4

@mekston Iga złoty medal może przegrać tylko z Igą Świątek w swojej głowie. Umiejętnościami nikt jej nie dorówna, przygotowaniem fizycznym również. Odpadnie jak nie wytrzyma psychicznie. Orzełek na piersi dla Igi to ogromny ciężar psychiczny i presja. :(

14

Pamiętacie otwarcie IO w Londynie w 2012 roku? Akcja z Jasiem Fasolą, z Jamesem Bondem i Królową Elżbietą. Ale to się przyjemnie oglądało... Przykro się o tym wszystkim myśli jak patrzę na Paryż.

1

Iga nie rób jaj... :( musi sobie to szybko ułożyć w głowie.

1

Iga musi złapać rytm i trochę spuścić z siebie pary. Bardzo zestresowana :(

13

Obrzydliwe to wszystko było. Uwielbiam kontrowersje w sztuce ale to było niesmaczne, sztucznie kontrowersyjne i zwyczajnie odpychające. Francja to dziki kraj.

0

@Szklaner póki co to czeka Nas rehabilitacja, dziękuję!
@DonCarletto nope:D

1

Byłam z psem na prześwietleniu i ma naderwane więzadło krzyżowe w kolanie. :/ brzmi mega znajomo jak człowiek pasjonuje się piłką nożną i ogólnie sportem.

6

@takisobiektos dobra wiadomość dla Igi

18

@4drian0 każdy się boi, że odmówi i dostanie kosę pod żebra

1

@Chaoss i to się już nie zmieni.
@NeroTFP1 odechciewa się wszystkiego

7

Jak w liceum uczyłam się o Hitlerze, Stalinie czy Mao Zedongu zastanawiałam się, jak to możliwe, że świat nie reagował? Jak mogło dojść do takich okropności, morderstw i zabijania niewinnych. Myślałam, że teraz żyjemy w innych czasach i takie coś na pewno by się już nie wydarzy. Naiwne myślenie, głupiej gówniary.



Żydowski Hitler oklaskiwany na stojąco, kiedy ludzie w Strefie Gazy giną w bombardowanych przedszkolach, szpitalach i budynkach mieszkalnych. Świat jest paskudnie zły, był, jest i będzie.

0

@SkN widziałam na sadisticu zdjęcia i jak dla mnie to on był pobity, rany postrzałowej głowy nie widziałam. Za to złamany nos, krew z nosa już owszem. Dziwna sprawa. No i trup wyglądał na świeżego.

29

@RosjaninBut Ukrainiec wyzwa Romki na ulicach stolicy Polski żeby spier***ły. Piękne czasy :D

23

@draxidox za takie coś powinien być zarzut usiłowania zabójstwa. Śmieć ludzki.

12

@DonCarletto powiedział kibic Realu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dari0G aby ukraść samochód potrzeba odrobinę sprytu i wiedzy...

2

@Antimadridista_WR no i masz perma :) :D

0

@Kalipso 1 rozdział jest nudnawy, ale pod koniec 2 zaczyna się akcja. Dodatek też mi się podobał. Ciekawe czy nowy Assassin's Creed zbliży się chociaż do tego poziomu :D

1

@tadzik447 mi się grało bardzo przyjemnie, szczególnie w 2 część ale też nie uznaje tej serii jako topki gier. :D
@usztafik u mnie RDR2 też by było, gdyby nie to, że się przemogłam i wytrzymałam te kilka godzin. Teraz zdecydowanie jedna z lepszych gier dla mnie.

0

Mocno uwielbiana przez środowisko gra, która Was zawiodła?
U mnie Alan Wake, GOW Ragnarok.

1

@Ojciec5tkidzieci grać na giełdzie:D

0

@Keson nie, to raczej uraz mechaniczny bo wskakiwał na łóżko dość wysokie i spadł. :/ ma 13 lat, zawsze był żywiołowy, codziennie 8-10 km spacerów a teraz tyle co przed blok.

2

Mój ukochany piesek zaniemógł trochę i nie może chodzić (czekamy na morfologię i prześwietlenie) i dziś poszłam sama na spacer w miejsca gdzie zawsze chodzę z Nim. :/ dziwne uczucie, nie polecam. Mam nadzieję, że jeszcze na nie jeden spacer pójdziemy razem bo dramat.

1

@tristan87 z tego co słyszałam, to miał się ogolić na łyso a potem zmienił zdanie.

0

@Sysia11 to, że jest niestabilny w uczuciach i myśli inną częścią ciała nie znaczy, że jest złym ojcem. Więc może nadaje się by mieć rodzinę, w sensie właśnie dzieci. Co do partnerek to myślę, że są po prostu cwane i tyle.

1

@Ojciec5tkidzieci obejrzałam dziś wywiad z Wojtkiem Szczęsnym i straciłam resztki szacunku do Wojewódzkiego, o ile jeszcze jakieś miałam :)

55

@DLFCB uśmieszek Urszuli mówi wszystko. Oderwana od rzeczywistości idiotka. Oczywiście nie pani Zajączkowska.

0

@PizzerMan pamiętam jak Ci wpłacałam to był niecały tysiąc bodajże. Powodzenia :)

0

@LionelM95 przy karczmie 7 kotów jest tablica i tam powinno być to zadanie do przyjęcia

0

@LionelM95 a byłeś przy tej specjalnej tablicy aktywować te zadanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?