clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Skoro takie dostawianie nogi jest takie proste to Mekambe powinien mieć 15 goli, a nie czekaj...
3
W Lewego dzisiaj jak piłka sama nie trafi to z akcji nie strzeli :D ale co ma instynkt i doprowadza do takich sytuacji to zazdro
0
@Rewolucja123 ładnie tylko dobry, a piłkarz za takie pieniądze i będący tyle lat w klubie chyba powinien dawać coś więcej.
1
Nie no Robert... XD
1
Słaby trener nie może wyciągnąć z De Jonga jego najlepszej wersji, no okej. Przychodzi Flick, który jak za dotknięciem magicznej różdżki z każdego piłkarza robi topkę, a De Jong jak człapie tak człapie. Może to jednak nie wina trenera, a De Jong nigdy nie był piłkarzem wartym nawet połowę swojej ceny?
5
De Jong więcej dawał drużynie jak siedział na trybunach i nie wiedział czy się leczyć czy nie, niż swoim tuptaniem na boisku. Jak widzę, że on podaje piłkę i idzie po boisku zamiast wykonywać jakiś ruch... Dramat
1
@MesQueUnClub96 Matsa nie ma do końca sezonu więc się nie liczy.
23
Rapha powinien być 1 kapitanem a nie ta memeja.
15
Miejsce De Jonga jest poza Barcą a jak pisałam, że lepiej gramy bez Niego i wcale się nie cieszę, że wraca to niektórzy mnie tu chcieli zjeść :D
2
Pena słaba interwencja. Jakoś z boku podszedł, nie czaje teto
11
@chosenone vibe obrzydliwe bogatego biznesmena który bawi się w politykę dla satysfakcji bo dla pieniędzy już nie musi
9
No to prawdziwy prezydent USA znany. Deklasacja:
https://zapodaj.net/plik-ePQYlBD5jk
21
Trump jest jaki jest ale od Kamali bije ten sam vibe co od Clintonowej. Wiecznie uśmiechające się nieszczere babsko.
3
Co tu takie dobre humory jakby Real kolejny raz się kompromitował?
19
#mimowszystkoTrump
2
@jacobFCB Silent Hill 2, Until Dawn w ogóle nie jest straszny. Tak po prawdzie, to ani jedna ani druga nie jest :D
1
@Luciano99 ale przynajmniej jest droga w opór. Podstawowa wersja 360 zł na PS5
0
Casado obecnie jeden z najlepszych pomocników świata. Co chłop ma wizję
1
Postawione Barcelona handi -5 :D ciekawe czy wejdzie
4
Seneka... Boże co za idioci, a to są ludzie wykształceni...
2
Jak ona mogła tego nie wiedzieć. Hahahahahahahahaha
1
Jak ona jest dentystką... Nie chciałabym u Niej się leczyć. XD
0
@FcPortoFan1999 już wolę Franka :D
1
Mam nadzieję, że dziś będzie zmiana mistrzów :/
0
Swojej premiery na PlayStation doczekała się Phasmophobia czyli gra, która do tej pory była tylko na PC i Xboxie. Gra wygląda jak z PS2, ruchy postaci są komiczne ale jak zaczynasz szukać ducha w mieszkaniu i on się pojawia to zaczyna robić się strasznie. Super pozycja do pogrania ze znajomymi, max 4 osoby. Cena też myślę, że przyzwoita bo 80 ziko. Gra polega na odkryciu jaki duch (a jest ich 24 rodzaje) nawiedza dom. XD chodzicie po domu i szukacie poszlak, a tu nagle zaczyna Was gonić i zabija, a reszta ekipy nie może się już z Wami skontaktować. Jak macie fajną ekipę do grania to jak najbardziej, szczególnie śmiesznie robi się jak ktoś ostro się boi horrorów :D
0
@Janas11224 no ja kupiłam na premierę za 359 zł edycję deluxe i nie żałuję. Raczej szybko na promce nie będzie jak nie ma na płycie. :(
0
@Janas11224 Wukong topka dla mnie, reszta daleko w tyle
2
Taki Vini swoim głupkowatym gadaniem tylko przyczynia się do rasizmu w piłce nożnej. Kiedyś nikt nie zastanawiał się, że Carlos, Seedorf, Davids, Drogba, Ronnie są ciemniejsi tylko po prostu byli panami piłkarzami. XD taki idiota jak Vini wprowadził taką narrację, która daje pożywkę rasistom i sam to prowokuje. Chamstwo i rasizm na stadionie był zawsze, wystarczyło po prostu nie reagować na zaczepki. Na każdego piłkarza znajdą coś by się śmiać, jakby Vini pokazał, że ma to gdzieś i udowodnił swoje na boisku to ludzie szybko by się znudzili. Chłop myśli, że zbawi piłkę nożną.
8
@Comentateiro przecież ten brak ZP jeszcze bardziej go utwierdzi w tym, że jest męczennikiem i cały świat jest przeciwko niemu. Nie liczyłabym na refleksję