clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś (wczoraj xD) nasze tridente z bramką aż przypomniał się mecz z Atletico gdzie MSN strzeliło po bramce. Piękne i historyczne momenty.
4
Obecnie Barcelona to najlepszy zespół w Europie, grający najlepszy football i mający najlepsze tridente w ataku. Do przodu panowie! :D
6
Mbappe to dzisiaj największy kasztan w Madrycie. Chłop dziś był fatalny :D
0
My z dzieciakami i dziadkiem na "9" ogrywamy potężne Galacticos 2.0. Takie nazwiska i jedno wielkie G. Brawo panowie :D
0
Tak niewiele zabrakło do manity. Co za tydzień, znowu football cieszy... Vamossss
3
Ten wściekły Gavi biegnący do Męczennika. Kocham :D
5
Fawelarz powinien profilaktycznie wchodzić z żółtą kartką od 1 minuty
0
Nie no Robert przesadziłeś...
2
Robert coś Ty zrobił hahahahaha
2
Dawaj Robert 3 brameczkę. Rapha z Bayernem a Ty z Madrytem.
0
Robert profesor :DD
2
@DragonxNF tak jak zespół RM
1
To było do przewidzenia, że ślamazarny Real odpali się na Nas, o wiele więcej biegają, walczą o każdą piłkę i dominują. Mam nadzieję, że dopadnie ich trochę zmęczenie w drugiej połowie bo może być ciężko
0
Na razie Balde i Fermin najsłabiej
6
Nie możemy tak wysoko grać na Mbappe i Męczennika :/
2
Ale go nadepnął...
3
@Muszynianka operator kamery chyba dostał wytyczne i w ogóle go nie pokazywali xD
5
Czemu kobiety sobie to robią, ta z żółtych wygląda jak potwór...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Venus Williams XD jak ona nawet od siostry nie była lepsza
0
Ci żółci to chyba do tej Turcji to zęby pojechali zrobić xd
3
@DonAndresFCB remis nie taki zły, ważne aby nie przegrać. :)
3
Zawsze stawiam przeciwko Barcy, żeby w razie porażki przytulić chociaż hajs. Sytuacja win - win, dzisiaj czuje, że wygramy. 5 dych na Barcę :D
2
@misterio odcinek z ciężarnymi był wart oglądania tego anime
1
@karolszymek bo Coutinho w końcu odpalił
1
@Muszynianka kupiłam rodzicom jak mieli problem ze smart tv. Użyli parę razy i leży nieużywany, jednak byli zadowoleni z tego co pamiętam :)
0
@Pedri16Future są tridente więc każdy z nich jest tak samo dobry, wzajemnie się uzupełniają.
0
ℹW połowie grudnia w rozkładzie pojawi się nowy pociąg Baltic Express który połączy Gdynię z Pragą. Dzięki współpracy PKP Intercity i Kolei Czeskich cztery pary pociągów będą kursować w kierunku Czech o godz. 4.03, 8.03, 12.03 i 23.23, a w kierunku Polski o godz. 6.50, 10.50, 14.50 i 18.50.
Baltic Express zatrzyma się w Polsce również na takich stajach jak Sopot, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Główny, Tczew, Inowrocław, Bydgoszcz Główna, Poznań, Wrocław, Strzelin, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko Miasto, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie. Natomiast w Czechach postoje wyznaczono na stacjach Lichkov, Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Pardubice i Kolín.
Super pomysł, myślę, że dużo ludzi pojedzie żeby wspomóc tereny dotknięte powodzią.
0
@sokot moim zdaniem jedynym który powinien opuścić klub jest Frankie. On kojarzy mi się z bezradną Barceloną, która dostaje wysoki oklep.
3
@Jakchcesz w ofensywnie Kounde to jest taki kocur...