się nie rzucać bo na refleks to się rzuca. Nowa szkoła bramkarska :D
11
Zawsze jeden zawodnik Nam zesra mecz. XD
0
Wojtasa Szczęsnego trzeba ściągnąć z emerytury do Barcy
0
Marc proporcjonalnie im więcej włosów na głowie tym gorsza forma. XD
2
Może być najlepszy trener na świecie ale przychodzi LM i naszych odcina z pełną pieluchą.
2
@MesQueUnClub96 mówiłeś, że nie ma co się bać Bayernu :D a tu proszę
1
Ale Marc go wywalił na minę. Po co takie granie jak nie jest pewny... Jprdl
0
@KrisVEB81 odpalę niedługo konsole i odezwę się do Ciebie priv, jak grasz na PS5 to możesz pisać na PSN: KarolinaLula
5
Barszczyk z uszkami we wrześniu? Top! :D
0
@KrisVEB81 nie, nie trzeba ulepszać duchów tylko trzeba zdobyć wszystkie. Czyli praktycznie wszystkie trofea co masz związane są z farmieniem różnych rzeczy by w końcu wpadło. Jak będziesz farmił to załóż sobie złotego karpia wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że coś wypadnie.
2
No i City położyło kupon na 3 stówki. Ech :|
1
@KrisVEB81 ja przechodziłam 3 razy bo pierwszy raz bez poradnika. Tak naprawdę skup się na zdobywaniu dodatków do napojów itd które wpadają z farmienia różnych rzeczy, roślin. Mi jakiś pas z zabijania tego wężo-tygrysa to wpadł po 2h... Jak odpalisz NG+ to automatycznie wpadną dwa trofea. Tak naprawdę jeśli robiłeś dodatkowe lokacje to nie będziesz musiał przechodzić 3 razy, bo powinno Ci starczyć materiałów by wytworzyć wszystkie bronie i stroje. Jak masz jakieś pytania jeszcze to wal śmiało, mnie mega ta platyna zmęczyła ze względu na farmienie
1
@Kidd ja chciałam jechać z Poznania ale dostałam info, że ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców nie wpuszczą mnie :/ nie wiem czemu tak, może coś się zmieniło od 3 dni
2
@Uukasz_93 nie ma ludzi honorowych w polskiej polityce. Myślałam, że to oczywiste :D
0
@KrisVEB81 ooo, kolega widzę robił ukryte zakończenie. Walka epicka, to prawda. Szczególnie zakończenie. Niby nic ale robiło wrażenie. Ja już po platynie, która mega mnie wymęczyła xD
0
@Michael24 ale ta opłata niestety jest za uruchomienie dodatkowych kanałów, 4 bodajże. Też musiałam zapłacić ale pan w punkcie mi obiecał, że przy przedłużaniu umowy obniżą mi cenę. No ciekawe. XD
0
@MesQueUnClub96 Bayernu trzeba się obawiać zawsze odkąd dostaliśmy od nich 8:2
0
@barcelonaLM my z Messim na boisku dostaliśmy niewiele mniejszy łomot ^^