0

Dziś (wczoraj xD) nasze tridente z bramką aż przypomniał się mecz z Atletico gdzie MSN strzeliło po bramce. Piękne i historyczne momenty.

4

Obecnie Barcelona to najlepszy zespół w Europie, grający najlepszy football i mający najlepsze tridente w ataku. Do przodu panowie! :D

6

Mbappe to dzisiaj największy kasztan w Madrycie. Chłop dziś był fatalny :D

0

My z dzieciakami i dziadkiem na "9" ogrywamy potężne Galacticos 2.0. Takie nazwiska i jedno wielkie G. Brawo panowie :D

0

Tak niewiele zabrakło do manity. Co za tydzień, znowu football cieszy... Vamossss

3

Ten wściekły Gavi biegnący do Męczennika. Kocham :D

5

Fawelarz powinien profilaktycznie wchodzić z żółtą kartką od 1 minuty

0

Nie no Robert przesadziłeś...

2

Robert coś Ty zrobił hahahahaha

2

Dawaj Robert 3 brameczkę. Rapha z Bayernem a Ty z Madrytem.

0

Robert profesor :DD

2

@DragonxNF tak jak zespół RM

1

To było do przewidzenia, że ślamazarny Real odpali się na Nas, o wiele więcej biegają, walczą o każdą piłkę i dominują. Mam nadzieję, że dopadnie ich trochę zmęczenie w drugiej połowie bo może być ciężko

0

Na razie Balde i Fermin najsłabiej

6

Nie możemy tak wysoko grać na Mbappe i Męczennika :/

2

Ale go nadepnął...

3

@Muszynianka operator kamery chyba dostał wytyczne i w ogóle go nie pokazywali xD

5

Czemu kobiety sobie to robią, ta z żółtych wygląda jak potwór...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Venus Williams XD jak ona nawet od siostry nie była lepsza

0

Ci żółci to chyba do tej Turcji to zęby pojechali zrobić xd

3

@DonAndresFCB remis nie taki zły, ważne aby nie przegrać. :)

3

Zawsze stawiam przeciwko Barcy, żeby w razie porażki przytulić chociaż hajs. Sytuacja win - win, dzisiaj czuje, że wygramy. 5 dych na Barcę :D

2

@misterio odcinek z ciężarnymi był wart oglądania tego anime

1

@karolszymek bo Coutinho w końcu odpalił

1

@Muszynianka kupiłam rodzicom jak mieli problem ze smart tv. Użyli parę razy i leży nieużywany, jednak byli zadowoleni z tego co pamiętam :)

0

@Pedri16Future są tridente więc każdy z nich jest tak samo dobry, wzajemnie się uzupełniają.

0


ℹW połowie grudnia w rozkładzie pojawi się nowy pociąg Baltic Express który połączy Gdynię z Pragą. Dzięki współpracy PKP Intercity i Kolei Czeskich cztery pary pociągów będą kursować w kierunku Czech o godz. 4.03, 8.03, 12.03 i 23.23, a w kierunku Polski o godz. 6.50, 10.50, 14.50 i 18.50.

Baltic Express zatrzyma się w Polsce również na takich stajach jak Sopot, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Główny, Tczew, Inowrocław, Bydgoszcz Główna, Poznań, Wrocław, Strzelin, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko Miasto, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie. Natomiast w Czechach postoje wyznaczono na stacjach Lichkov, Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Pardubice i Kolín.

Super pomysł, myślę, że dużo ludzi pojedzie żeby wspomóc tereny dotknięte powodzią.

0

@sokot moim zdaniem jedynym który powinien opuścić klub jest Frankie. On kojarzy mi się z bezradną Barceloną, która dostaje wysoki oklep.

3

@Jakchcesz w ofensywnie Kounde to jest taki kocur...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?