clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker na OLX tylko odbiór osobisty :D
0
@Michael24 Słoń - Święta 2009
1
@MESSIah16 już widzę jak ktoś przestaje chodzić do kościoła bo krzyż mu zdjęli w urzędzie. Kościół sam jest sobie winny takiej sytuacji i bardzo dobrze :)
2
@okiemtypera_lucaxx95 jesteś takim samym znawcą dopingu i farmakologii jak skutecznym typerem widzę :D
3
@okiemtypera_lucaxx95 a Ty czytałeś w ogóle o co chodzi czy po prostu postanowiłeś się zesrać w poście? Wszystko zostało przedstawione, skąd to się wzięło, jaka była tego ilość itd. Wyszło, że nie wzięła tego celowo i był to zanieczyszczony produkt a tacy jak Ty i tak wiedzą lepiej xD a o tym, że się odkleiłeś świadczy atakowanie urody Igi. XD
0
@bartekvisca nie. Jedyne co wyobrażam sobie, że tworzy się swoją postać w jakichś tam określonych ramach a Geralt nam towarzyszy razem z ekipą przyjaciół. Granie Ciri czy kimś innym będzie dla mnie słabe. Zresztą, tam były takie zmiany personalne, ze studia które tworzyło W3 nie zostało dużo. Mam duże obawy niestety...
0
@FcPortoFan1999 niee, już zapowiedzieli, że będzie drugi sezon bo oglądalność jest bardzo duża :) na wiosnę Krzychu wraca
0
Jestem fanką Mistrzów :D no i Krzysztofa Ibisza oczywiście
1
Zielona to tak licytuje, że dramat XD
0
@FcPortoFan1999 ta laska ma taki refleks... XD
0
Ale żenująca ta drużyna zielonych. Mam nadzieję, że mistrzowie ich wytną
0
@VegetaPolska muszę nadrobić bo skończyłam na tym odcinku do Goku walczył z Glorio xd
0
@Cule2013 dziękuję, po prostu zamówiłam w ciągu kilku lat kilkaset paczek i nigdy nie było problemu, ja coś wysłałam i się zesrało...
0
@Cule2013 no dziś na infolinii mi powiedzieli, że otworzył te skrytkę a paczki nie było... No ktoś paczkę odebrał ale ta dziewczyna pobiegła za nim i to nie była ta paczka. Tyle rzeczy się tam wydarzyło, dramat...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule2013 no właśnie jest godzina różnicy, ale jak ta dziewczyna poszła i od razu zgłosiła kurierowi (bo jeszcze stał przy paczkomacie) problem z tym, że się nie otworzyła skrytka, to powiedział, że jej nie pomoże i ma sobie dzwonić na infolinię. Od razu zostało to zgłoszone. Między włożeniem do skrytki a odebraniem minęło 45 minut, a kurier ciągle stał przy paczkomacie...
0
@pioz123 nie, bo od razu dzwoniła do Niego zdenerwowana, że dostała komunikat, że paczka odebrana a skrytka się nie otworzyła.
0
Może ktoś z Was miał taką sytuację z Inpostem... Wysłałam koledze pada z paczkomatu do paczkomatu. On nie mieszka w Polsce więc jego szwagierka poszła odebrać paczkę, wyświetliło się jej ,,paczka odebrana dziękujemy" a nie otworzyła się skrytka. Dziś sytuacja miała być wyjaśniona a na infolinii mnie informują, że kurier otworzył te skrytkę i paczki tam nie ma. Ma niby w poniedziałek przeszukać cały paczkomat ale nie wiem co z tego wyjdzie. Jeśli paczka zaginęła albo ktoś ją ukradł, to jak udowodnię wartość tej paczki? Nie jestem przedsiębiorcą, paragon był włożony do środka. Nie mam pojęcia co zrobić, obawiam się, że polecą w ch... paczka się nie znajdzie, a reklamacji mi nie uznają :(
0
@FcPortoFan1999 jednego odcinka nie oglądałam to chyba wtedy akurat xd
2
Chyba najlepsza skrzynka dotychczas 4x10000 i sztabka złota :D
2
Jak w następnym meczu znów na bramce będzie Pena to nie wiem xD
0
@LionelM95 o to, że gra Pena i De Jong
11
Ale co dwa miesiące graliśmy jak TOP3 w Europie to nasze xD
4
Już widzę jak Pena się tak rzuca xD
2
Już mieliśmy trenera który nie wyciągał wniosków, nie idź Hansi tą drogą...
2
@kuz nawet się nie ruszył, ani nie skrócił dystansu, ani nie został w bramce. Nie wiem co on chciał zrobić.
3
Niech już wezmą tego Pene serio bo patrzeć się nie da na takiego placka w bramce. No ja prdl
3
Nie rozumiem tego, że Wojtek nawet nie zadebiutował w sytuacji gdzie każdy strzał praktycznie to bramka. :/
0
De Jong i Ferran.
XDDDDDDD
3
Kiedy ten ręcznik przestanie grać...