clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska mi też się zachciało xD a grałam 5 razy, do tego czytałam wszystkie książki, mam figurki Geralta i Yennefer i ogólnie fioła na tym punkcie, odpalam się nawet jak usłyszę soundtrack z gier a tutaj takie pytanie poniżej pasa... #TeamYen
1
"Z moich snów uciekasz nad ranem
Cierpka jak agrest słodka jak bez
Chcę śnić czarne loki splątane
Fiołkowe oczy mokre od łez..."
:') obudzili mi znów fazę na Wiedźmina
1
@FcPortoFan1999 oczywiście. Nawet w piosence Wilcza Zamieć padają te słowa, Geralt wielokrotnie o tym mówi. To podstawowa informacja dla każdego kto grał w grę i czytał książki. :( ,,szukam czarodziejki odzianej w czerń i może to zabrzmi głupio ale pachnie bzem i agrestem...".
3
Bez i agrest! :D
6
Uważam, że urzędy powinny być czynne jedną sobotę w miesiącu. Co Wy na to? :D teraz jak coś w urzędzie człowiek chce załatwić bo wolne trzeba mieć albo się zwalniać z pracy...
0
@marcin62 no i remaster zaliczył gorszy start niż Concord. Nigdy się nie nauczą, to samo będzie z Horizonem
3
@Kgorecki2500 powiedzmy sobie szczerze, napisałeś ten komentarz by móc pocałować Gomeza w dupę
0
@okiemtypera_lucaxx95 zobacz Atak Tytanów :D
0
@Tasde a skąd wnioski, że mój ojciec się nie zabezpieczył? Jest bardzo wysoko ubezpieczony, ma dwie polisy na życie, momencie przejścia na emeryturę dostanie łącznie z 250 tysięcy. Do tego wysoka emerytura i tyle, ale nie Tasde z La Rambli mówi, że ma sie przebranżowić w razie co. Tak btw. jestem kobietą. Umiesz liczyć licz na siebie, można sobie odkładać hajs, założyć polisę, wysoko się ubezpieczyć na wypadek choroby itd co też mój tata z mamą uczynili, a nie pracowanie do śmierci. :)
0
@Faro zapłacenie jej to de facto przyznanie się do winy.
0
@Tasde śmieszny jesteś z tym żeby się w czymś innym wyspecjalizować. XD może niech wrócą do roboty policjanci którzy po 15 latach służby jako młode byki przechodzili na emeryturę, a nie chcesz na siłę zmieniać ludzi którzy całe życie robią jedną rzecz. Już pomijając fakt zarobków, gdzie ojciec jako kierowca zarabia 13-14 tys, to jaki zawód nauczony na szybko da mu takie zarobki? Informatykiem raczej nie zostanie ani menagerem. Niech będą zawody które przechodzą na emeryturę wcześniej, zawody szkodliwe, a pani która w urzędzie pierdzi w stołek to niech sobie tam siedzi nawet do 100tki.
9
@Tasde powiedz to mojemu ojcu który ma 58 lat, od 38 lat pracuje jako kierowca tira, że ma jeszcze pracować do 67. ^^ tacy co na dupie siedzą w urzędach to może chce im się pracować tyle. Zresztą, kilka moich ciotek przeszło ostatnio na emeryturę, to każda pracuje. Kolega mojego ojca przeszedł na emeryturę w wieku 65 lat bo już zdrowie nie pozwalało mu na prowadzenie ciężarówki, nie spanie w nocy czy refleks już nie ten. Rozumiem, że na te dwa lata miał się przebranżowić albo kogoś zabić na ulicy? Mnóstwo jest takich zawodów, że 65 lat to już mega dużo niestety.
0
@MesQueUnClub_87 tak jak mówi Rast, tylko edycja cyfrowa i nie zapowiada się na płytę, tak jak w przypadku np Alana Wake. :/ dlatego się wahałam by brać na premierę ale nie żałuję :D
2
@Rust_Cohle cieszę się, że podoba Ci się mój hiszpański
1
@Rust_Cohle nie pije ale dodatkowym sosem w kebsie nie pogardzę Rast
1
@Kidd ja tam tylko Ksiazula oglądam bo to kontent który mnie interesuje ^^
0
@MesQueUnClub_87 kiedyś gdzieś na YT mi wyskoczył wywiad z Maćkiem vel Moniką i tylko tyle co kojarzę xD z HIV, brakiem zębów i tyle :D
2
O proszę, jeszcze Tajemnicza Monika nie żyje. Czarny poniedziałek dla internetowych pato-celebrytów
0
@FcPortoFan1999 90+ tys to oni wygrali w gotówce, a auto pewnie warte lekko 70 tys
0
@Lisek przy 20 tys przewagi?
3
No i mistrzowie na to wychodzi, że dobrze pograli :D
8
Dobra, żółci do wora a wór do jeziora
2
@bartekvisca może nie prowadziłam auta ale auto uderzyło we mnie jak jechałam na rowerze. XD bolesne przeżycie
2
Flick na pożegnalnym meczu Lukasa Podolskiego :D
1
@Safrani mi najprzyjemniej się grało druidem. Przemiana w te różne zwierzęta i potwory była ekscytująca :)
0
@Safrani na początku też mnie to irytowało ale potem grało się super :D a rzut kostką to zawsze jakaś adrenalina
0
@Deviler nie są trujące. W Polsce tylko jeden grzyb jest trujący, inne są ewentualnie niejadalne, a czerwone muchomory mają właściwości mocno halucynogenne
0
@MesQueUnClub_87 o tym nie mówię bo to podludzie
3
Dla ludzi którzy kopią grzyby których nie znają jest specjalne miejsce w piekle. :/
1
@Mixtape tylko Real gra w 12 ^^