clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z racji otwarcia w Poznaniu fastfooda Popeyes, środku tygodnia i wczesnej godziny - brak kolejek, stwierdziłam, że to idealny moment by spróbować czegoś nowego. Zjadłam chicken sandwicha, do tego te ich frytki w przyprawach i napój lemoniada. Za wszystko zapłaciłam coś około 30 zł. Burger moim zdaniem prócz spoko mięsa nie miał nic do zaoferowania, słabe sosy i sucha mega żółta buła, frytki w tych przyprawach bardziej apetycznie wyglądają niż w rzeczywistości smakują no i lemoniada też cienizna. Koleżanka wzięła sandwicha spicy, który faktycznie był ostry ale ta ostrość była taka sztuczna (o wiele lepiej wypada ten spicy chicken burger z Maka). Dali mi jeszcze w gratisie pałkę z kurczaka na której była mega spoko panierka, ale mięso było twarde i niezbyt dobre. Ogólnie mega się zawiodłam, z tego co widziałam to te stripsy są też malutkie i ich cena to bodajże 15 zł za 3 sztuki. Może Wy macie doświadczenia lepsze i po prostu wzięłam jakieś mega słabe pozycje z tego Popeyes. Niemniej, jak za 30 zł to o wiele bardziej się człowiek naje w McDonald's czy w tej cenie wsunie słusznego kebsa.
3
@PJ777 moja przyjaciółka od dziecka odeszła po ciężkiej chorobie i walce 2 lata z nią. Musiałam trochę podreperować zdrowie psychiczne.
2
@adi7adi8 tutaj to ciągle jest tylko gorzej, a jednak człowieka ciągnie :)
1
Witajcie po mojej krótkiej nieobecności. Pozbierałam się (jako tako) i wracam mam nadzieję na lepszą La Bambę niż ją opuściłam.
PS. Olmo to fatalny transfer
23
Parę dni temu pisałam post czy ktoś zna dobrego hepatologa do spraw beznadziejnych by ratować moją najlepszą przyjaciółkę. Nie musicie już pytać (Ci co pytali bardzo dziękuję). Za słowa otuchy w komentarzach także. Znikam na jakiś czas. Trzymajcie się.
0
@QuQ wiem, wiem. Klikałam w powiadomienie jak dzik. :) jestem tego typu fanką co zna każdą piosenkę i ma tatuaż z artystą :D
0
@derlysy1979 no to, że ktoś jest faworytką to jedno, napisałam faworytką a nie pewniakiem, Ty za to napisałeś, że chyba szans na złoto nie ma, a to nieprawda.
0
@derlysy1979 ,,może"? Mamy największą faworytkę do medalu, może nawet dwie.
3
@derlysy1979 XD to słabo się interesujesz IO kolego.
5
Brawo Iga. I tak jesteś najlepsza :D
8
@VegetaPolska szkoda Ci jej bo jest ładna ^^
1
@Safrani ja dostałabym Hamas i Izrael to terroryści.
0
@Sysia11 Chinka nie wzięła się znikąd i to bardzo dobra zawodniczka. Dzisiejsza przeciwniczka to inna półka.
1
Chyba najlepszy mecz Igi na IO. Ciśnienie zeszło, oby był brąz
3
@Kgorecki2500 z relacji świadków wynika że dwie dziewczynki z kocyka wstały i odeszły, więc pewnie tym się zasugerował że nikt na tym kocu nie został. Dowalą mu za brak prawa jazdy ale bez przesady... Nie zrobił tego z premedytacją
2
@Arcybiskup zrobić sobie 3 kategorie dla mieszańców i niech walczą między sobą.
0
@QuQ no ja byłam na koncercie MM w 2012 roku w Stodole w Warszawie i ledwo to przeżyłam. XD ludzi wynosili zanim koncert się zaczął, ale to też wina tego ścisku i braku klimatyzacji. Pierwsze płyty najlepsze :D no i Manson z tego co widzę wrócił do super formy, chyba pozbierał się po śmieci matki i odstawił ćpanie
3
@Ryoumen hahaha myślę, że nie dałbym rady na takim koncercie :D to walka o przetrwanie
1
16 lutego 2025 w Berlinie koncert Marilyna Mansona, mam nadzieję, że znajdę kompana żeby jechać razem, bo o ile po całej Polsce mogę jeździć sama czy do np Czech, tak do Berlina się boję mimo, że z Poznania blisko. :/
7
@MesQueUnClub_87 mi siadają wzory w Medicine.
1
@A4ron albo jest całkowicie rozwalona psychicznie i będzie walić w siatkę albo w aut. To tylko sport, a jednak rywalka znalazła się w półfinale IO więc coś umie.
0
Na STSie kurs na Schmiedlovą 17.00. :o
0
@RosjaninBut ale to przestępcy zabijają i gwałcą a narodowość nie ma znaczenia!!1!1!1!1!
0
@Sysia11 a ja myślę, że dla Igi Igrzyska były najważniejsze i presja była przeogromna.
0
@barcelonaLM Iga w ogóle na tych Igrzyskach nie była sobą. Zero luzu, oglądam wszystkie mecze Igi ale na Igrzyskach to była jedna wielka męczarnia psychiczna.
0
620 zł do przodu ale i tak mi przykro.
3
Przy 4:0 już się nastawiałam na 3 set ;|
0
@Sysia11 ja postawiłam po kursie 6,2.
0
@Sysia11 teraz to jaki był kurs? Trzeba było przed meczem stawiać
0
@robsons23 obyś to odszczekał :)