2

@Zoker ja oglądałam przez 10 lat więc jak się skończyło to miałam taką pustkę i tak ryczałam xD

6

Ja nie wiem czy tylko my mamy takiego pecha z tych dużych klubów. Który to już raz jak dobrze zapowiadający i świetnie grający młodziak doznaje poważnej kontuzji i się wysypuje. Przecież to jest niepojęte. Chyba żaden inny klub nie ma takiego pecha :|

2

Jak Olmo utrzyma poziom chociaż do 15 kolejki to może uwierzę w ten transfer. Już tylu tu przychodziło piłkarzy, którzy mieli odmienić nasze losy a na końcu bujamy się z ich sprzedażą albo jakieś wypożyczenia. Niemniej, powodzenia Dani. :D

4

Wincyj efektów rodem z Fify, siatek na boisku i innych zbędnych gowien, a nie potrafią dopilnować sprawiedliwego sędziowania. Cyrk na kółkach, ale w sumie nie wiem na co liczyłam jak co roku to samo z sędziami

0

Nieuznana bramka, brak karnego i brak czerwonej. :D

19

Do początku meczu mogli cofnąć i coś znaleźć żeby anulować. Śmieszna liga

1

@Patriskos przed Xavim też tak było.

9

Olmo parę meczów pogra z rozpędu, a potem znów będzie grał kupsko jak reszta. Za wiele razy to widziałam, nie nabiore się już

25

Kiedy już myślisz, że Barcelona nie może się bardziej skompromitować jako klub... Przychodzi kolejne okienko transferowe. Oddajemy najlepszego pomocnika zeszłego sezonu żeby zarejestrować OLMO. XD a nawet i to nie wystarczy. Do tego niech Vini dostanie ZP i moje obrzydzenie do piłki wywali poza skalę.

2

@Luciano99 całe szczęście, że ten chłopak chociaż sobie wszystko ułoży bo zasługuje na to. Bardzo go lubię. A De Jonga to nawet nie komentuje. XD od pół roku ,,ktokolwiek widział ktokolwiek wie".

10

Jeden z niewielu piłkarzy którzy mają jaja odchodzi bo Laporcie bebzun przysłonił zdrowe myślenie. Deco i ten gruby parodysta nadają się do wywiezienia na taczkach. Odechciewa się wszystkiego badąc kibicem tego cyrku.

0

@zuang1995 spodenki na początek kosztują pewnie z 50 zł w Decathlonie. :D

2

@lntrowertyk moją sentyment i wspomnienia ukochanych piłkarzy. No i takie perełki jak Yamal czy Gavi.

31

Z tej Barcelony w której się zakochałam za dzieciaka to tylko herb został i hymn. Nic więcej. Boli inaczej. :/

0

@zuang1995 spodnie rowerowe z pieluchą. Mój brat długo się wzbraniał bo obcisłe itd, kupił sobie takie mega krótkie i zakłada pod zwykle spodenki. Problem zniknął. Do tego siodełko lepsze. Na jakim rowerze jeździsz?

2

@Kgorecki2500 120. Na następny dzień L4 xD tak było niestety. Tylko to było 120 km ciągiem, z przerwami na picie, bez większego odpoczynku.

2

@FeriFcb grałam w Biohazard i przy Madison jest mało straszny. Nawet nie wyobrażam sobie grać w to w VR, jak przed TV prawie parę razy zgubiłam pada. Cały czas czujesz obecność kogoś oprócz Ciebie, drzwi skrzypią, coś gdzieś Ci mignie przez ułamek sekundy, coś samo zmieni miejsce położenia. Jako fanka strachu jestem zadowolona. :D w ogóle wybrali niby Madison najstraszniejszą grą ever.
@siuuu Outlast straszył na początku, potem już był powtarzalny.

3

Fanom horroru polecam grę Madison na PS5. Outlast przy tym to zabawa w piaskownicy, w zasadzie przeciwnika w ogóle nie widać ale go czuć każdym cm ciała jak się gra. Przerażająca gra, nie boję się w ogóle horrorów, gier też niezbyt ale tutaj immersja wchodzi po prostu na inny poziom szczególnie w słuchawkach i w ciemnym pokoju. Kupiłam ją na płytce za 7 dyszek na allegro więc można kupić i zrobić resell w razie co. Polecanko!

1

@tbas dzięki :D został tylko biały i do domu xD

0

@tbas to moja druga. Pierwsza 7 h była mega spoko, a dziś ciężko :/

0

@Rust_Cohle xD
@Kaziol47 nie bo to trzeba więcej zapłacić ^^ ostatnio już miałam sesje 7h i było naprawdę spoko, a dziś wszedł mocno łokieć i nadgarstek...

0

Właśnie jestem na sesji tatuowania już 8 godzinę. 8 godzin z małymi przerwami. Nigdy już nie powiem, że tatuaż nie boli...

0

@KrisVEB81 ja chciałam brać na premierę ale przez to, że nie ma na płycie trochę się wystraszyłam. Poczekam jeszcze parę dni.

0

@Krzysztof1987 nie ma za co ^^

1

Ostatni mecz na kuponie wygrana Realu. :P

1

Nie oglądam ale się domyślam jak to wszystko wygląda. Z wyrazami współczucia dla Was. :(

1

@adi7adi8 parę czołgów jechało i miało z tyłu malutkie flagi Polski i Ukrainy.

2

Ktoś bez hejtu wyjaśni dlaczego na czołgach są polskie i ukraińskie flagi?

0

@tadzik447 zastanawiam się ale boję się brać na premierę. Myślę, że po pierwszych recenzjach w necie kupię parę dni po premierze. Gdyby była wersja fizyczna już dawno bym zamówiła, a cyfrową strach brać

1

@lucas/catalan nie oczekuję, ale jednak w McDonald's można zjeść w miarę smacznie. W KFC stripsy też są mega dobre. Pomijam oczywiście to, że takie jedzenie to syf ale jak raz na jakiś czas idę do fastfooda to na pewno chciałabym zaczerpnąć więcej przyjemności z jedzenia niż w Popeyes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?