clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz w ofensywnie Kounde to jest taki kocur...
2
@KamQiX u Nas zawsze to szło w drugą stronę, że przychodził dobry piłkarz i gasł, a Raphinha po prostu odżył tak, że nikt się nie spodziewał:D
12
Nigdy u żadnego piłkarza nie widziałam takiej zmiany jakości jak u Raphy. Spektakularna przemiana...
2
Barcelona jednym z faworytów myślę wygrania LM w tym sezonie, ostatnio się tak czułam... Jak jeszcze było MSN. :D
1
Większość naszych piłkarzy była dziećmi jak wygrywaliśmy z Bayernem. :( Teraz jesteście mężczyznami, dziękuję panowie!!! VAMOSSSSS
5
Fati mimo całej sympatii do Niego, nigdy nawet nie zbliżył się poziomem do Yamala
0
Nie wytrzymam, trzymam się za głowę i nie wierzę. RAPHA CHLOPAKU CO TY ROBISZ
1
Dziś tak się zaangazowałam, koszuleczka wjechała i szalik mimo że przed TV oglądam. :D czuć dawny dreszczyk emocji
0
Raphaaaaaaaaaaaa boże nie mam gardla
2
Ja pier...co my gramy. /
0
Musi wejść Olmo...
1
Spalonyyyyyyyy, ale Pena to niezły ręcznik xD
0
Dalej panowie jedziemy z Nimiiiii
0
@tomek256 bo jak widzę takich jak Ty to mi się podnosi. XD obcych ludzi prosisz o to by Cię ktoś wciągnął, masz Ty odrobinę honoru?
0
@tomek256 to kup sobie kartę Multisport cebulo
2
Całe szczęście, że człowiek uczy się na błędach i jak przegrywali to postawił 50 zł, że wygrają xD idę spać
0
Rozkład jazdy znany :DD
1
@Kgorecki2500 Cytadela, Malta, park pod Operą, Stary Rynek jak trykają się koziołki.
3
@Uukasz_93 ojciec mi mówił, że jak na Ukrainę jeździł to bez łapówki nic nie załatwisz, a 20 lat temu to potrafili mu kanapki z TIRa kraść na granicy. XD lepiej Białoruś i Rosję wspomina niż Ukrainę, jedyne dobre wspomnienie stamtąd to tania i dobra wódka.
1
Czy Robert to obecnie najlepsza 9 na świecie?
1
Co strzał to bramka. Dramat jakiś...
1
Trochę boli, że najsłabszy piłkarz na boisku ma nr ,,10". Przywykłam do tego, że zazwyczaj ten najlepszy biegał z takim numerem...
0
@Rhaan nie zmienia się zwycięskiego składu, a Frankie kompletnie teraz jest nam niepotrzebny
4
Madrycioki w ryk, że Gavi wraca. Chyba najbardziej go nie lubią w Barcy :D
3
@Rhaan i całe szczęście, mamy o wiele lepszych piłkarzy od Niego
2
Lewy, Rapha i Yamal najlepsze tridente obecnie w footballu
3
Taka sympatyczna pani a urodziła takiego zamuła xD niebywałe
5
Te dwie panie wszystko wiedzą, a ten mały gnojek zostaje w domu xD
3
Ale ten młody odklejka xD
1
@VegetaPolska wypluj to. To tak jakbyś powiedział, że Yamcha > Vegeta. Btw DB Daima zapowiada się spoko :D