clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zdobywca ZP jakiś niewidoczny dziś na boisku :D
0
@Sysia11 co z tego, że może jest dobry jak w głowie ma siano :D
0
Ale, że Vini dziś nie narobił gnoju to jestem w szoku :o
2
Nie wiem czemu ale większość irytujących piłkarzy jest czarnoskóra. Nie jestem rasistką, takie luźne spostrzeżenie. Nie wiem skąd to się bierze. XD
1
Madrycioki w kwik :D
0
Ktoś już kupił koszulkę Wojtuli? Bo wchodzę na Barca Store i nie mogę znaleźć bramkarskich... Ślepa jestem xd
2
@agaFCB śpię przy otwartym oknie jak tylko jest powyżej 0 stopni. Powyżej 10 stopni na oścież, więc w pokoju miewam 12-13 stopni. Nigdy się tak nie wysypiałam. Nie wyobrażam sobie spać w takich temperaturach :D
2
@barcelonaLM mam wrażenie, że prędzej czy później poleci atomówka na Izrael
0
@Batys tak, w tamtym sezonie owszem. Ale to nie znaczy, że nie mogę teraz go docenić. XD jak marnował setki, piłka odbijała się jak od drewna i nie potrafił minąć jednego to miałam pisać, że super transfer? Nadal uważam, że Raphinha jak do Nas trafił był za słaby na Barcę ale cieszę się, że jak został to stał się panem piłkarzem.
0
@Batys łał, jak ktoś gra słabo to nie można go krytykować, a jak super się rozwinął to nie można pochwalić. XD Rafa zasługiwał na krytykę za to co odstawiał na boisku, ale to nie znaczy, że teraz nie należy go docenić.
60
Ale Raphinha mentalnie urósł. Zrobił się z Niego pan piłkarz. Pan kapitan. :)
0
Torres jaki jest rzadki. Jak on na tle takiego zespołu nic nie pokazuje to naprawdę nie ma nadziei
5
Nawet z takimi plackami Ferran nie błyszczy xd
0
@MOLESTA jarmułka chyba Cię ciśnie
0
@Kgorecki2500 mają za swoje :)
2
@Lionel_Messi10 niezły kapitan z niezadowoloną miną wiecznie
0
@maroon tak jak sklepy spożywcze otwarte jako księgarnie :D
0
@Awtameok_Klana no to nie ma znaczenia czy zrobisz to będąc w związku z koleżanką z pracy czy z prostytutką. Zdradzanie z kimkolwiek jest dla mnie szmaceniem się i tyle, a ,,odegranie się" nic nie zmienia.
7
@Pedri16Future nie, nie wybaczyłabym. Ojciec wiedział gdzie wsadzić i nie przejmuje się dzieckiem, a ja mam wszystko dźwigać na swoich barkach? XD rozstanie, widywanie z dzieckiem bo ono nie jest niczemu winnego, że ojciec kurwiarz i tyle. Nie ograniczałabym kontaktu z dzieckiem ale nie byłabym z taką osobą na siłę. Dziecko z depresją raczej wolałoby mieć mamę i tatę osobno, niż toksyczny dom.
2
@tbas mówimy o inteligentnych ludziach a nie skrzywionych. Nikt inteligentny tak tego nie tłumaczy a patusy są wszędzie :D
@BulaKG tak jak dzieci kuszą księży :D
9
@Awtameok_Klana robić z siebie k... w ramach rewanżu? :) nie dziękuję.
37
Co sądzicie o zdradach? Ja nigdy bym nie wybaczyła i dla mnie zdrada to definitywny koniec. Nie będę pisała co sądzę o zdradzających świadomie bo dostanę bana :D nigdy też nie weszła bym świadomie w relacje z kimś zajętym.
0
@DLFCB ten co napisał ten post chyba brzydkiego nie widział. Ja umawiałam się z różnymi, niektórzy byli ,,wow", ale nudziarze ale najmilej wspominam tych niezbyt pięknych ale takich którzy potrafili mnie rozbawić i rozmawiać godzinami. Zamożni też nie byli, także no. :D może mam niskie wymagania :(
0
@draxidox dziwię się, że nie ma na całym osiedlu nikogo kto nie boi się mu sprzedać takiego gonga, że by się zastanowił na drugi raz. Tak, przemoc to nie jest dobra odpowiedź na przemoc, ale tacy jak on rozumieją tylko język siły
8
@Linnox niestety byłam świadkiem tego jak nowotwór potrafi zniszczyć osobę. Moja przyjaciółka w dwa lata stała się wrakiem człowieka. Takie coś uczy pokory...
2
@Arden wyobrażacie sobie taką kampanię w Polsce? xD
0
@draxidox wygląda jakby był napruty, bo innego wytłumaczenia nie widzę
0
Ale mi wczoraj Real spierdzielił kupon na 350 zł. To kara za to, że na nich postawiłam :D
1
@dzefrej234 też tak mówiłam a teraz po wielu latach połączyłam się z kolegą i nie żałuję. :D
3
@dzefrej234 doładowania 85 zł za 100 na instant gaming. Albo połącz z kimś konto :)